Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Man pavyks:-)
2015-04-27 09:04:26
Sveiki visi! Senokai berašiau, vis nėra laiko. Prasidėjo darbai sode, sušilo oras, tai kambary visai nesinori būti.
Praeitos savaitės rezultatai - 400 g. Tai labai gerai, visiškai nesitikėjau, kad pavyks :-). Nesportavau, nedariau pratimų, vis nėra laiko. dabar toks metas, kad labai daug turiu darbo sode, aplinkos tvarkymas, statybos. Per šį savaitgalį tiek nusivariau, kad vos kojas pavelku.
Bet savimi labai džiaugiuosi, taip lengva dirbti ir taip greit nepavargsti. Vakar buvo lucky day, nepersivalgiau, nes kažko ypatingo nenorėjau. Paragavau šokolado ir sūrelių.
Šią savaitę būtinai turiu įšokti į 73 ribą. Tai turiu pasiekti, nes oras šyla ir vis daugiau vakare praleidi lauke, negalvoji apie maistą.

O kaip sekasi jums?
2015-04-27 10:38:22
Sveika sveika. Darbas sode ir prie statybų skamba kaip svylančios kalorijos, taigi per daug nereiktų jaudintis dėl pratimų :) Svarbu nesėdėti vietoj.
Tik jau nepamirškit valgyti laiku ir tiek, kiek reikia, nepaisant to ar dirbat ar ne. Antraip pati suprantat, kad tie 73 bus laikini :) sėkmės!
2015-04-27 16:39:33
Oi Milda, pirma juos dar reikia turėt :-)
2015-04-27 17:34:21
SVEIKOS:)

AŠ JAU IS 73 PERSOKAU I 70 DAR TIK TRECIA SAVAITELE MAITINUOSI RETKARCIAIS PASPORTUOJU:) TIKIUOS PASIEKTI DAR MAZIAU..:)
2015-04-27 18:20:50
čihita, supratot ką turiu omeny :)
2015-04-27 19:24:07
seniai rašiau... Jūs čia giriatės, kad va į 75 įlipot, oi man dar toli. Svėriau 90, per naujus netgi 91:( dabar 85. Bet, būna, atrodo, taip mažai valgei, o svoris op ir pusė kg daugiau iš niekur. Mažai sportuoju, tik savaitgaliais, po darbo einu pasivaikščioti su šuniu, ir tiek:( tai man truputį liūdna, na, bet... kantrybės sakau sau:)
2015-04-27 19:30:12
aš tikiuosi, kad kai orai šilti, tai daugiau kieme su vaikais būsiu ir nereikės daug prakaito liet prie pratimų :D
2015-04-27 21:23:25
Taigi orai tai jau šilti :) šiandien bėgau be jokių rankovių ir buvo super.
Damos, entuziazmo, šnekat kaip tas asiliukas iš Mikės Pūkuotuko :) Daugiau energijos - ir pasivaikščiojimai su šuniu yra į naudą. Priedo, kur nors užlindusios - 20 pritūpimų, įtūpstų, kokių nors moteriškų prisispaudimų, pašokinėti aukštyn žemyn kokias penkias minutes ir prašau jums treniruotė! :)
2015-04-28 18:06:56
Sveikutės! Atsigavau po tokio sunkaus savaitgalio ir šiandien pasidariau ....... lucky day. Žinau, žinau, negerai, bet šiandien bendradarbio išleistuvės ir jo gimtadienis, Valgėme superinėje kavinėje ir tiesiog nenorėjau būti balta varna. Kita vertus nedažnai valgau kavinėse, leidau sau valgyti ką valgė kiti, nenorėjau išsiskirti ( o gal jau pavargau nuo visko).
Nesijaučiu nei blogai, nei kalta, sąžinė negraužia. Jaučiuosi taip, lyg būčiau atidavusi duoklę nepasotinamam kirminui, kuris vėl ilgai tūnos mano skrandžio kamputyje.
Labai norėjau parašyti, taip užtvirtindama, kad vėl stoju į kovą už liekną kūną ir gerą savijautą.

Mielos merginos ( ir vaikinai)! Neverta liūdėti, reikia veikti ir viskas bus ok.
2015-04-28 21:27:16
Oi, užkrečiamas Jūsų optimizmas :))
Aš šią savaitę irgi griešiju, nes bandau pažadint organizmą iš miego, bet bijau, kad nepavyks taip lengvai grįžti į vėžes..
Na bet Jumis džiaugiuosi, sėkmės :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS