Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Man pavyks:-)
2015-04-05 15:21:49
Sveikinu visus su gražia pavasario švente šv. Velykomis!
Tegul prabudusi gamta ir saulės spindulėliai suteikia Jums begalinio džiaugsmo, pasitikėjimo ir ryžto!
Tegul pavyksta tai ką sumanėte :-)
2015-04-05 22:59:05
Ir tave su Sv.Velykom :)
2015-04-07 14:15:19
Sveiki visi (tikiuosi) po tokių ilgų švenčių :-). Nežinau, kaip jums, bet aš nuolat galvoju apie maistą. Per šventes "paaugau" sakyčiau nedaug, 500 g., bet labai sunku grįžti į normalų ritmą, norisi to ko negalima.
Na, Čihita, susiimk, juk tu gali, negi dabar dėl kokio skanėsto atsisakysi savo tikslo????? Kai garsiai pareiškiu ir paskaitau, tai iš kart pasidaro lengviau :-)

O kaip sekasi jums?
2015-04-07 15:47:30
Labas :) man sekes ojoj kaip prastai per sventes... bet jau vakar grizau i mitybos ritma, o siandien eisiu ir sportuot.. Bet tikrai nelengva kazkaip ir pikta ant saves... Po svenciu nesisveriau, nes zinau, kaip sureaguosiu. Kazkaip sverdavaus penktadieniais, bet dabar permesiu sverimosi diena i pirmadieni. Taip kad pirmadieni paaiskes, ar labai skaudzios tos pasekmes.
2015-04-07 18:29:53
sveikos sugrizusios is po svenciu,griztame i ritma ir palaikome viena kita padetis baisi bet susiimam, tortams ir pyragams galas
2015-04-08 10:25:33
Na ką, šiandien jau rimtai susiėmiau, Vakar vėl buvau...... laidotuvėse. Iš to liūdesio... prisivalgiau vakarienės, lyg tai būtų mano paskutinė vakarienė. Primaišiau visko. Paskui užėjo savigrauža ir... sportavau. Nu kažkokia nesąmonė. Bet turiu pasakyti sportas lyg užbrėžė liniją, kad kita diena turi prasidėti, kaip naujas puslapis.
Šiandien gyvenu pagal savo ritmą ir daugiau liūdesiui nepasiduosiu!
Šiltų saulutės spindulių jums visiems!
2015-04-08 10:51:27
Sekmes, reikia motyvuotis, pavasaris turetu gerai nuteikti ir duoti ta trukstama ugnele savo tikslam siekti!
2015-04-08 16:19:26
Sveikos, perskaiciau visa grandine, tai cihita atrodo labai daug laidotuvese lankosi... Visai fainai jus cia viena kita palaikote. As irgi pries velykas visa savaite durniu voliojau, dabar jau po truputi bandau grizti i ritma, pasiilgau to lengvumo jausmo. Vakar jau sportavau, tai siandien viska maudzia.
2015-04-10 13:46:10
Labutis :-). Taip JuliG, lankausi, šiandien vėl važiuoju..... eina sau....jau pripratau lydėt į aną pasaulį kaimynus, draugus, giminaičius, pažįstamus. Pasidariau tikra laidotuvių "pročka", o ką daryt? Šiemet jau aštuntos....
Na linksmeni dalykėliai: priskaičiusi forume, kad ne taip išsikaitaliojau valgiaraštį, parašiau mitybos ekspertei ir paprašiau atstatyti. Tiesą sakant aš visai nekreipiau dėmesio į tą balansą ir į tas juosteles visiškai neatkreipiau dėmesio. Aš maniau kas duota, sakykim, prie pietų meniu tą ir renkiesi. Taigi pradėjo ėsti sąžinė...
Šiandien gavau atsakymą. Nauja mitybos ekspertė Živilė, atstatė planą ir maloniai parašė rašyti, jei kas neaišku :-)
Taigi, kiek supratau, tai tų valgiaraščių niekas neperžiūri (nu kur gali čia visus sužiūrėti), jei kas iškyla reikia jiems nebijoti rašyti ir gausi atsakymą, tikrai.
Valgiaraštį iš karto atsispauzdinau, kad jei ir išsimaišysiu, tai žinosiu, kaip atsistatyti. Kaip sakoma, patirtis ateina su laiku.
Dabar laikysiuos jo ir nekaitaliosiu, nes jaučiu, kad po Velykų ir laidotuvių pastrigau, ryt svėrimas, tai pasimatys mano nuodėmės...
2015-04-10 23:11:43
Reikes ir man del to meniu matyt rasyt... Irgi jau prisikaitaliojau :) bet i juosteles demesi kreipiau.. tai gal dar ir puse bedos :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS