Mityba / Sveika mityba / Sėkminga diena arba Lucky day
2015-03-02 14:29:11
O puiku, dekui, nezinau kazkaip nepastebejau....
2015-07-27 16:14:08
Sveiki,
O kiek jums priauga per tą Lucky day? Aš sveriuosi kasdien (įprotis toks) ir man baisu pasidaro sekmadieniais ar pirmadieniais, nes Lucky day - šeštadienį. Atrodo, kad tiek neprikišu į save, kiek svarstyklės parodo... Ir visa tai labai stabdo mano svorio kritimą, nes kokias 3-4 dienas numetinėju tai, ką priaugau, o tik tada pradeda vėl svoris tirpt... kaip jums?
2015-07-27 17:18:46
Mano lucky day buvo sestadieni. Kimsau ir kibinus ir bandeles ir cepelinus. Po lucky day, manu, svertis nereikia, nes svoris ne del riebalu priaugtu padideja, o del nepasisalinusio maisto. Taigi, pirmadieni sveriu lygiai tiek, kiek ir sestadieni, ir laukiu sekancios lucky day :)
2015-07-28 08:21:32
mano sėkminga diena taip pat šeštadienis, valgiau ledų, čipsų, torto, bandelių, kebabą, žodžių "čytinau" kaip turi būt :D šiandien sveriu tiek pat, kiek penktadienio rytą :)
2015-07-28 09:02:36
Padidėjęs svoris po lucky day gali laikytis kelias dienas, bet tai ne priaugę riebalai, o užsilaikęs vanduo ir maistas. :) Man kartais laikosi 4 dienas, bet šį kartą nė kiek nepadidėjo.
2015-08-22 21:57:20
Pasidalinsiu ir aš savo įspūdžiais apie "Lucky day" :). Čia esu dar tik savaitė, bet prieš tai svorį mečiau jau 3 mėn. savarankiškai ir pakeitus mitybą numečiau 10kg. Tuos 3mėn. nedariau jokių "Lucky day", tad šiandien buvo pirmoji :). Jau iš vakaro svaigau kaip valgysiu gardumynus, prisipirkau to ką anksčiau nerealiai mėgau - pyragą "Šimtalapis", vištienos kepenėlių paštetą..Deja ryte atsikėlusiai organizmas ėmė siųsti signalus, kad nori ne ko kito, o žaliojo kokteilio :)..po jo ilgai buvau soti ir savo svajonių pyrago suvalgiau tik todėl, kad jo turėjau ir todėl, kad juk galima, bet visai ne todėl, kad labai norėjau :). Pietums prisikepiau cukinijų blynelių su fetos sūriu ir Tzaziki padažu irprikimšau tiek, kad apie jokį taip ilgai lauktą kepenėlių paštetą nebegalėjau pagalvot iki pat vakaro. O vakare kiek praalkus visgi irgi valgiau ne jo, o dar gabaliuką "Šimtalapio", nes prieš tai kažkaip didelio pasitenkinimo jis man nesuteikė, tai norėjau pabandyt dar kartą :)..ir vėl tas pats - ne toks jau jis ir skanus, laaabai per saldus :)...žodžiu gavosi kažkoks chaosėlis :), visgi organizmas jau įprato gauti kitokį maistą ir ne viskas iš anksčiau mėgtų skanėstų jam patinka :). Ryt poryt pažiūrėsiu svorio pokytį, įdomu kaip čia ta "Lucky day" jį įtakos :)
2015-08-24 00:18:12
Mano "sėkminga diena" kartais galvoju būna net per sėkminga :D bet kaltinu aplinką ( nu negi aš kalta), nes tikrai ko tik nepriragauju per tą dieną. Gyvename laikinai svečioj šaly, tai tą dieną patikrinu daug kalorijų bombų. Bet kuriuo atveju, jaučiu vieną dalyką labai stipriai- po tokios lucky day būna unlucky night vienareikšmiškai, nes miegas būna daug prastesnis nei įprastai.
2015-08-28 23:32:39
Perskaiciau visu "Lucky day", pas mane taip pat kaip pas daugeli buna sestadienis ta diena, bet kaip ateina sestadienio rytas, pasisveriu ir jeigu rezultatas dziugina(o dazniausiai taip ir yra) tai net nesinori prisivalgyti, o norisi toliau sportuoti ir laikytis mitybos plano.
2015-08-29 09:51:40
Sveiki,man taip pat šeštadienis laisva diena,bet kai ateina ta laisvoji-tai ir nelabai ir norisi to riebaus,saldaus,sūraus maisto.Valgau,bet kad skanu ir labai geidžiamas tas maistas - nėra. O štai atėjus pirmadieniui-atvirkštinė reakcija gaunasi,jau noriu tai to tai ano maisto.Kaltinu save kodėl negalėjau šeštadienį valgyti ir atsivalgyti.Taip ir palieku ,na kitą šeštadienį tai kirsiu,bet vėl kartojasi tas pats.Vadinasi--- ,ČIA TIK UŽGAIDOS.
2015-08-29 10:39:23
Pasirodo noras valgyti buna dazniausiai emocinis :) Man irgi sestadienis lucky day, bet va ryte pasisveriau ir rezultatas nudziugino. Atrodo jau ir gaila valgyti bet ka, bet is patirties zinau, kad jei siandien neprisivalgysiu daugiau, tai svoris ir sustos. Vadinasi tikrai kunas prisitaiko prie sumazejusio kaloriju kiekio. Bet kaip jus maitinates per lucky day? Ar valgot 5-6 kartus bet ka, ar valgot bet kada neziurint pries kiek laiko valget?
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS