Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Man pavyks:-)
2015-04-11 12:33:39
as per velyku perioda, plius savaite pries tai visiskai buvau paleidus vadzias, tai plius 1.5kg. Niekas neziuri nei meniu nei sporto kol pats nereikalauji, as jau su tuo susiduriau. Visai sistemai dar labai daug tobulinimo reikia, bet nu gal ateity bus. Jau pastebejau kai renkiesi pietus ligtais, nebepersokineja valgiarastis. Mano didziausia problema kad as turiu pasiruosti maista, netgi susipirkti tyngiu :D turbut dar tokios tingines nieks nemate :D
2015-04-12 10:39:05
Praėjusios sav, rezultatai +200 g, Pastrigau, ties 75 kg. :-(. Nors ir susimažinau iki 1200, matyt valgiau daugiau, arba organizmas sustreikavo.
Kitą sav. reiktų perlipti 74, sakau kažkaip neryžtingai. Koją pakišo stresas... Šiandien Lucky day, bet nė pati nežinau ko noriu, žinau, kad reikia persivalgyti, nes kita savaitė bus griežtai pagal meniu.
Na ką Čihita, susiimam? Įeodom sau, kad mes galim ir mums pavyks?
Visada po lietaus pasirodo saulutė :-)
2015-04-14 18:15:11
Labas, va as jau griztu i vezias kol kas sekmingai. Vakar neprivalgiau nesamoniu nors draugui ir broliui gaminau ka kita. Ir sportavau. Siandien irgi kol kas sekmingai. Vakare laukia sportas. Labai patinka kojas i virsu kilnoti atsiklaupus, visa sikna dega :D haha, Kaip Cihita sekasi ir kitiems?

P.S Cia pagrinde vienintele tema kuria seku ir atsimenu kur yra, nes kitose jei kas nors ir paraso, negauni jokiu perspejimu, kad palikta nauja zinute.
2015-04-14 18:57:24
Sveikos, kad jau užsiminėt apie lucky day, tai noriu įsiterpus paklausti - ar tikrai valgot ką norit (jei taip, tai kas tai?) ir kiek norit? Nes aš po lucky day, nors regis ir nepersivalgau, bet priaugu kokį pus antro kg ir sunkiai krenta.. per tą savaitę nukrenta iki buvusio svorio ir dar šiek tiek.. Ką aš blogai darau?? :(
2015-04-14 22:26:57
Sveriesi po lucky day, štai ką darai blogai :)

Aš pvz. sveriuosi penktadieniais, o mano lucky day visuomet šeštadieniais. Visiškai ramia galva po lucky day stoju į ritmą ir dar nebuvau kažkaip įstrigus.

Per pačią lucky day tikrai nepuoliu kišt picų ir saldumynų vos pramerkus akis. Paprastai valgau panašiai, tik dažnai didesnėm porcijom ar kažko papildomai. Išgeriu kokio alaus vakare, suvalgau kažko ne itin žiauriai riebaus kur nors kavinėj, suvalgau ir torto ar pyrago gabalėlį, jei pasitaiko proga ir pan. Saikas, manau, vis tiek turi būti išlaikytas, bet esmė yra leist savo smegenims atsipalaiduoti nuo streso ir galvojimo, o ir medžiagų apykaitai duot darbo :))
2015-04-15 07:20:42
As lygiai taup pat ekgiuos kaup paskutiniam pasisakyme;)lucky day yra lucky day ir tadien ne kiek nevarzau saves, bet ir neryju visko nuo ryto iki vakaro-ir toliu klausausi saves ko norisi labiausiai...
2015-04-16 10:01:41
Ačiū merginos už palaikymą :-). Kaip ir rašiau, sekmadienį per lucky day apsirijau. Valgiau, maišiau ir visiškai nežiūrėjau ką su kuo ir kaip valgyt. Leidau smegenims išsijungti ir pailsėti nuo galvojimo apie maistą. Pirmadienį vėl griežtai pagal sumažintą 1200 kcal dietą. Valgiaraštis sudarytas neskaniai, bet laikausi. Darosi silpa, ypač vakare, nes vakarienė tik iki 200 kcal. O aš mergina judanti, sodo, aplinkos, gėlynų tvarkymas. Šiandien padariau kontrolinį svėrimą: svoris nukrito jau į minusą. Gal pagaliau išlipsiu iš 75 zonos :-)
Reikia tempti iki sekmadienio ir tada vėl "apsirysiu", nes matyt neveltui yra sugalvota ta Lucky day.
Kaip sekasi jums?
2015-04-16 11:33:31
čihita, negerai, jei jaučiatės silpna. Galbūt tai pereinamasis laikotarpis dėl pakeitimo kiloražo, bet šitaip būti neturėtų.
Ar jaučiatės silpna ištisai, ar tik konkrečiu paros metu?
Man taip buvo pradžioje, tai aš tikrai suvalgydavau kokį ekstra obuolį. Taiup pat tikrai nepakenks, jei sugriaušit papildomą agurką, morkų ar dar kokią žalumą. Nuo jų svorio tikrai nepriaugsit, o sotumo jausmas neleis nusilpti ir peralkti.
Mano manymu didžiausias blogis - peralkimas. Tada ir apsiryti labiau traukia ir organizmui nėra gerai.
2015-04-16 12:58:11
Sveikos, as darau lucky day tik tada jei tikrai saziningai visa savaite maitinausi. O per lucky day valgau viska ka noriu ir kiek noriu ir man dzin. Jie ateityje matysiu kad nepadeda, tai tada mastysiu. O siaip teisybe pasakius, per ta lucky day neina labai jau ir apsiryti nes paprasciausiai atpranti, ir paskui jei daugiau pavalgai buna taip sunku, nes neprates skrandis, kad su malonumu gryzti prie rezimo pirmadieni. Mano lucky day yra sekmadieniais, tai sekmadieni is ryto sveriuosi.
Si savaite kol kas eina super, nebunu alkana, kaip tik pats tas, mano kcal kiekis 1500 i diena. Ir sportas pagal plana. Oras toks pasakiskas, tai dar labiau noris susiimti :)
2015-04-17 14:20:57
JuliG, pažiūrėjau kur tu gyveni :-). Vakarų Londonas... nu jo ten pas jus gal ir gražu, o pas mus šalta ir lyja lietūs. Labai šaltas pavasaris.
Beje pastebėjau, kad čia labai daug lietuvaičių, gyvenančių svetur.
Kaip jums ten su maistu, ar visko randate pagal meniu? O gal ten daug daugiau visko, nei pas mus?
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS