Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Ingvaro dienoraštis
2014-01-10 12:32:06
Sveiki,

Esu Ingvaras, Kilo.lt nariu tapau prieš savaitę. Svėriau 86 kilogramus, mano ūgis 183 centimetrai. Pirmąją savaitę atsilaikiau puikiai. Praktiškai visas dienas maitinausi pagal sudarytą planą, atsisakiau Lucky day (nebuvo noro jokio) ir tris kartus sportavau Impulse. Rezultatas: šįryt užlipau ant svarstyklių ir pamačiau 83 kg :))) Jėga! Šiek tiek išsigandau, kad daug nukrito, bet treneris paaiškino, kad pirmąją savaitę dažnai nukrenta daugiau svorio, nes išsivalo organizmas. Stengsiuos rašyti čia kuo dažniau ir nenuvilti nei Jūsų, nei savęs, nei Kilo.lt!
2014-01-10 14:33:17
Šaunu, sveikinu!:)
2014-01-13 07:02:41
issigandai?:D dziaugtis reikia :)taip ir toliau!!!
2014-01-17 12:21:19
Nu va, praėjo dar savaitė :) Ką tik įvedžiau naujausią svorį - 81.5 kg!! Nors svorio kritimas šiek tiek suletėjo, bet vistiek per 2 savaites atsikračiau 4.5 kg praktiškai :P Jaučiuosi labai gerai, jau pradeda atsirasti įprotis pasigaminti maisto ryte prieš darbą ir pats jaučiuosi kažkoks laimingsenis! Tikiuosi taip bus ir toliau
2014-01-17 12:52:29
super :) aš tai ramiai laukiu savo sekmadienio - tiesos dienos :) na aš jau sugebu atsikelti anksčiau, kad dar namie spėčiau papusryčiaut.. kol kas visi užsivežę, smagu tokioj bendruomenėj :)
2014-01-17 12:54:39
Ingvaras tai saunu, kad pats esi laimingesnis :D
2014-01-17 16:02:31
Šaunuolis, Ingvarai :) smalsu, kokią treniruočių programą pasirinkai ir kiek tavo kalorijų dienos norma ? :)
2014-02-03 19:20:57
Sveiki visi, buvau šiek tiek apleidęs savo temą, bet dabar grįžtu! big G mano kalorijų norma - 1800 kcal, o sporto programa, tai vyrams 3 dienų sporto klube antro lygio :)) Naujausias mano svoris - 80 kg! Iš viso per ~mėnesį atsikračiau jau 6kg ir esu be galo patenkintas! Pakitimai jau ženkliai matosi ir veidrodyje ir šiaip sėdint jau nebejaučio tokio nemalonaus gelbėjimosi rato aplink pilvą :P Kol kas toks atnaujinimas - sėkmės visiems!
2014-02-05 10:35:35
sveikinu Ingvarai,taip ir toliau,:)
2014-02-05 13:20:30
oho! super pasikeitimai :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS