Mityba / Sveika mityba / Pasiulymas lucky day - greiciau atsikratyk svorio
2015-01-08 11:27:56
Neseniai pradejau kilo programa. siekdama greitesniu rezultatu, bandysiu toki dalyka, dvi dienas per savaite sumazinsiu kaloriju skaiciu per puse. kitas dienas valgysiu iprastai, gal kas norit prisijungti kartu prie sios dietos? straipsnis apie sia dieta : http://www.15min.lt/naujiena/sveika-gyvensena/sveika-mityba/dieta-5-2-jos-paslaptis-iskrovos-dienos-766-383728
2015-01-08 19:06:27
Sveika, Greta,
Manau, čia valgiaraštis jau ir taip yra sudarytas toks, kad nieko daugiau keisti, ar juolab badauti - nereikia...
Aš patarčiau kokį mėnesį ar du pasilaikyti šios programos pagal nurodymus (be jokių interpretacijų), ir tada jau galėsite varijuoti kitais patarimais, jei dar bus noro ir poreikio)
Sėkmės
2015-01-08 19:59:12
Teisingai, kam keisti kažką, jei šita programa neišbandyta normaliai dar.. :)
2015-01-08 20:22:49
Man pirma reikia susitvarkyti su šia programa. esu toks žmogutis, kad ką bedaryčiau darau sąžiningai :-). Kai jau iš čia išeisiu, tai tada ir ieškosiu kitų variantų. Taigi turim valgiaraštį, turim konsultaciją, turim treniruotes ir priežiūrą, belieka susitvarkyti su savimi :-)
2015-01-10 12:55:43
Kai pasiziuriu klienciu rezultatus, matau, kad si programa veikia puikiai, o bet kokie dar pamazinimai gali tik pakenkti sveikatai ir del bado jausmo praeiti upas apskritai ko nors laikytis...
As cia pavalgau sociai ir pakankamai skaniai kol kas, kad tik valios uztektu laikytis ;) Ir kitoms to linkiu.
2015-01-11 12:01:59
Aš pritariu, kad pirma išbandom šią programą su profesionalų pagalba. Juk viskas išbandyta, matosi rezultatai :)
2015-03-16 21:02:36
Na man nesinori kol kas nieko kito man meniu tinka ir patinka, aš soti :)
2015-03-16 21:05:31
Įdomu, ar Greta A dar su mumis? Kažkaip niekur daugiau neužtikau :-)
2015-03-17 19:13:45
Sis meniu labai geras kam "isradineti dvirati"cia viskas man tinka nors neseniai dar pradejau naudoti sia programa
2015-04-08 13:01:00
Prevencija nepersistengti per lucky day - pasidaryti tą dieną treniruotės diena. Tikrai nesinorės treniruotis apsunkus :)
Mano pirmieji įspūdžiai kaip ir kitų pasisakiusiųjų - siūlomas meniu sotus. Nesijaučiu alkana. Tai, mano manymu, super gerai! Tikėtina, kad ir lucky day praeis saikingai :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS