Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Man pavyks:-)
2015-04-28 21:37:34
na, pasakykit, ar aš gerai kc skaičiuoju. šnd valgiau:liesas jogurtas su selėnų šaukšteliu, 300 gr., tai bus koks 150 kc, tunas savo sultyse (indeliukas nedidelis) su agurku, tai irgi bus kažkas 150 kc, ar ne?, žalios salotos (200 g) su kiaušiniu be duonos, gal 200 kc, žuvis liesa, jūrų lydeja, gal 300 g, na tai bus 300 kc, kalafiorų ir agurkų salotos su jogurto padažu, be duonos, bus koks 150 kc, kelios braškės, bus 100 kc., ir du... sausainukai, bus 100 kc.na, bus koks 1300 kc, bet.. garantuotai ryt daugiau sversiu.
2015-04-28 22:00:36
tai nesisverkit ryt. Aš kalorijų mokslo neišmanau ir mane jis verčia jaustis kaip matematikos pamokoj, o joje, kaip galima suprasti, niekada nesijaučiau itin puikiai :) maistą skaičiuoju porcijų dydžiu ir sveiku protu.
2015-04-29 06:16:56
o taip, 800 g daugiau:(
2015-04-29 06:48:01
Tai kam jūs sveriatės kasdien ir taip save demotyvuojat? Per naktį 800 g riebalų jums tikrai neužaugo, Nenueita į tualetą, skysčių susikaupę ar pan. Todėl ir svyruoja tas svoris.
2015-04-29 07:13:51
tai sakau, per savaitę du užaugo beveik, tikrai ne tualetas čia kaltas
2015-04-29 07:51:18
tinkamai maitinantis,niekas neturi augti..skysčiai gal kaupiasi
2015-04-29 07:52:38
o gal svarstyklės išsiderino,gal statot kitoje vietoje,gal sveriatės skirtingu laiku. pas mane svyruoja irgi,kiekvienam buto kampe vis kitas svoris.. todėl pagal plyteles vonioje dabar statau, kad būtų kuo tiksliau :D
2015-04-29 09:49:20
svarstyklės toje pačioje vietoje, į tualetą vaikštau, skysčiai nesikaupia, kruopščiai skaičiuoju kc, vyrauja baltyminis maistas, ir daržvovių kažkiek, jokių vaiisų, jokių baltų miltų gaminių, iš nusižengimų per dieną būna koks šokolado kvadratėlis ar koks mažas sausainėlis, bet kc neviršyja 1200-1500, kūstu tik tada, kai, sakykim, visą diena geriu tik pasukas arba suvalgau 3 kiaušinius, na, bet kiek galima...:( va porą dienų suvalgiau kc už 1500 ir jau plius porą kg, na, belieka būt storai arba gyevnti kaip coliukei - pietums du grūdai, vakarienei - vienas:) dar, tiesa, sportuot aš nelabai, bet kas vakarą vaikštau sparčiai daugiau kaip pusė val. per savaitę du kartus einu su rolikais pasikučioti:) roll shaper ar kaipt en jie:) kartais ryte padarau mankštą, savaitgaliais judu krutu, šiiap darbas tai sėdimas..
2015-04-29 10:39:28
Miela Roberta, iš tavo parašymo ką valgai, tai turi išmesti sausainius, šokoladą ir visus kitus niekalus. Vienas suvalgytas saldainis (tik 40 kcal.) sustabdo svorio kritimą 2 dienom. Na, negi negali be jų? Suvalgyk obuolį ar bananą. Gauk saldumo iš vaisių, o ne iš sausainių ar šokolado. Čia ir yra ta blogybė, kad nekrenta svoris.
Dar pastebėjau, kad vakarienei negali valgyti net jogurto (su natūraliu viskas ok) su priedais, nes ten be galo daug cukraus. Vienas jogurto indelis ( 400 gr.) turi 4 šaukštus cukraus (panašiai). Na ką, vakare pakyla insulinas ir....... gaminasi riebalai mūsų kūnuose. O jei jų neišdegini, tai pasideda tai ant šlaunų, ant pilvo ar ant krūtinės kaip man.
Kartais ne vien kolorijas reikia skaičiuoti, bet žiūrėti kokius produktus valgai. Šiaip valgant pagal jų dietas be improvizacijos svoris turi kristi ir krenta, bet mes dažnai prisigalvojam visokių nesąmonių :-)
2015-04-29 10:40:36
Roberta, ar jus valgote pagal su gerom pertraukom ir gerus kiekius kiekvienam maistui? Neturetu buti problemu jeigu taip.

Beje, svarbu ne tik kaloriju skaicius, bet ir produktai ir kuriu ateina tos kalorijos. Tarkim sausainiukai ar sokoladas - negeros kalorijos, todel juos reiketu valgyti tik "lucky day", o jeigu juos dar ir po pietu valgote - gaunate cukraus, o cukrus = energija, kuri neisnaudota tampa riebaliniu sluoksniu. As jeigu taip nusizengiu, tai einu tada vakare daugiau pasportuoti kad ta energija isnaudoti.

Ir nesisverkit kasdien, savaites begyje svoris daug kinta, aukstyn-zemyn, mane tai labai demoralizavo, kai savaite pabandziau pasisverti kas dvi dienas ar kasdien... O sveriates ryte po tualeto ir nevalgiu negerus ?

Na, bet cia tik mano pamastymai pagal tai, kaip as suprantu programos logika. As irgi kazkada sakydavau kad net nuo salotos lapo eina man svoris, bet su sita programa (1500 ckal mano menuiu) valgau daug ir svoris krenta =)

Kantrybes ir sekmes Jums! :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS