Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Man pavyks:-)
2015-01-14 10:33:27
Ech, po Lucky day svoris dar nesugrįžo, mors laikiausi tiksliai (sąžinė tikrai negraužia). Nesuprantu , kodėl taip yra? Matyt reiks klausyti ekspertės ir nesisverti kiekvieną dieną, nes kitaip reiks gerti nuo nervų vaistu :-(. Motyvacija krenta......ir net labai.....
2015-01-14 14:52:32
Sveiki, pas mane panasi situacija, kad svoris pirmy atgal, kaltinau sventes...bet dabar jau 2 savaite laikausi pagal plana, nenuzygiuoju i sona, o plius sportas, o atrodo ryt neparodys nei gramo maziau, as nesisveriu kiekviena dien, nes vaistu ir man reiketu.... gal tikrai man ta svori skydliauke diriguoja? arba man atejo tas etapas, kai svoris sustojo, gal kalorijas mazint? reikes turbut ir man su dietologe kalbet, nes tie nezymus nukrypimai nuo maisto, buvo senai.... pradesiu ir as nervintis.....
2015-01-14 20:42:14
O je spulyte, 2 savaites nekrenta? Tu mane gązdini.... Ryt pasisveriu ir išvažiuoju slidinėt. Ten nebus kur svertis, tai nuo nervų vaistų nereiks gert bent 10 d :-)
2015-01-14 22:41:38
tik nereikia čia nervotis mergikes, su svorio kritimu ir man taip buvo (o aš jau su patirtimi :-):-):-). pirmus mėnesius krito, paskui džaugiausi, kad ir 100 gr per savaitę nukrenta, pažiūrėjus į grafiką atrodo kaip širdies kardiograma.
O po pusės metų džiaugiuosi ir lucky mėnesį pasidariusi.(gavosi visos šventės). Priaugo tik 1kg, onumečiau jau 2kg.
Tad linksmo pasislidinėjimo ir skanių upkandžių:-):-):-):-)
2015-01-15 09:13:32
Ačiū loretukai už palaikymą!
Valio! Šiandien man sėkminga diena. Svarstyklės parodė visu kg mažiau nei vakar!Negalėjau patikėti... Nors vakar laaaaabai troškino ir vandens išgėriau daugiau nei norma:-). Įsitikinau, ekspertės sako tiesą - negalima svertis kiekvieną dieną. Aš esu tokia, kol pati neįsitikinu, kitų neklausau, o reikėtų :-)
Taigi fiksuoju svorį - 78.3, atsikračiau 3.8 kg.
Tokia gera nuotaika išvykstu į naują iššūkį. Daug sportuosiu ir mažai valgysiu! Turiu grįžti lengvesnė. Pasitaisau - turiu nepriaugti :-)
Sėkmės visiems!
2015-01-15 15:36:50
smagiai paslidinėk, :) sėkmės. lauksim grįžtant. :)
2015-01-15 20:23:21
Ačiū IngridaCe :-). Smagu bus grįžti, kai žinai, kad tavęs laukia:-)
2015-01-21 23:19:22
sveiki visi. Linkėjimai iš Austrijos. Mano slidinėjimo pradžia buvo be galo sunki. Žinojau, kad bus sunku,bet kad taip baisiai, tai nė sapne nesapnavau. Tris dienas lankiau mokyklą. Patyriau psihologinę traumą. Grupėje daug žmonių ir visi vokiečiai. Treneris kalba vokiškai ir labai sunkiai angliškai, kad aš beveik nesupratau. Tai beliko žiūrėt ką jie daro. Ant kalnų slidžių atsistojau pirmą kartą. Pirmą dieną išsivartaliojau n kartų, bet ant slidžių jau laikiausi. Kiek supratau, visi vokiečiai yra su slidėm gimę, nes vaikams slidinėjimas yra privalomas. Antrą dieną teko kartoti viską iš naujo, bet jau lengviau. Trečią dieną jau slidinėjau. Bėda ta, kad per pamokas niekas ten negeria vandens. Tai vyras man priveždavo, nes iš troškulio darėsi net bloga. Pasikeitė maistas. Neišeina valgyti 5 kartus. Viskas susimaišė ir šiandien ištiko.... migrenos priepolis. Pirmą kartą pajutau, ką reiškia vanduo. Rašiau, kad negaliu susidraugauti su vandeniu, bet matyt išgerdavau pakankamą kiekį. Nuotaika bloga, nes skauda visą kūną nuo tokio sporto. Šiandien neslidinėjau, nes skaudėjo galvą ir viskas buvo dzin. Visi mane guodžia, kad jau sunkiausia praėjau, bet vistiek nejaučiu pasitenkinimo ir ko gero šį sezoną nejaučiu.......nes sunkiai sekasi įveikti kalnų baimę. Gal, kad treneris būtų bent rusakalbis (angliškai man sunkiau) būčiau daugiau gavusi teorinės naudos. Bet yra kaip yra. Ryt vėl turiu slidinėti, negaliu nuvilti namiškių, nes 5 m. anūkė ir 10 m. dukra varinėja visomis trasomis, nes jos jau ne pirmą kartą.
Išvada: turiu daug daugiau daryti pratimų ir netingėti. Privalau numesti daug daugiau svorio, nes nemažiau nė vienos slidinėjančios storulės. Turiu būti psihologiškai stipri ir nepalūžti, turiu ištverti visas dienas. Man laikytis valgiaraščio namie yra labai lengva, nei čia. Ar numečiau svorio? Nemanau....nes nuo sporto skauda raumenys.
Linkiu visiems sėkmės. Reikia ekstremalių išbandymų, kad suprastum, kaip yra lengva laikytis valgiaraščio, nes tai nereikalauja didelių pastangų :-)
2015-01-21 23:44:20
iš tiesų, lengviausia dalis TIK laikytis valgiaraščio, o kai įvedi ir sportą ir aktyvų laisvalaikį tada jau balansą išgaut gana sunku. Linkiu sėkmės ir manau, kad ir nenukris koks kg per atostogas, bet rezultatai suderinamumo ir fizinio aktyvumo taip pat duos didelės naudos nematuojamomis prasmėmis.
2015-01-22 01:51:08
Irike, numesi ar ne- manau ne taip svarbu. nes turbuus tikrai gerai sutvirtes kunas! oi kaip tada bus grazu!. :) laikykis. ir pavaryk!. :)))
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS