Mityba / Sveika mityba / Sėkminga diena arba Lucky day
2015-02-14 11:00:52
Sutinku su Tomoka, manau ta diena skirta saldumynu ar kitokio maisto "paragavimams" o ne persivalgymams, nes tada vel istampysim skrandukus ir kita savaite save grausimes kam persivalgem :)

Siandien mano pirmoji lucky day :) nors realiai dar net nepradejau laikytis valgiarascio, nes tik vakar vakare ji gavau. Tai neketinu persivalgyti, nes zinau ko noriu, numesti svorio. Kadangi siandien Sv Valentino diena tai su draugais nusprendeme issikepti mesytes lauke, bet neketinu jos kimsti kol persivalgysiu, tiesiog ketinu smagiai praleisti laika ir nuteikti organizma ateinanciai savaitei :)
2015-02-19 15:02:16
aš sakiau per tą džiaugsmo dieną gersiu kokteilius:) man LABAI patinka, žalieji, vaisiniai, uogų... su kokosų pienu ir pan. tiesiog visą dieną juos geri. jei vaisiniai, tai gana kaloringi...
2015-02-20 15:07:54
Pas mane buna tik lucky day puse dienos. Nes is ryto kasdienine avizine kose pakeicia omletas arba kiausiniene, bet abu jie yra valgiarastyje, tad niekuo nenusizengiu. O kitokiu pusryciu net ir nesinori :) saldumynu irgi kazkaip per daug nesinori, o jei norisi, tai bunu nusipirkus koki baltymini batoneli - kaloriju tiek pat daug bet vis tiek bent kazkiek sveikiau turbut :) bet va kai ateina vakariene, tada labai norisi nesveiko maisto ir uzkandziu ir dar kokio alkoholinio kokteilio.
2015-02-22 17:48:04
šiandien buvo mano lucky day. Suvalgiau keturis surelius, tris spurgas, banana, obuolį ir kokius penkis bliudelius sojų dribsnių su pienu. Čia labai daug, ar normalu kaip sėkmingai dienai?
2015-02-23 09:57:44
Klausimas turėtų būti : " Ar čia tikrai mano laiminga diena? Ar aš buvau laiminga?"
Tu tikrai taip mėgsti sojų dribsnius?
2015-02-23 10:26:39
geras klausymas! Per lucky day nieko nesigaminu, tad mėgstu valgyti dribsnius, sojų dribsnius bandžiau pirmą syk.
2015-02-25 20:38:24
Šiandien mano pirmoji Lucky day, net keista nepasigedau jokių saldumynų, didžiausia "nuodėmė" keptos bulvės su raugintais kopūstais
2015-03-01 19:10:59
Aš taip pat norėčiau pasidalinti savo patirtimi dėl sėkmingosios dienos. Visą savaitę vis labai jos laukiu, nes noriu pasimėgauti savo mėgstamais patiekalais, kurių deja nėra dietoje. Taip nutiko, kad vieną Sėkmingą dieną teko valgyti riebesnį ir sunkesnį patiekalą. Jaučiau, kad visą dieną organizmui buvo sunku su tuo susidoroti. Matyt, kelias savaites gavus ribotą kalorijų kiekį, lengvesnį ir maistingesnį maistą organizmas gavo "šoką" ir nebežinojo, kaip su tais riebalais ir visu svoriu ir kalorijų kiekiu tvarkytis. Taigi, šis momentas, man labai patiko, kad gal visgi jau ateina laikas, kai pats organizmas apsipranta, pradeda jautriau reaguoti į tai, kas yra dedama į jį ir mieliau jaučiasi, kai gauna sveikų, maistingų ir lengvų patiekalų. Dabar man jau aiškiau, kad kitą sėkmingą dieną rinksiuosi sveikesnį ir lengvesnį maistą, ne dėl siekiamų tikslų, o todėl, kad pačiai taip norisi!
2015-03-02 12:03:25
Sveiki, Vakar turėjau pirmąją lucky day. Sekmadieniais ji pas mane. O sekmadieniais lankau jogą, tai nei pusryčiai kažkokie ypatingi, nei priešpiečiai - tas pats kaip įprastai. Užtat per pietus leidau sau išeiti papietauti kažkur kitur ir neskaičiuoti kiek kcal suvalgyta :) juokinga, nes užsisakiau žuvienės sriubą ir lešių-špinatų salotų :D vistiek sveikai :D nes to norėjau, realiai taip ir valgydavau įprastai kaip plane, tik didesniais kiekiais ir leisdavau saldumynus. Tai db į kiną irgi pasiemiau razinų, riešutukų šokolade saują. O grįžusi naturalios kakavos išgėriau, apie kurią svajojau visą savaitę :D Žodž, lucky day, yra super dalykas, nes negaliu pasakyti kad itin norėjos kažkokio blogo maisto. Man gal kiek saldumynų norėjos, bet neįtikėtina buvo tai, kartais pajutau, jog per saldu :D anksčiau nebūdavo užklapę niekad tokie jausmai... :) Žiūriu aš ne viena dėl to.

man toks klausimas dar iškilo, kaip po Lucky day jūs vertinate maistą praėjusios dienos? Prastai, vidutiniškai ar gerai? Nes aš lyginu su planu ir pagal tai rašau... ar ne taip reiktų?
2015-03-02 12:47:53
kai vertini dieną, yra pasirinkimas "sėkminga diena"
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS