Sportas / Sportas / Aerobika ar sporto sale?
2015-01-05 22:09:05
Sveiki visiems! :) Turiu klausima, labai idomu ka jus galite patarti. Metant svori geriau sportuoti saleje (su treniruokliais, kardio) arba lankyti aerobikos uzsiemimus?
Aciu uz patarimus! :)
2015-01-05 22:41:46
darykite ką tik norite, svarbu - Daryti :) + tinkamai maitintis.
2015-01-06 08:21:05
Man labiau prie dusios aerobika. Kaip Raassa rase, svarbiausia daryti gerai :) O kur treniruotis, kiekvienas pasirenka pagal galimybes, temperamenta :)
2015-01-06 15:54:17
Man dietologė parašė (kai nusiunčiau nuotraukas), kad mano svoris 80 proc. priklauso nuo maisto. Pratimus darau namuose. Jei turėčiau galimybių tai tikrai rinkčiausi sporto salę :-)
2015-01-06 15:56:06
Tiesiog galvojau, jog skirtumas yra, nes treniruokliais mes galim tam tikras problemines vietas patobulinti, daugiau tuose vietuose atsikratyti svorio, o aerobikoje viskas iskarto :) Nors klausidama seminara teige, kai pradeda kristi svoris, jis krenta visur po truputi :)
Ir aerobika patinka, ir sporto sale, tad kaitaliosiu.
Aciu uz patarimus!
2015-01-06 16:01:21
Irike, taip, man irgi pacioj pradzioj rase, kad 80proc. - mityba, 15proc - sportas ir 5proc - aplinkybes. 3 men iki spalio lankiau sporto kluba, dabar darau viska namie, bet kartais pritruksta motyvacijos, todel noriu nors keliems menesiams palankyti sporto sale arba aerobikos uzsiemimus, o veliau vel testi namie, bet dabar nezinau ka pasirinkti :)
2015-01-06 16:17:19
Tai paklausk trenerio kas Tau geriau :-). Aš laaabai mėgtu šokti, tai lankyčiau aerobiką.
2015-01-06 18:52:23
Sveiki,
kartais lankydavau ir aerobiką ir salę..bet kiek žinau, negerai organizmą taip nualinti. o šiaip,viskas priklauso nuo žmonių kiekio,jei salė pilna - eini į aerobiką, jei yra vietų salėje ir nori svarmenų, jėgos pratymų eini į salę...BET siekiant rezultatų,pvz.svorio metimo, reikia neperlenkti lazdos, ir ATMINTI, KAD 80% sudaro mityba.
2015-01-06 21:38:05
norėčiau paklausti kokius namuose darot pratimus,Aš irgi nemėgstu eiti i sporto sale sportuoti,labiau patinka šokti zumba einu pasišokti.
2015-01-07 10:04:42
Sveiki!
Aš ankščiau sportavau ir ten ir ten. Nejutau, kad labai nualinčiau save, manau kaip tik gerai, pora dienų ten vieną dieną ten, nebūtina gi kasdien.
Aerobika man labai patinka šiaip, kai šokau tai tikrai jaučiau kaip visas kūnas dirba, svarbu tik skirtingų pobūdžių ir ją rinktis.
O šiaip labai teisingai kiti sako, darykit kas Jums patinka, svarbu darykit :)
Jeigu eisit į sporto salę tai svarbiausia trenerio paprašyt, kad pagal Jus programą sudarytų, bus greitesni rezultatai :)
Tiek ;))
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS