Mityba / Sveika mityba / mesos atsisakymas
2015-01-06 19:20:55
Gerai kazkas pasake zmogus ne seip sau turi iltinius dantis, o tam kad mesa valgytu, aisku cia kiekvieno asmeninis reikalas, as manau kad mesa su darzovemis jusu organizmui naudinga, o ne zalinga. Na o kas liecia vaiku pratinimus prie zaliavalgysciu ir t.t tai jau nenormalu- nes auganciam organizmui reikia visko.
2015-01-06 19:29:10
Nemaisykit vegetarizmo su zaliavalgyste. Vegetarai vartoja piena, kiausinius, kaikurie ir zuvi. Neveltui zmones sukasi link tos puses. As nekisiu cia izimybiu mados bet zmones nedurni jie tad zino kas padeda islaikyti sveikata ir jaunyste. Pati esu vegetare jau 7metai. Gyva sveika. Tik vegetarizmas taipogi turi greito ir nesveiko maisto del ko pasekmiu turbut ir esu cia :-D bet tesiant apie mesa.. Iltys zmogui kad mesa valgytu? Nejuokaukit. Mazinti mesos valgyma iseis tik i nauda ;-)
2015-01-06 19:36:06
Na zvereliai kurie zolyte rupsnoja iltiniu dantu neturi :) Matyt taip Dievulio suredyta :) As manau sveika mesa sveika ir valgyt :) Pati valgau laukiena ir tikrai nuosirdziai manau kad tai yra sveika mesa. Bet kaip ir minejau cia kiekvieno asmeninis pasirinkimas.
2015-01-06 20:18:17
Mėsos atsisakymas-nesamonė.
Aš pritariu tai nuomonei, kad mėsa su daržovėmis yra naudingas maistas ir kūnui, ir smegenims. Bet čia kiekvieno žmogaus pasirinkimas, nusistatymai, ambicijos ir t.t.
2015-01-06 21:53:33
Iš kur tos sveikos mėsos gauti ? Nebent pačiam auginti, bet aš jų galabiti negalėčiau. Ir nemaišykit vegetarizmo su žolės valgymu , tai tikrai ne tas pats. O kalbant apie žmogaus iltis, tai pas jį tikrai ne tokios iltis, kaip pas plėšrūnus. Plėšrūnai pritaikyti mėsos valgymui, pas juos žarnynas kitos ir rūgštingumas skiriasi, mėsos skaidymas vyksta visai kitaip. Ir žmogaus organizmas panašesnis į žoliaėdžio , nei į mėsaėdžio. Kalbėti galima daug, bet jai žmogus nenori suprasti, tai to ir nesupras.
2015-01-25 22:43:39
sveiki, na ka pabandziau 3 dienas nevalgyti mesos...ir as taip jos pasiilgau :D griebiau vel paukstiena :) palei grafika ir esu patenkinta, o tos kaiulienos gali ie nebut :D tai kol kas vien paukstiena :D
2015-01-28 17:58:00
Mėsos atsisakyti negalima, ypač jaunoms moterims. Girdėjau kaip ne viena nevalgydama mėsos susirgo mažakraujyste ir niekaip nebegali pastoti. Tokie dalykai yra žalingi.
Šiaip be kiaulienos galiu gyventi, kol ir nesilaikiau grafiko, jos valgydavau mažiau, pagrinde vištiena, žuvis, tačiau dažnai naudodavau kiaulienos faršą. Per lucky day nusipirkau faršo maišyto su jautiena, kad būtų kiek liesiau, bet šiaip mėsos visiškai atsisakyti negalėčiau. Be to būtų ir neprotinga taip padaryti :)
2015-01-30 23:13:30
Mesos valgyti reikia, bet kam neskanu, nepatinka, manau galima atsisakyti. As labai noreciau kiaulienos atsisakyti, bet cia mano jau prigimtis :D ir mesos noreciau nevalgyti, vien del to, kad sveika mesa dbr labai sunku rasti. Bet gal kitam gyvenime. O mesa mazinti, taip galima. Dar yra visokie pakaitalai, bet ne man jie,,
2015-07-10 16:15:30
pati nusprendžiau atsisakyti mėsos dėl to, kad atrasčiau naujų skonių ir receptų, nes vis pagaudavau save galvojant, o tai ką valgo veganai, nes kažką tai jie turi valgyt, ir atrodo, kad jie tikrai nepasiilgsta tos mėsos (ir gausybės kitų produktų), be kurios, rodos, daugelis mano sunkiai išgyvensią. tai va taip ir nusprendžiau pati pamėginti, nes velniškai smagu yra vaikščioti parduotuvėje ir galvoti naujas kombinacijas, atrasti anksčiau pro akis praleistus produktus.
tiems, kas sako, kad mėsa yra būtina, tai galbūt reikėtų pasidomėti labiau, nes visų mėsoje esančių medžiagų galima rasti ir kituose produktuose. nieko neskatinu, tiesiog nebūtina būti labai kategoriškiems. :)

ir apskritai, etiniu aspektu tai atrodo teisinga.
2015-07-10 18:11:53
O kuo jūs remdamiesi sakote, kad mėsą valgyti būtina? Tuo, kad joje daug geležies? Čia jau didelis neapsiskaitymas. :) Pilna produktų ir būdų gauti reikiamą geležies kiekį. Aš pvz. jau 2 metus nevalgau nieko, kas prieš tai buvo gyva, nevartoju jokių papildų ir net nesistengiu valgyti kažko, kas turėtų daug geležies ir išvis net nežinau, kas jos daug turi, nes man tiesiog neįdomu. Bet mano kraujo tyrimai visada buvo geri, normaliai išsivysčiau, viskas gerai funkcionuoja. :)
Aišku, negaliu pasakyt, kad nustojus valgyti mėsą jaučiuosi geriau. Savijauta lygiai tokia pati - nei pagėrėjo, nei pablogėjo.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS