Mityba / Sveika mityba / Sėkminga diena arba Lucky day
2015-01-06 22:26:05
Sveiki :) cia tik kelios dienos, nuo šiandien maitintis pagal planą pradėjau. Ir galvoju ar verta daryti tą sėkmingą diną. Atrodo dar kaip ir nenusipelniau :D o kaip jūs darėte ar iš karto su atsipalaidavimo diena ar kurį laiką griežčiau mitybą prižiūrėjote? :)
2015-01-07 00:00:40
Labas :) Aš berods pradėjau laikytis nuo trečiadienio. Lucky day iš karto ėmiau nuo šeštadienio (nes tada pasirinkau). Nes man sunku atsispirti maistui, tad pradžia nebuvo tokia sunki:)
2015-01-07 07:09:50
O man savaites vidury ispuole Naujieji metai, o lucy day tik sestadieni. Tai leido apsikeisti ir ta laimingaja diena daryti treciadieni, sestadieni tvarkingai, iprastai. O va ateinanti sestadieni lucky day. Bet irgi galvoju, reikia neisisiubuoti su ta lucky day, nes ir taip apimtys nenori mazet, visai uzsiblokuosiu. Net nezinau...
2015-01-07 10:25:26
Mano nuomone Lucky day daryti yra būtina. Per tą dieną nebūtina prisišveisti, kad vos galėtum paeiti :-). Tiesiog reikia valgyti ar paragauti būtent tų patiekalų, kurių nėra dietoje. Sakykim miltinių patiekalų, nes čia jų nėra. Taip organizmas nejaus bado ir labai lengvai ištversite visą savaitę. Juk reikia save palepinti, kad taip visą savaitę puikiai laikėmės :-). Per tą dieną paauga svoris, bet po to krenta dvigubai. Pati tuo įsitikinau.
2015-01-07 10:30:21
As irgi manau, kas sekminga diena nebutina kimsti uz visa savaite, bet na kazkaip lengvai save palepinti :)
2015-01-07 13:13:44
mane tai trikdo tas faktas kad lucky day galima stumdyt per dienas.. :D
as atsisakau visai. Kilo.lt turi tiek visokiu visokiausiu receptu kad man geriau nei lucky day :))
2015-01-07 16:39:49
Lemon, matau, kad nesenai esi čia. Aš lygiai taip pat galvojau iš pradžių. Dabar po mėnesio galvoju kitaip :-). Pažiūrėsim ar tavo nuomonė nepasikeis ilgiau pabuvus čia :-)....
2015-01-07 19:31:13
Bet man idomu, kaip tai nera miltiniu patiekalu? As maciau pvz keksiukus su lasisa, grudeta varske ir...15 gr, kvietiniu miltu. Arba - makaronai su tunu. Juk miltai? Cia dieta superine. Kaip suprantu visko galima...
2015-01-07 19:48:45
Turėjau omeny blynus, virtinukus, namines bandeles ir t.t. Čia miltų tik pėdsakai, kad nepamirštum jų skonio :-). Mano valgiaraštyje jų nėra, nebent pati pasiimu. Ir valgiaraščio nekeičia nuo pat pradžios. Parašiau jiems, bet atsakymo negavau. Ar čia taip turi būti? Kaitalioti reikia pačiai?
2015-01-07 23:20:51
Aš tai laukiu savo lucky day kaip išganymo :) bet tuo pačiu džiaugiuosi, kad mano lucky day nėra kiekvieną dieną, kaip kad būdavo :D
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS