Mityba / Sveika mityba / mesos atsisakymas
2015-01-05 20:20:27
Sveiki, pradejau dometis mesos atsisakymu :) vegetarizmu to nevadinciau, nes visu kitu produktu nenoriu atsisakyti, bet mesos noreciau mazinti, zmoniu, izimybiu patyrimai ir t.t bet galvoju ar del vien mesos,, grynos mesos, ( nes jei butu mesos ganaleliu salotose as tikrai nerankiociau :D ) verta atsisakyti? ar man bus tik placebas? bet gal visgi pabandyti? gal pajusiu koki skirtuma....
Laukiu jusu komentaru :)
2015-01-05 20:40:53
Manau, kad lietuviai iš prigimties buvo mėsaėdžiai. Visos tos žaliavalgystės man atrodo gryna nesamonė, ypač kai taip daroma su vaikais. Ar pastebėjote, kad pagal valgiaraštį maitinantis nereikia gerti jokių vitaminų? Vadinasi taip subalansuota, kad jokių maisto medžiagų netrūktų. Kai laikiausi baltyminės dienos, daug gėriau vitamino C ir šiaip visokių vitaminų. Jei nevalgysi mėsos, iš kur gausi geležies vitamino? Tada turėsi jį gerti... Kaip žinoma visos reikalingos žmogui medžiagos yra gaunamos iš maisto produktų. Mano dešimtmetė dukra retai nori mėsos. Ir pastoviai geriam geležies papildus. Aš vis dažniau pažvelgiu į praeitį, kaip maitinosi mūsų protėviai. Ogi labai paprastai, krimto lašinukus su agurku, mažai perdirbdavo maistą, viskas buvo natūralu. O dabar kas darosi....
2015-01-05 22:21:28
as manau, kad Jums reikia ziureti, ko nori jusu organizmas. jeigu ir siaip mazai valgete mesos, galite pabandyti jos atsisakyti kuriam laikui ir tada ivertinsite pati savo savijauta. o jeigu vartojate daug, tuomet gal uztektu primazinti kiekius. niekas jums neatsakys kategoriskai, o tie sakys, gal nederetu klausyti, nes visi ornagizmai skirtingi ir kas tinka vienam, netinka kitam :)
2015-01-05 22:44:56
Atsisakyti tik mėsos nėra blogai. Pasaulis žengia į priekį, vystosi ir ne šeip sau sakoma, kad mėsa nėra gerai, vis daugiau žmonių atsisako. Ir užbėgsiu už akių ir pasakysiu tiems, kurie po šitos mano žinutės sakys: nuo seno valgoma mėsa ir nieko tokio. Tai žinokite, kad Pasaulis vystosi į priekį , o ne atgal, ankščiau daug ko nebuvo ir buvo kitaip, dabar daug kas sužinoma ir keičiasi.
2015-01-05 23:26:20
Mano mama nevalgo mėsos 24 metus, aš - 5 ir abi niekada gyvenime prie to negrįžtume . Jei netikit "žaliųjų pezalionėm" patikėkite naujausiomis knygomis ar kad ir intelligent life. Mes nebe homo sapiens sapiens su kailiais ant strėnų, mūsų gyvenimo būdas pakitęs ir svarbiausia - MES PROTINGI. Ir tikrai nelabai aišku, kodėl žmonės vis dar vykdo masines...masines žudynes, kai tikrai turi, ką valgyti? (nešneku apie trečiąsias šalis)
2015-01-05 23:57:12
Gal pradziai vertetu sumazinti mesos kiekius, kad organizmas prie to prisitaikytu
2015-01-06 11:50:05
O kokiu tikslu jos reiktų atsisakyti? Ar yra kokios objektyvios priežastys, ar va šiaip sau, dėl to kad daryti kažką kitaip? :)
2015-01-06 15:50:43
Nesiginčysiu su forumo dalyviais :-). Kas vienam gerai, kitam gali būti nepriimtina. Tiesiog turi atrasti, kas tau pačiai yra gerai. Atsisakyk mėsos, pagyvensi ir pamatysi ar tau tai yra priimtina ar ne, kaip su sveikata. O gal iš tikrųjų tavo organizmas netoleruoja mėsos. Pvz. mano kepenys netoleruoja alkoholio, žalių svogūnų, žalių česnakų. Pavalgius ar išgėrus man pradeda skaudėti galvą. Tai tų dalykų aš tiesiog vengiu, o gyventi be jų galiu. Su mėsa kol kas visai gerai. Aš jos nevalgau kiekvieną dieną, bet į savaitę bent jau vieną kartą aš jos noriu :-)
2015-01-06 18:40:23
Visokiu nuomoniu yra :) as mesa megstu, megau ir anksciau ypac desras, kepsnius, kotletus, bet as visada ir gyvenau su virskinanciais vaistais, ir va nuo tada kai esu kilo.lt nare tokiu dalyku kaip virskinimo problemos ir galvos skausmas pamirsau.... :) apart syki per lucky day tai supratau, kad visgi skrandis priprato prie lengvesnio maisto :) tai ir galvoju del to atsisakyti mesos :)
2015-01-06 18:43:04
jau su vaikais tokiu dalyku niekada nedaryciau kaip ju vertimas prie vegetarizmo ir t.t. :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS