Mityba / Sveika mityba / Sėkminga diena arba Lucky day
2015-01-25 20:18:35
O man vakar buvo pirma Lucki day. Saldumynų nemėgstu tai svajojau tik apie suditą šoninė. Labai jau jos norėjosi, tai leidau sau pasilepinti. Na ir kas? Per savaite man - 2,5 kg. Džiaugsmo pilnos kelnės. O po Lucky day blin +0,7 kg. Bet manau, kad priežastys ne maiste o pirtyje... Gal per daug skysčiu. Tikiuosi rytoj pabusiu, pasisversiu ir bus minus tie 0,7 kg. :)
2015-01-26 18:29:45
Lucky day reik butinai naudoti vien del psichologinio stabilumo :) Juk negalima laikytis vien dietos ir viska sau drausti ilgai neislaikysi nu menesi gal ,du bet trecia prasides nukripimai ir vel viskas is pradziu patikrinta praktika :D As sudedu i sekmadieni viska ko norejau per sesias dienas , bet deja viskas nesutelpa i skrandi :D O treciadieni svoris visuomet mazesnis nei buvo pries lucky day . Taip kad rykit i sveikata ir nesidrovekite svarbiausia sesias dienas be nukripimu laikykit. 1 kg i savaite zemyn garantuotas be sporto :)
2015-01-28 21:29:36
Aš, manau, padariau klaidą per lucky day neleisdama sau valgyt to, ką noriu. Po poros dienų buvo tikrai didelis noras nusižengti. Tai ir nusižengiau. Deja.. Daugiau taip nedarysiu. :)
2015-02-01 10:20:23
Sveiki,
man per lucky day prisideda 1-2kg paskui visa savaite jie krenta, tai kaip svori numesti, ar cia man vienai taip ? zadu atsisakyti tos dienos ...
2015-02-01 15:49:05
O man ta Lucky Day nelabai ka keicia, tik pasilepinu bulviu kose ar virtomis bulvemis, ir kokiu gabaleliu picos,nes musu seimos kaip ir tradicija(mazojo pageidavimu) valgyti pica sekmadieni, tad gal tiek tos ir nuodemes :) Bei truputi maziau geriu vandens,nes ne namuose bunu,tai pasimeta laike man vandenukas :)))
2015-02-01 16:16:56
man ir per lucky day sunku tą vandenį gert... net ir sekmadienį po lucky day kažkaip mažiau vadens išgeriu..
2015-02-01 18:13:15
Su vandeniu ir man problemos, bet todėl kad neinu į darbą nežusižengiu taisyklei pusryčiauti per 15min. ( tiesą sakant ir taip dažniausiai pusryčiauju jau pilnai susiruošusi) tai šeštadienį prieš pusryčius išgeriu 600ml. o tada po 45 min pusryčiauju. O dėlsvorio paugimo, tai aišku nefaina tai matyti, bet... cituoju A. Pauliukevičius. Tobulas kūnas " Tų papildomų kalorijų galima gauti kad ir iš nesveiko , bet jums skanaus maisto(...). kai pirmadienė grįšite prie jums įprastų 1200 kalorijų, organizmas tą traktuos ne kaip grįžimą prie įprasto kaloringumo, o kaip didžiulį kalorijų sumažėjimą. Jūs jį apgausite. Tai yra naujas šokas, todėl svoris pradeda tirti. Drastiškas suvartojamų kalorijų padidinimas ir staigus grįžimas prie įprastos normos pgreitina medžiagų pykaitą ir ateinančią savaitę padeda labiau tirpdyti riebalus" ( p. 144) ir t.t.
"jei šešias dienas tikrai buvote griežti sau, septintą dieną riboti savęs nereikia" p.145
"Aš per dieną daugiausia esu privalgęs 7 kg. Tai nėra riebalai. Tai vis dar žarnyne likęs maistas ir gausybės angliavandenių sulaikyti skysčiai. (...) Tačiau per porą dienų visa tai pasišalina ir kitas 3 - 5 dienas svoris vėl žymiai krinta. " p.146
Gal nieko tokio kad cituoju?
Aš taip pat pastebėjau kad trečią - penktą dieną krenta labiausiai. Nusimetu 1kg į savaitę.
2015-02-11 09:04:43
Lucky day yra būtina, kad atsipalaiduoti maksimaliai ir leisti sau vieną dieną negalvoti apie reikiamą maistą. Aš per ją pasimėgauju kokiu nors saldumynu, nes galėjau anksčiau tik jais būti gyva :D . Tačiau kai pradėjau laikytis mitybos ir tiem saldumynam poreikis išnyko, matyt organizmas pradėjo gauti reikiamų medžiagų ir nustojo reikalauti saldėsių. galėčiau ir be lucky day apsieiti, nes čia tikrai galima super skanų valgiaraštį susidėlioti, tačiau ta laisvė vieną dieną būtina, kad maksimaliai pailsėtume. Per ją pasigaminu tai, ko labiausiai tuo momentu norisi. :) Bet vakare tikrai jaučiuosi apsunkusi, tad stengiuosi vis tiek laikytis valgymo grafiko.
2015-02-13 14:42:14
Manau kad lucky day reikalinga, kad butu lengviau laikytis dietos. Taciau nemanau kad reikia persivalgyti ta diena.
2015-02-14 09:13:19
Lucky day iš tiesų labai gera idėja. Tačiau ir per ja reikia nepamiršti, kad siekiame savo tikslo! :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS