Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Eglės dienoraštis
2015-01-04 10:27:35
Sveiki, pradėjau savo tikslo siekimo kelionę 2014-12-25. Esu nepaprastai nustebusi. Per pusantros savaitės -3.5 kg. Sportas - 2 kartai per savaite - namų programa. Bet toks azartas užvaldė, kad sportuoju 3 kartus savaitėje.
Esu tokio harakterio, kad negaliu improvizuoti. Pavydžiu baltai mergaitėms, kurios moka pasikoreguoti mitybą, sportą pačios. O man dietologės ir sporto trenerio reikia kaip oro, nes nusigrybausiu į pievas visiškai:)
Taigi hanteliukai į rankas, lankas magnetinis, kilimėlis ir sportuoju. Toli man iki lengvo programos atlikimo. Bet padarau pratimus tiek kiek parašyta. Stengiuos sportuoti sąžiningai.
Mityba vėl, tik pagal programą. Neseniai "dašilo" kad galima produktus rinktis. Labai apsidžiaugiau. Nes esu mėgėja šilto maisto. Radau migtuka "Keisti" na ir stengiuosi tų kalorijų apimty, valgyti daugiau šilto maisto. Užkandžius palieku tokius, kas parašyta. Visgi vaisių ir daržovių turime gauti.
Tiesa, apimtys neką tepasikeitė, bet tikiuosi, kad jos keisis:)
Sėkmės visiems, kas skaito mano eilutes ir siekia savo tikslo!
2015-01-04 10:29:40
Aliejus purškiamas - yra gėris. Jo net nesimato keptuvėje, o maistas nepridega. Nusipirkau jį iš Maximos. Mokėjau 11 litų. Bet jis rašo tinka salotoms. Ai, man tinka ir kepimui...:)
2015-01-04 12:14:55
Mano pradinis svoris 90,3. Ugis 170.
2015-01-04 12:15:10
Siekiu 60-65 kg
2015-01-04 13:21:41
Sveika! Aš pradėjau panašiu metu kaip tu! Man pavyko 1.5 numesti jau, na bet aš labiau į apimtis orientuojuosi :)) man mityba tai lengvai, sportuoti sunku, nes aš pratus tik dviratį be sustojimo mynt, o namie va kažkaip man nepatinka, bet tavo užsidegimas įkvėpė ir mane :D reiks labiau pasistengti man :)
Taip ir toliau! Sėkmės ;)
2015-01-04 14:21:50
Sveiki,

as irgi esu isigijusi purskiama alieju, labai patenkinta. taciau ji naudoju tik salotoms, o viska kepu ant kokosu aliejaus, nes neva jis sveikesnis kepimui, be to, patiekalams suteikia kitokio skonio, kuris man labai patinka :) siulau isbandyti :)
2015-01-04 16:08:44
Ačiū mergaitės, kad atrašėt! Galvojau vienai teks su savim pabendraut:) temelių gi daug...

2015-01-04 16:10:30
Julita, bet panašu, kad Tau reikia daug mažiau numest antsvorio. Smagu kartu laikytis, galėsim daugiau mažiau pasiekimus palyginti ir pamotyvuoti viena kitą.
Dviračius aš irgi mėgstu, važinėjam su vyru vasarą.
Norėčiau ir aš daugiau apimtyse matyti skirtumus. Bet kadangi dar jų nėr, tai džiaugiuosi pamestais kg.
2015-01-04 16:11:29
Davideva, ačiū už patarimą! Kai šitą aliejų pabaigsiu, nusipirksiu kokoso aliejų.

Na ka, bėgu sportuot:)
2015-01-04 16:42:15
Eck kaip smagu kai pas jus tiek azarto ir užsidegimo, pavydžu! :)
Aš čia egi viską pradėjau su dideliu užsidegimu, valgiau tik pagal programą, daug vandens gerdavau, sportuodavau gal 4k per savaitę namų sąlygom, ir per savaitę pamečiau 2 kg :))) bet nežinau kas nutiko, dingo visa motyvacja, noras...taip liūdna :(
Ačiū dievui tie du kg negrįžo bent :D
iš tos nevilties, kad vėl pradėjau valgyti bet ką, užsirašiau į sporto klubą, užlėkiau čia forumą paskaityti,....tikiuos motyvacija sugrįš :((((
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS