Mityba / Sveika mityba / Sėkminga diena arba Lucky day
2015-08-29 10:45:54
Laba diena, laimingieji :) Linkiu sau ir Jums -puikios dienos !
2015-08-29 10:55:04
Sveika prisijungusi i musu gretas :)
2015-08-29 11:05:56
DĖkui, Nora :) Dairausi, įdomu čia
2015-08-31 00:09:04
As net ir "lucky day" metu isiklausau I savo organizmo poreikius. Valgau kai isalkstu
2015-08-31 08:24:22
Laba diena. Nusprendžiau ir aš prisijungti prie šio tinklapio :).
2015-08-31 10:22:26
Sveika atvykusi !!! ;)))
2015-10-09 12:43:32
Mano lucky day sestadienis! :) Kad ir kaip nuskambetu, bet maistas man vienas is didziausiu malonumu, esu cia nesenai, nuo 09.15, bet jeigu ne mano sestadieniai, tai atvirai pasakysiu, kad nezinau ar dar cia buciau.. :) Buna, kad ko nors baisiai uzsinori, bet pasakai sau, kad tuoj tuoj sestadienis ir apsiramini.. o sestadieni dazniausiai tai apie ka svajojau jau ir nebeatrodo taip trokstama :) Taip pat diena pries suplanuoju ka valgysiu rytoj ir butinai deserta :D O sekmadieni vel (bent iki savaites vidurio) norisi tik sveiko maisto, nes atsimeni koks jauteisi apsunkes.. Isvada, kad lucky day padeda nenusizengti mitybos planui.. Sveriuosi penktadieniais, kad sirdies neskaudetu :)
2015-10-09 13:35:43
Bet patarimas del lucky day, tik nepersivalgykite, o ypac pries nakti. Geriausia butu valgyti irgi 5-6 kartus, o ne pastoviai kisti maista. Paskutines dvi lucky day visai isbalansavau organizma ir po kiekvieno tokio sestadienio buvo skausmas skrandyje ir + 2 kg, kuriu nenumesdavau per visa savaite, tad rezultatas + 500 g, nors mitybos plano laikiausi visas kitas dienas...
2015-10-10 13:42:50
Šiandien mano pirmoji Lucky day :)
2015-10-10 15:24:23
svarbiausia saikingumas :) šiandien ir man Lucky day :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS