Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Ingrida
2015-01-08 14:54:44
Hi. :)

Prisijungiau prieš kelias dienas. Paskaitinėjau daugelio "dienoraščius" forume ir pati panorau fiksuoti dalykus čia.

Man 20 m., ūgis 165,5 cm., svoris- 59 kg.
Numesti reikia labai nedaug, todėl tai nėra mano pagrindinis tikslas.
Labiausiai noriu išsiaiškinti, ką reiškia sveikai maitintis ir išmokti tai daryti.

Studijuoju aktorinį, todėl paskaitos- intensyvios, repeticijos, kiti darbai... Žodžiu, užimtumas didelis, laiko pavalgyti "nėra", o kai yra, tai valgau šokoladinį batonėlį iš spaudos kiosko šalia univero... Baisu.
Dabar man atostogos iki vasario 2d, todėl nusprendžiau prisijungti prie kilo.lt ir pradėti keisti savo kvailus įpročius! Tikiuosi iki kol studijos vėl prasidės priprasiu maistą pasigaminti, nešiotis, valgyti tada, kada reikia ir kaip reikia. :))

Sėkmės visiems mums. :)

2015-01-08 15:32:25
Sveikinu prisijungus :-)
2015-01-08 16:53:28
Sveika prisijungus! Ir sekmės :)
2015-01-08 19:15:45
Šaunuoliukė. Kaip sekasi keisti ypročius?
2015-01-09 12:26:50
Ačiū jums! :)

Kol kas sekasi visai neblogai. Gal net sakyčiau gerai (labai entuziastingai žiūriu į visą šitą reikalą). Saldumynai iš esmės nevilioja, gaminti laiko yra ir patinka. Kažkaip kartais atrodau keista pati sau, bet parduotuvėj vaikštau ir skaitau etiketes produktų, kurių šiandien, pvz, net nereikia, bet man įdomu, kad žinočiau, kaip vėliau reikės be kilo.lt tai daryti- sugalvoti ką valgyt ir apsipirkinėti. :)

Pastarąsias kelias savaites neužmigdavau naktimis iki kokių 3-4 ryto. Buvo sesija, gal todėl, nežinau, bet šią naktį miegojau puikiai. :) Gal tai mityba? Nežinau, bet manau kažkokiu būdu kilo.lt padėjo pagaliau užmigti. :D

Žodžiu, šiandien vėl valgysiu pagal planą. Ir sportuosiu. :)
2015-01-11 12:34:55
Mano Lucky Day buvo siaubinga.

Pirmiausia tai norėjau visko, todėl nevalgiau nieko, nes negalėjau išsirinkti. Na, kaip, varškė, žuvis.. Bet po to supratau, kad šiandien galiu, o rytoj ir visą kitą savaitę jau nebegalėsiu, todėl ir saldainiai ir sausainiai, sūris, ir t.t. Jaučiausi prisivalgius, apsunkus ir man nepatiko..

Kitos Lucky Day tikslas: pabandyti pačiai susidaryti dienos mitybos planą iš to, ką jau išmokau. Ir TIK TADA, jei eisim į miestą su draugais, leisti sau truputį "nusižengti".

Šiandien maitinuosi pagal planą ir intensyviai sportuoju. :)
2015-01-11 13:35:38
Ingrida, nepergyvenk. Matyt pas daug ka taip. Pas mane rytas labai pavyzdingas, o paskui... o ant vakaro...:))) Na vienu zodziu panasiai kaip Tu ir dar daugiau. Na bet mes juk mokomes teisingai maitintis, ismoksim!
2015-01-11 18:08:46
Ingrida, linku tau sekmes pasiekti tikslo! :)) Beja idomu kaip sekasi aktoriniame, nes pati noriu ten studijoti :) Ar studijoji Lietyvoje?
2015-01-11 18:09:30
Ingrida, linku tau sekmes pasiekti tikslo! :)) Beja idomu kaip sekasi aktoriniame, nes pati noriu ten studijoti :) Ar studijoji Lietuvoje?
2015-01-11 19:23:23
Ačiū, moterys, merginos. :) Ir jum sėkmės. :) šiandien visai puikiai sekas maitintis. ir pasportavau taip nuo dūšios. :D

Studijuoju Lietuvoj, Kaune. :) nežinau nei kaip pasakyt. gerai gal sekasi. :) man pačiai patinka, dar neišmetė, vadinasi ok. :D o ką dabar veiki? dar mokais? kur pati galvoji, Lietuvoj? :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS