Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Man pavyks:-)
2015-04-17 14:33:06
Na prancuzijoj su varske man problema, ne tiek pasiulos kaip Lietuvoj, nera tarkim grudetos varskes ar paparasciausiai tokios kaip lietuviska... ir suri lydyta kai yra meniu as ji pakeiciu kitokiu, grikiu tik rusu parduotuvese tokiu kaip Lietuvoje galima rasti... Is tikruju tai yra skirtumu tarp produktu, na bet prisitaikau pagal tai kas yra =)
2015-04-18 11:01:17
O norit pasakysiu bajeri ka siandien atradau (nu nebent as cia ne pirmoji). Jie norit zinoti kokie buvo skaiciai jusu matmenu neziurint i grafika. Sakykim ivedi liemens skaiciu i langeli ir paskui trini po viena skaiciu ir ismeta apacioj kompiuteris issaugojes koks anksciau buvo haha. :D Aisku grafikas parodo irgi bet tai jau suvedus :D
2015-04-18 11:06:44
O kaip jus matot kur as gyvenu :D Nes man neleidzia ant jokio profilio paspausti forume sakykim :)

Jo gyvenu vakaru Londone. Nera per daug problemu su maistu, jei gyvenciau rytu Londone tai isvis ju nebutu nes ten lietuvines ant kiekvieno kampo. Cia siaip yra pas musu Tesco (kaip maximoj) lenku skyrius, tai varskes gauti neproblema. Vat su duona sunkiau, labai pasiilgstam, nes vakaruose mazai lietuviu tai mazai ir parduotuviu lietuvisku. Reikia su autobusu trenktis dar. Nu bet vistiek kartais susiveikiam. Turesiu masina, tada nebebus problema, tik reikia teises issilaikyti pirma :D Daugiau tai kol kas nepastebejau kad kazko nerasciau... Grikiai jo irgi is lenkiniu, ruskiniu ar lietuvines pardes, jau uzsiperkam daugiau.

Kadangi daug lietuviu Londone, tai ir maisto yra. Kai nuvaziuoji i lietuvine tai jetau visko norisi :D
2015-04-19 20:28:57
Sveikučiai :-). Šios sav. rezultatai mane pradžiugino!Su priaugtai gramai numečiau 1,200 kg. Liuks!. Planą įvykdžiau ir įžengiau į 74 kg zoną. Taigi susirašau, kad pati nepamirščiau:
Svoris yra 74.5, buvo kai pradėjau 82.0 (-7.5)
Klubai yra 98, buvo 107 (-9)
Liemuo yra 88, buvo 97 (-9)
Krūtinė yra 104, buvo 111 (-7)
Šlaunys yra 55, buvo 58 (-3)
Iš rezultatų matyti, kad didžiausia problema pas mane krūtinė, o nuo jos mažiausiai krenta. Ir ką daryt?
Šiandien Lucky day, prisivalgiau, vėl primaišiau, bet nesijaučiu patenkinta. Sunku skrandyje, atrodo, kad taip valgyti aš nebenorėsiu, nes jaučiuosi pilna ir nori skaudėti galvą
Ryt vėl pagal planą. Kitą sav, būtų šaunu perlipti į 73 zoną. Savaitgaliai mane išbalansuoja. Mėgstu ritmą.
2015-04-19 21:17:54
Eina sau :o (gerąja prasme)
2015-04-20 07:42:48
Dėl galimo primaišymo per "lucky day" aš sau leidžiu išsirinkti vieną skanėstą ir vieną patiekalą, kurio negalėčiau valgyti kitomis dienomis. Išlaikau valgymų skaičių. Tada iš tiesų valgau KĄ noriu ir KIEK noriu (labiausiai tą savaitaglį norimą), tačiau neprimaišius skirtenybių skrandis nestreikuoja ir išlaikydama valgymų ritmą neapsunkstu.
2015-04-20 09:21:00
Šaunuolė čihita, tau pavyko. Pažadu pasivysiu aš tave....kada nors. Sėkmės.
2015-04-20 13:55:07
Fainai Cihita.

O as norejau paklausti, o jusu nenervina kai zmones tik ir teklausia: Nu tai kiek kg/cm numetei? Ar cia as viena tokia nepernesu tokiu klausimu. Koks jums po galais skirtumas? Ne kg/cm esme, jei dar pradeciau aiskinti kad raumenys isvis zymiai daugiau uz riebalus sveria ir kg gali daug nereiksti tai turbut isvis isproteciau. Man pavyzdziui zymiai didesnis pasiekimas kad nebevalgau tiek nesamoniu, kad vietoj 2 kg dabar 3 kg svarmenis naudoju, kad prisipaudimus lengviau darau, o ateity noriu isvis pilnai ne ant keliu daryt lengvai. O su tokiais dziaugsmais tai tie lasiniai savaime nukris... pasidalinkit kaip jum buna :D
2015-04-20 16:13:58
Ačiū merginos, kad kartu su manimi pasidžiaugiate :-).
JuliG, kur tu gyveni aš sužinojau pažiūrėjusi "Gyvenamoji vieta". Ten gi įvedei :-).
Žmonės manęs nenervina, nes tik daba pastebėjo, kad suliesėjau, kai pakeičiau garderobą. Šiaip aš niekam ir nepasakoju, kad esu šiame projekte, nes nuolat (galima sakyti visą gyvenimą) kažkur esu, vis naujo prisigalvoju. Žodžiu, nestoviu vietoj, todėl jie pripratę.
O ir svoris nėra toks ryškus, žiemą sustorėju, pavasarį numetu. Aš kaip tie metų laikai, vis keičiuosi.
Barfuss (ką reiškia tas vardas?) čia nieko nuostabaus, kai skaičiai susirašė vienas šalia kito ir man atrodė eina sau:-), o iš tikrųjų dar daug reikia dirbti su savimi....
2015-04-20 18:51:52
Ah, paaiškinau jau pas save :))
Na skaičiai vis vien daug pasako - kiek valios jau įdėjote, kiek pastangų, kiek visko :) šaunuolė!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS