Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Man pavyks:-)
2015-03-15 19:15:37
Manau, Čihita, pasikliauk savo protu, jei pamatysi kad nevirškina, tada tai jau viso gero sūreliams, šiaip aš jau manau , kad reikėtų laikytis vienos sistemos, nes kryžminimai ne kažin kiek naudos duoda. Juk į tą patį tikslą veda daug kelių. Šiaip man tos sėkmingos dienos labai padeda psichologiškai. Kažko ten ypatingo nevalgai, bet gali suvalgyti tai ko šiaip plane nėra, nes kelis mėnesius valgyti vienodai gali tik pedantai.
2015-03-16 21:17:58
Sveiki. Vakar nusiunčiau antras nuotraukas. Na skirtumas yra, ekspertė parašė, kad krito muo viso kūno masės (dieve, kaip baisiai skamba ta masė), o ypač nuo liemens (geriau jau būtų nuo krūtinės).
Pamalonino, gavau daugiau motyvacijos. Pradėjus derti vitamino D, nuotaika laaaaabai pagerėjo, turiu žymiai daugiau energijos, nepuola blogos mintys.
Drabužiai palaisvėjo :-), pagaliau bendradarbiai pastebėjo, kad pakūdau, kai apsomoviau aptemptus džinsus.
Nu bet kaip čia yra, kuo daugiau krenta svoris, tuo daugiau randu priekabių savo kūnui, dar nemyliu savęs. Įdomu ar čia man vienai taip?
2015-03-18 10:21:53
Turiu pripažinti, kad buvau apleidusi pratimus (kelionės, sodo darbai ir t.t.). Kai parašė ekspertė, kad "pirmyn sportuoti", tai vakar dariau. Kai buvau įpratusi daryti pastoviai, tai taip lengvai darėsi, o vakar....... nu reikėjo ir pailsėti ir pertraukas daryti.
Viskas, griežtai sportuoju ir niekas neturi sutrukdyti, nes kai nori, tai priežaščių ir pasiteisinimų gali surasti šimtais :-)
2015-03-21 10:31:13
Labutis. Labai bijojau svertis, galvojau, kad būsiu priaugusi, bet........ -400 gr. Liuks :-)
Privalau peržengti 75 kg. ribą. Toks kitos savaitės uždavinys. Reikia sąžiningai atlikti pratimus. Šiandien sėkminga diena, turėsiu svečių, leisiu sau atsipalaiduoti :-).
2015-03-23 16:15:37
sveikute, šaunuolė taip ir toliau,
aš taip pat užsibrėžiau sau tikslą, peržengti 90 kg , liko tik 1,8kg. Jaučiuosi tvirtesnė, kai garsiai pareiškiu savo tikslus.
Sėkmės....
2015-03-23 20:56:41
Ačiū už palaikymą;-), po savaitgalio ir svečių sunku įeiti į ritmą. Dariau papildomą treniruotę, taip primindama sau, kad nėra čia ko atsipalaiduoti. Labai nuobodus meniu, nežinau kaip ištverti dar be varškės.....Mano meniu višta kepta, višta virta, višta be odelės ir t.t. Jaučiuosi, kaip višta, tuoj skraidyt pradėsiu.....

Įdomu, kuo galėčiau pakeisti vištą?
2015-03-23 21:36:00
Jei ne kalakutiena, jautiena, triušiena tai žinau po testo daug kam rekomendavo strutieną o gal vištos kepenėlės?
2015-03-24 22:17:01
Aisa, na kur aš gausiu to stručio :-), teks apseiti be jo. Laukiu kada bus savo daugiau vaisių: vyšnių, trešnių, braškių. Net seilės kaupiasi pagalvojus apie juos :-). Šiaip labai noriu jogurtukų, varškytės,
Na čihita, neištišk, dar pora savaičių ir prašysim dietologės sumažinti kolorijų skaičių ir grąžinti meniu.
Man pavyks:-). Linkiu, kad visiems pavyktų!
2015-03-24 22:35:55
Saunuole čihita , smagu,kad jau matyti rezultatai, tikiuosi ir pas mane jie neuzilgo prades matytis :)
Vistiena as keiciu kalakutiena, ji man sultingesne, o tai pirkta krutinele vistos man gryna kempine :)
2015-03-25 10:41:54
O Diva, šiandien susigadinau nuotaiką. Neiškentus užlipau ant svarstyklių +700 gr. O dievai, tai kas čia dabar????? Ką dariau netaip? Nesvėriau produktų, per daug prisivalgiau kiaulienos, ar čia dar po lucky day liko? Bet kokiu atveju turiu susiimti, taip NEGALIMA.
Tarpinis svėrimas mane pristabdo, jei svoris pakilęs, Jei nesisverčiau visą savaitę, tikriausiai nenumesčiau....
Toliau kylame į kovą!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS