Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Man pavyks:-)
2015-04-02 00:08:52
Taip esu naujoke, perskaiciau knyga " Tobulas kunas" kuri labai paprastai lengvai skaitesi, patiko autoriaus mastymas, jo paprastumas...sportuoju metus su puse, ir praktiskai stoviu vietoje, nutariau prisijungti prie kilo.lt kad padetu teisingai protingai sportuoti bei pradeti taisyklingai valgyti :)
2015-04-02 08:05:45
Viola Viola, aš iš tų kurioms su vandenuku draugauti sudėtinga.( Išgerti reiktų beveik trilitriaką). Šeštadienį ir sekmadienį vandenį geriu " japoniškai" http://naturalios.lt/sveikata/japonu-rekomendacijos-sveikatai-palaikyti o jei tuščiu skranduku išgertum apie litrą - tai jau žarnyno praplovimas, tada gali ir pilvuką raižyti, manau kad tau nieko rimto. Aš geriu vandenuką iš krano.

2015-04-02 08:34:03
Sveikos merginos, aš taip pat naujokė, turiu tiksla numesti 8 kg. , išmokti maitintis, tam kad išlaikyčiau normalų kūno svorį ;)

Beje, gal kam jau nebereikalinga knyga "Tobulas kūnas" nupirkčiau ?
2015-04-02 13:46:57
Sveikos merginos :-). Malonu su jumis čia paplepėti :-).
Viola Viola, sutrikimų su virškinimu ko gero pasitaikė visoms, ypač pradžioje. Aš dažnai palepinu save "boržomi" vandeniu. Jei sunkiai virškina išgeriu virškinimo fermento. Kažkaip to viso šlamšto mes greit pripumpuojam į kūną, o kai reik jo atsikratyti be pastangų niekas nesigauna. Vandenį geriu iš filtro (mano šulinyje yra nitratų) ir nevisada jo išgeriu kiek nurodyta. Nu būna diena, kai atrodo visą šulinį išgerčiau, o būna negaliu ir viskas. Aš manau reikia klausyti savo organizmo ir viskas bus ok.
Knygos neskaičiau, pavartau prekybos centre ir vėl padedu. Galvoju įsigyti. Dabar skaitau Rūtos Vanagaitės knyga "Ne bobų vasara". Ši knyga apie tai, kad tau duotas TIK vienas gyvenimas. Mūsų laikas ribotas, todėl nešvaistykime jo gyvendami kieno nors kito gyvenimą. Neleiskime, kad kitų žmonių nuomonių triukšme paskęstų mūsų pačių vidinis balsas. Mūsų širdis žino, ko norime iš tikrųjų. Visą gyvenimą sverk tie, kiek svėrei būdamas septyniolikos metų. Visi žmonės sugeba keistis, jeigu to jie labai nori. Pirmiausia reikia žinoti, ką turi savyje keisti, ir tikrinti, kaip tas sekasi.
Tai keli pamąstymai iš tos knygos :-).......
2015-04-02 20:20:43
sveikos merginos,dekinga kad atsiliepet ,saunuoles AISA ,JAUNE ,CIHITA irkt.aciu uz palaikyma ,tikiuosi grizti i programa po svenciu nes daug baliu festivaliu .O uz nuomone kad vandeni reiktu palaipsniui pratintis tai butinai taip ir padarysiu nes tikrai pradejau nuo nulio iskart prie dvieju litru tai matyt pilvelis ir dave zenkla kad isprotejau ]] reiks AISA japoniska patarima paskaityt .O vandenuka geriu pirktini arba is draugu suliniu .Visas draugiskai apkabinu ir taip pat palaikau jusu ryzta
2015-04-02 20:32:23
tiesa cihita ten labai gerus zodzius pacitavai verta isiklausyti
2015-04-03 09:35:59
Kad ir kokio amžiaus būtum, kad ir ką išgyventum, rask jėgų plaukti tolyn gyvenimo upe-aukštyn, prieš srovę. Kiekvienas yris daro tave stipresnę ir grakštesnę, saugo tavo kūno ir dvasios jaunystę.
Kad ir kokio amžiaus būtum - sutik naujus žmones, pradėk naujus darbus, patirk naujus stebuklus. Plaukdama prieš srovę, priplauksi ir ramius užutėkius, kur galėsi pailsėti ir atgauti jėgas prieš naują vingį, naujas užtvankas ar akmenų rėvas.
Kad ir kokia būtų tavo situacija dabar, ji pasikeis, kaip pasikeis upės, kuria plauki, srovė ir ją supantis peisažas. Tik tu nepasikeisi, nes visą kelią būsi savimi.
Turėk tikėjimą. Bus lengviau plaukti.

Šią citatą iš knygos pasirašiau, nes labai motyvuoja nepasiduoti :-)
2015-04-03 15:04:52
Labutis. Apžiūrėjau top 20. Nu jo, surinkti 10000 taškų, tai jau yra laaaabai daug, kai tuo tarpu aš per savaitę surenku virš 400 :-)
Įdomu po kiek svorio jie numeta? Kaip jiems tai pavyksta? Nė vienas forume neparašė ir nepasidalino savo sėkme.....
2015-04-03 15:39:08
Ačiū už gražią citatą, tikrai labai motyvuojanti ir įkvepianti. Knygos žadėjau nepirkti, bet dabar suabejojau...
Labai apgailestauju, kad į maistą pradėjai žiūrėti pagal energetnę vertę, tegul velykinis margutis sugražins ir kitą maisto prasmę.
Citatą išsisaugojau.
2015-04-04 21:22:07
Net sutrikau perskaičiusi Aisos apgailestavimą.....Dar labiau sutrikusi jaučiuosi vakar ir šiandien prastovėjusi prie puodų, tiek žmonių pamaitinti ne juokai,
Vakar kepiau skumbrę (parvežtą iš jūros) pagal receptą, surastą internete, su svogūnais, citrina. Ir ...... mano pastangos nuėjo šuniui ant uodegos, nes ale skumbrė smirda...Tai kaip gali jausti kitą maisto prasmę, jei tavo kulinariniai sugebėjimai yra žlugdomi? Turiu šeimos draugą, kuris valgo viską ką tik pagaminu ir jam labai skanu. Man net smagu žiūrėti, kaip jis šveičia su tokiu apetitu, mat jo žmona retai gamina.
Matyt visada norisi to ko neturi, arba įvertini tada, kai netenki.
Kažkokie liūdni pamąstymai šv, Velykų išvakarėse....
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS