Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Eglės dienoraštis
2015-01-09 19:30:05
Man rytoj irgi lucky day. Sėkmės, Egle! :)
2015-01-10 07:53:55
Sveikučiai.
Kaip mane išmuša iš vėžių ta lucky day. Kadangi as stora del nesusitvarkymo su galvele (ta prasme negaliu susideliot galvoj, kad man nereikia dideliu porciju) tai man rezimas idealu. Viskas aisku ir suprantama. Šyryt atsikėliau labai anksti, ir aišku, su galva betvarkė:) Kaip vaikas saldainių parduotuvėj...visko noriu. Tai ką, susitepiau du sumuštinius su dešra, lašiša, prisidėjau lėkštę saldumynų (bankuhenas, saldainis Vilnius, šokoladinis sausainiukas su saulėgražomis)...ir viską būč surijus, bet prieš pusryčiaudama pasisvėriau:) 85,7 kg!!! Nu seniai toki svori bemačiau pas save. Rūpūs miltai, kaip nesinori staigaus šuolio į viršų...(o jis pas mane net dietos metu būna - tarp ryto ir vakaro svyruoja skalė tarp 2 kg). Tai surijau du sumuštinius ir jaučiu soti...saldumynu tai nenoriu...Na bet vėliau suvalgysiu ką įsidėjau, juk ryt nagus nusigraušiu jei nepapildysiu savo organizmą saldumynais, kuriuos taip mėgstu...
2015-01-10 07:54:35
IngridaCe, sėkmytės Tau, tikiuosi neaplankys emocijų audra, kaip manęs:)
2015-01-10 11:17:13
Sveikos!
Na matau visoms čia viskas juda į priekį, labai smagu :)
Man vakar buvo lucky day, tai aš apart to, kad iš draugo picos paragavau daugiau nieko "baisaus" nevalgiau, bet užtat atsigėriau alaus :)))) ir ne vieną :| dabar sąžinė graužia, galvoju, gal ateity dar labiau grauš, taip, kad to alaus nė nesinorės :D
Man kol kas nė svoris nė apimtys nesikeičia nuo paskutinio karto, bet užtat savijauta tai nepalyginti, daug energingesnė patapau :)) tikrai smagu :)
2015-01-10 14:50:53
Eglelazd, negraužk savęs taip baisiai :-). Kiek supratau čia pirmoji tavo diena, kai gali ko tik nori :-) Na ir pavalgyk :-) Paskui per tą dieną norėsis vis mažiau ir mažiau :-)
2015-01-10 15:56:15
man tiek daug visko norisi, kad aš neišsirenku ir nevalgau nieko. Nu kaip, valgau įprastai- varškė, žuvis, salotos ir pan. :) eglelazd, viskas bus ok, rtoj grįšim prie plano, ;)
2015-01-10 16:41:14
Ačiū mergiukės. Ryt vėl į vėžes ir viskas bus gerai:) Palaikau Jus labai!
2015-01-11 08:48:09
Na ka, +1.5 kg.
Čia po Lucky day.
Valgiau viska viska, ir daug...
Siandien vel kosyte ryte...
2015-01-13 20:29:14
Po lucky day buvo +1.5. Ir po dvieju dienu, niekaip ju nenumetu. Nukrito tik 200 gr. Manau, kad labai susimastysiu del sekanciu Lucky day dienu. Visai atsisakyti laisvos dienos nezadu, bet tikrai nebeatleisiu visai stabdziu. Gaila laiko...
2015-01-14 10:40:02
Aš gi sakiau, kad per tą dieną norėsis vis mažiau ir mažiau, nes per dieną užaugtas svoris nusikrapšto vis sunkiau ir sunkiau....
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS