Mityba / Sveika mityba / Sėkminga diena arba Lucky day
2015-01-10 13:00:49
Lucky day yra super gera ir butinas dalykas. Perskaiciau neseniai Adnriaus Pauliukeviciaus (Kilo.lt ikurejo) knyga "Tobulas kunas" - beje, rekomenduoju, nes ten praktiskai atsakyta i daug klausimu, kurie man kilo bunant cia. Ir apie lucky day parasyta - kad jei valgai vienoda kaloriju kieki nuolat, na kaip cia - po 1500 arba kitos po 1200, tai organzimas palaipsniui pripranta ir i tas kalorijas reaguoja kaip i pilnaverti maista bei nustoja mesti svori. Kai per lucky day duodi dideli sukretima (butent dideli - ir daug, ir visko, ko negalima), tai jam buna stresas ir kai vel ima gauti maza kaloriju kieki (tuos 1200 arba 1500), jis vel meta svori. Patikrintas reikalas, be to, taip gera ispildyt visas svajones, atejusias per savaite ir be jokios grauzaties. ;)
2015-01-12 16:35:56
Aš kaip tik laukiu kol man atsiųs šią knygą :) užsakiau dar gruodį, bet labai jau staigiai išpirkta buvo.. Smagu girdėti, kad ten daug gerų patarimų, dar labiau lauksiu jos :)
2015-01-12 20:18:22
tiems, kam Lucky day duoda "kablį ir nėra lengva po jos sugrįžt, siūlau nusistatyti savo taisykles, kaip kad ir visa šita programa yra tam tikrų principų/taisyklių seka, kurios laikaisi ir rezultatas pamažu tampa matomas: taigi taisyklių principas rinktis po vieną.
1 pvz.) saldi, arba sūri lacki day (t.y. ne visada lucky day reiškia vien saldumynai, kartais norisi silkės, cepekų ir tt. taigi nusistatai kokio tipo maistą renkiesi ir valgai arba saldžiai arba sūriai, ar rūgščiai ir pan. pliusas, kad įsistatai į rėmus ir renkiesi apgalvočiau, nei kaip per lietuvišką šventą (silkė, kepsnys, tortas...silkė ir tt.)
2 pvz. teminė lucky day (vaisiai, mėsa, žuvis, jogurtai ir tt. fantazijos reikalas.
3 pvz.) lucky day neatsiejama nuo renginio pvz. tą dieną eini į koncertą, teatrą, kiną ir pan. įsigyji bilietėlius, kantriai lauki ir visa diena turininga visom prasmėm
4 pvz. ) lucky day ne namie t.y. niekad per lucky day negamini ir nevalgai namie, ir nesinesi jokių produktų, likučių ir tt. eini į kavinę, restoraną, kepyklėlę, barą ir tt.
5 pvz.) lucky day tik sventinių dienų metu, retai lucky dienas darantiems bent kartą per mėn. išsiris viena ar kelios dienos, pavojus gali kilti, kai sukčiaujant pradėsite švesti gaisrininkų, kaminkrečių, ir kitų valstybių nepriklausomybės dienas :)
6 pvz,) lucky day tik namie, tik mašinoj, tik autobuse , tik parke ir tt. fantazijos ir išmanumo reikalas kad norint turėti lucky day, zinai, kad teks eit "tą skanumyną" valgyt ypatingoj vietoj. privalumas, ne visad norėsis eiti į parką šaltu ir lietingu oru.
7 pvz.) lucky day arba dovana sau. kazka įsigyji sau nevalgomo. privalumas, pasilepini ir dovanėlė pakelia nuotaiką ir nudziugina, bei nukreipia dėmesį nuo kažkokio, "labiau skoningo maisto gabalo"
8 pvz.) Lucky day "su maudymuku" na kitaip sakant apsirengi kazkaip super ne kukliai, ir daraisi lucky day. privalumas, su suknele, pasitempus, ar su maudymuku kokiam vandens parke, tikrai padeda apgalvočiau naudotis lucky day
9 pvz.) lucky evening t.y. lucky maistą valgai tik vėlai vakare prieš miegą, kad nebebūtų galimybės "kabliui" privalumas suvalgai mažiau, eini miegot, iki ryto skrandis susitraukia, cukraus kiekis stabilizuotas ir paprasčiau tęsti tvarkingą mitybos planą.
10 pvz.) lucky day + knyga, žurnalas, gilinimasis į mitybos įpročių formavimosi problemas ir jų sprendimo būdus. įvardinti savo lucky day norų priežastis. juk dažniausiai tai ne alkis.
keletas pvz. gal kazkam pravers ir aisku manau pridėsite savus patarimus. Sėkmės visiems prisijaukinti sveikos mitybos principus, juk tai "mūsų tikrosios lucky day" su gera savijauta, energija, pozityvumu ir didžiavimusi kokie tapome ir esame :)
2015-01-13 19:28:33
Oho, super idėjos!!! net nebūčiau pagalvojus apie tokius Lucky Day variantus. Ačiū :)
2015-01-24 17:09:26
sveiki, na as kilo nare tik savaite ir kaip visos laukiau labai laukiau lucy day, svajojau visa penktadieni ( nes lucy day sestadienis) kaip valgysiu ka noresiu ir pan. Susidariau net meniu ne tik sau bet visai seimynai :) Pirma mintis buvo tokia: pusryciam mieliniai blynai, pietums vistienos kepsnys idarytas darzovemis ir suriu su bulvytemis, vakarienei pica, o desertui issvajotas saldesis, si karta pasirinkau tingini :) Penktadieni isvakaro marinavau vistiena, ir gaminau tingini :) isausus sestadienio rytui tris kartus persigalvojau ka valgysim pusryciam :D ir galiausiai liko blynai bet su jogurtu ir net kvieciu selenom, zodziu pusiau sveikuoliski :) seimyna suvalge ir apsilaize. O as bandizau valgyti iprastai kai kad anksciau valgydavau blynukus su daug uogienes... bet nepatikesite man pasidare per saldu!!! neitiketina, pamaniau sau, kaip per savaite pradejau jausti cukraus kieki, ir buvo tikrai neskanu su uogiene... Pietums kepsni suraiciau su bulvem, bet taip sprangu pasidare ir neitin skanu (nors isivaizdavau kad bus dievisko skonio viskas, o juk ne kazkada gilioje senoveje budavo normau valgyti toki maista) Ir galiausiai po pietu ilgai lauktas saldusis tinginio desertas.... istikro per prievarta suvalgiau atsipjauta "cukraus" priturtinta tinginio gabaliuka... ir tikrai siandiena galiu apsakyti kad salotu lekste su tunu ar grudeta varske man skaniau ! Negaliu dar pati patiketi kad savaite laiko taip kardinaliai pakeite mano skonio receptorius.... Taigi vakar su siaubu laukiau lucy day, o siandiena as ramesne, nes tikrai nepersivalgysiu tiek kiek isivaizdavau galinti persivalgyti :)
2015-01-24 19:50:47
asmeniškai aš manau, kad labai negerai yra, kai ta "lucky day" yra beprotiškai labai laukiama ir tik apie ją visą laiką galvojama. tai reiškiasi, kad 6 dienos per savaitę yra kančių, savęs ribojimo ir laukimo. manau reiktų pasistengt save truputi kitaip nuteikt:)
2015-01-24 20:48:40
kadangi tai buvo mano pirma lacy day, tai as jos ypatingai ir laukiau, o kitos manau bus sulauktos be panikos ir ypatingo demesio ;) aisku tik bus sunkiau manau nuo visko susilaikyti pries menstruacijas... bet kadangi esu jau didele mergaite - tai manau susitvarkysiu ir su tuo reikalu, nes svarbiausia dabar gera savijauta tiek fizine tiek emocine ;)
2015-01-24 20:51:07
Šiandien man pirmoji pagal programą "Lucky day'. Jau nuo vakar galvojau: prisivalgysiu kaip paršiukas. :))) O šiandien nuo ryto - visai nenoriu, visai neprisivalgiau. Kalorijų bus daugiau nei įprastai, bet tikrai ne kažką - jokių pyragėlių, saldumynų ir kitokių gardėsių... jokių bulkų, bulvyčių, picų, cepelinų etc.... sakau, gal mąstymas keičiasi į gerąją pusę.... :))))
Beje, ačiū Effort - puikūs pamąstymai, nuostabios idėjos !
2015-01-25 00:36:51
tiesa...šiandien irgi mano pirma "lucky day" buvo...parduotuvėj vaikščiodamas net nežinojau ką imti....nes blin kažkaip nieko nesinori:)) kalorijų daugiau bus, bet ne prūdai...tik daugiau nesveiko maisto :) tikėjimas, kad bus pasiektas norimas rezultatas stripresnis už norą prisiryt:)
2015-01-25 15:32:57
Aš kažkaip labai nenukrypau nuo sveiko maisto per "LUcky day", tik vienas laaabai geras dalykas yra tas, kad nereikia produktų sverti. Išsikepi žuvies ir kerti su salotomis, ryžiais kiek nori, į pieno kokteilius dedi kiek nori šviežių vaisių, ir galop, pasidarai kažko saldaUS ko tikrai nevalgai visą savaitę. Tik nevalgiau per "lucky day" jogurtų,varškės,kiaušinių,.... nes per gerklę jie lenda, kai visą savaitę vien tuo tik ir valgei :D REZULTATAS: -1 kg, -1 per visus apimtis :) gražiai viskas krenta, taip,kaip turi būti :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS