Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Man pavyks:-)
2015-03-25 13:09:32
Ot vat ir sverkitės tada, kai reikia, ir tų nusivylimų bus mažiau.
Būtent jų vengdama, šiukštu nesisveriu nė diena anksčiau :)
2015-03-27 10:55:36
M.M. taip ir reikėtų daryti, bet nugali.... moteriškas smalsumas :-)
2015-03-29 09:26:59
Sveikučiai :-). Niu ką šios sav. rezultatai nėra blogi -300 gr. :-), apimtys po 1 cm. Na nėra daug, bet žemyn. Tuo labiau, kad meniu laaaabai nuobodus :-(.
Kitos sav. tikslas: įtvirtinti 75 kg. Susigrąžinti meniu, sumažinti kolorijas iki 1200.
Tikiuosi man pavyks!
O kaip sekasi Jums? Pasidalinkite :-)
2015-03-30 13:57:46
Sekasi neblogai. Sversiuosi tik penktadienį - antrą kartą su naujom svarstyklėm, tad pagaliau gramų tikslumu pasirodys, kaip jau man čia sekasi.
Kita vertus, aiškiai jaučiu, kad apimtys traukiasi, jaučiuosi vis geriau, tad man tie skaičiai svarstyklėse, gerokai nublanksta.
Keista kaip šį kartą man lengva laikytis. Praeitais metais buvo kur kas sunkiau. Kol kas į burną neįkrito joks saldumynas, net per lucky day. PEr lucky day nebent tiesiog šiek tiek padidinu porcijas ir išeinu kur nors kokio alaus :)
Žodžiu, viskas geryn.
O jūs šaunuolė! Labai rimtai užsispyrusi. Taip ir toliau!
2015-04-01 13:46:54
Sveiki. M.M. ir tu esi tikra šaunuolė :-). Iš savo artimųjų aplinkos bandau prikalbinti sekti mano pėdomis, bet.... turiu pasakyti sunkiai sekasi. Tie pasakymai "man ir taip gerai, kilo.lt - nesamonė, aš pati galiu susitvarkyti" mane siutina. Kai kalba iš tikrųjų storas žmogus ir tu norėtum padėti, tai jis vos nesiunčia tave velniop. Na ir gerai, sakau, vartykis toliau su tais savo lašiniais , jei tau taip patinka. Geriausia yra nieko nedaryti ir tik visiems dejuoti, kokia aš nelaiminga.
Aš manau, kad visiems storuliams ( ir ne tik) reikia kažkokio užsibrėžto tikslo, motyvacijos ar dar kažko, kas pakeistų jų mąstyseną.
O kaip galvojate jūs?
2015-04-01 15:24:45
pritariu Cihitai, viskas priklauso nuo mastymo, motyvacijos :) as viena savo drauge nuolat ikvepiu, kai man koks kg nukrinta :) ji tada stengias maista riboti, pajudeti :) reikia tureti valios, kad atsikratyti virssvorio
2015-04-01 15:26:37
Manau daugelis nenori deti pastangu, nes nepasitiki savimi ir bijo "paslysti" kazka pradeje, tad geriau lieka nieko nedarydami. As ir pati nieko nedariau, nes visur kalbedavo tik apie alinancias dietas aplinkui, ir zinojau, kad tokios tikrai ne man. Bet ateina vis tiek toks momentas kai norisi keistis.
As nusprendziau, kad noriu keistis nes jauciausi apsunkus kai pradejau dirbti...o ir paziurejus i nuotraukas susivokiau, kad norisi grazesniu : gal ir "kvaila motyvacija", bet krikstysiu dukterecia sia vasara, ir ta proga noriu graziu nuotrauku sau ir jai, ir grazios sukneles zinoma! stai su tokiom paprastom ir gal but jums pasirodys naiviom mintim pradejau sportuot ! o radus visai netyciomis kilo.lt programa, pagalvojau, kad atrodo gerai, ir jau vien del to kad siulo visa sveikos gyvensenos "rinkini", o ne kazkokia stebuklinga dieta.
Tad reziumuojant, manau kiekvienas turi motyvacija pats rasti, neitikinsi ir neprikalbinsi jeigu nenori.
2015-04-01 17:57:22
Sveiga Rosega :-). Matau, kad šiandien prisijungei prie mūsų :-). Pasipasakok daugiau apie save :-)
Jaune, labai gera motyvacija, per krikštynas atrodyti puikiai, kad visi nustebtų "ooooo, kaip ji sukūdo".
Galvoju, kad nereikia užsibrėžti didelių, nepasiekiamų tikslų. Pasiekiai tiksliuką ir vėl toliau. Nors pati šį kartą užsibrėžiau daug: kai sversiu 68, pasidarysiu veido procedūrą injekcijų pagalba (dovana sau). O tai kainuoja nemažus pinigus. Bet........aš laaaaabai noriu tiek sverti
2015-04-01 20:17:03
sveiki ,seku jusu pokalbius ir as taip noreciau irgi pasakyti kad pavyks ,ka cia kalbu ,savaite nulis darbo viskas dingo,su tokiu optimizmu pradejau, tikejau ...bet kaip priezasti galiu ivardint tai kad nuo dietos ar nuo didelio vandens kiekio sutriko virskinimas, atsirado pilvo skausmai, nes vandens mazai gerdavau siaip ,tad nezinau ka toliau daryti.Gal kam nors kokiu panasiu dalyku yra buve ar taip kokia nuomone atsirastu?
2015-04-01 23:06:04
as vandens neisgeriu tiek kiek reikia, pratinuosi po truputi tai virskinimo problemu nera. Manau negerai is karto nuo nieko iki 2,6 litru prisokt... O tu vandeni is krano ar pirkta geri ? As tik pirkta jeigu gryna gerti, nes man is krano neskanus ir jau po stiklines jauciuosi tokia keistai apsunkus
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS