Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Ingrida
2015-01-20 17:23:09
Na, as maisto dabar irgi nesveriu, ziuriu is akies. tik kartais is baimes padaugint itariu kad suvalgau per mazai. taigi- vakar mane isveze greitoji. nezinau, kodel, bet labai nusilpau ir beveik nukritau vidury laisves alejos. kadangi sestadieni buvusi mano lucky day buvo normalaus maitinimosi diena, siandien truputi atsipalaiduoju ir leidziu sau pavalgyt. gal atsigausiu ir praeis temt akyse. :)

ar jum yra buve kazkas panasaus?
2015-01-20 19:17:22
kai daug veiklos ir sporto kas antrą dieną bei sąžininga mityba pagal minimalų planą 1200 ckal, tai yra buve silpnumo ir vos kojų vilkimo pojūčio. Kartais atrodo, kad mitybos planas sudarytas neįvertinus, kad asmuo dar ir daug energijos išdegins sportuodamas, taigi natūralu, kad galima "apslobti". Ymanoma subalansuot mitybą, daug miego ir bent tris kartus per sav. sportą, bet nėra super paprasta, nes kiekviena papildoma fizinė veikla ar užsisėdėjimas iki vėlumos kerta ir gali arba atkrist arba nuslobt. Laikykis, nepersistenk su maisto mažinimu ir baime, kad suvalgysi per daug. Manau ir taip aktyvi stebėsena ką valgai duota jau daug, taigi bent 100 ckal svyravymas daugiau/mažiau, tikrai neduos blogo rezultato. sveikata svarbiausia.
2015-01-21 14:27:18
Man pirmomis dienomis buvo taip, kad vos neišgriuvau. Kadangi vaikštau į darbą pėstute apie 3 km, pusryčiauju 6 val. Iki darbo ateinu apie 8:30 jau išbadėjus, tai nemalonus tas silpnumas būdavo. Kadangi aš linkus į mažakraujystę, tai pradėjau geležį gert, tai kol kas prašviesėjo akyse, tikiuos taip ir bus :) O tau Ingrida gi nedaug mest reikia, tai nenusialink, nes maisto mažinimas irgi gali tapti liga. Aš porcijų nemažinu, kad ir per didelės šiek tiek. Bet viską sveriu gamindama :)
2015-01-22 01:59:32
na, manau, kad reikia butinai isigyt svarstykles- vienintelis varijantas. :) tada ir nepamazinsiu ir nepadauginsiu ir, tuo labiau, nesinervuosiu del to. :)

p.s., vis daugiau draugu domisi kaip gi cia as maitinuosi. Smagu, kad kartu skaiciuoja kalorijas, patys po truputi pradeda ziuret ka ir kiek valgo. zodziu- DAUG PALAIKYMO. Del to neblogai judu tikslo link- ismokt maitintis. :)

Perduodu to palaikymo ir jums visiems po gabaleli!. :)))
2015-01-22 09:35:10
Na man asmeniškai pirmomis dienomis kažkaip vakarais šaltis krėtė, tik neaišku ar dėl dietos ar dėl ko :D o dėl silpnumų, tai nėr jo tokio labai didelio.. Vieną rytą tik, kai suvalgiau pusryčius labai silpna ir negera pasidarė, bet kaltinu pusryčius, nes nelabai man jie patiko :>
2015-01-22 20:03:33
saltis galejo krest jeigu daug vandens gerei. :) paprastai kol organizmas nepriprates taip buna. :)
2015-01-22 22:32:42
IgridaCe laikykis. Negalima save taip alinti, kad išvežtų greitoji. Juk mes ne to siekiame. Juk svarbiausia sveikata. Linkiu sėkmės, nealink savęs taip:-)
2015-01-23 19:30:16
naujienos naujienos naujienos. :) cia tik nervu sakneliu uzdegimas kaklo srity. persalau, "uzsidegiau" ir todel neuzmiegu. :) vadinasi viena- mityba cia niekuo deta. :) taip kad vrom toliau maitintis pagal programa. :))
2015-01-28 21:09:40
Ok, laikas vėl sugrįžti į forumą.
Pasirodo, kad neskaitydama kitų istorijų prarandu motyvaciją. Šią savaitę kažkaip labai sunku.. Dieną kaip ir viskas gerai, o vakare pagauna valgymas. Džiaugiuos, kad bent jau sportavau tikrai nuoširdžiai. Deja, pirmoj vietoj turi būt mityba...
Šiandien kambariokė pasiūlė savo palaikymą- maitintis visiškai taip pačiai kaip aš- dviese lengviau. :) Taigi, nelaukę rytojaus šiandien valgėm tai, ką sako mano mitybos planas. :)
Rytoj mano svėrimosi ir matavimosi diena. Kad nenumečiau nė trupučio, jau dabar žinau. Tikiuosi, kad bus gėda, kai suvesiu duomenis. Ir ta gėda taps geru spyriu. ;)
2015-02-01 23:21:20
Spyris tau i uzpakaliuka nuo manes!;) Bet manau viskas bus ok,tik nepasiduok ir eik link savo tikslo,kad ir mazais zingsneliais ir su nusidejimais, bet svarbu nepasiduoti!Tu gali!!Nuolat sau tai kartok: ) Kiek jau pavyko numesti kg?
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS