Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Loretos dienoraštis
2015-06-23 16:26:21
kazkada pries metus ir as cia buvau. ir kazkaip nuliudau neberadusi savo dienorascio. nors ir nuotaikos visiskai kitokios nei pries metus
2015-06-24 09:15:01
O gal ir gerai, kad neradai, zuike. Dabar su nauja nuotaika, pasiryžimu, energija sieksi ir pasiekti svorio ir apimčių mažejimo. Sėkmės tau ir mums visiems!
2015-06-25 08:51:53
Oi, leliumai, tie keli kg atrodo taip sunkiai krenta, jie tiesiog prisisiurbę prie stuburo ir nenori manęs palikti, verkia, maldauja: neišmesk mūsų:):):)
2015-07-27 10:55:08
Labas Loretukai :-). Tai kur visą mėnesį dingai? Gal jau tavęs čia nėra? O kaip mūsų lenktynės?
2015-08-03 08:36:08
aš vis dar čia. vargstu. Tai vis dar lenktyniaujam kaip suprantu.
2015-08-04 11:04:56
Taigi lenktyniaujam :-). Aš tai daba tikrai rimtai :-). Nepasiduosi?
2015-08-04 15:51:16
Aš irgi rimtai
2015-08-05 14:23:05
turetum buti linksma virsininke, Loretuk! jauciu visi tave myli tai ir nesa saldainelius,nieko, laikykis, O kaip su tuo staliuku ar tebestovi?
2015-08-06 16:31:43
sveikutėlės visos.
gyvenu vis dar pagal kilo.lt taisykles. Bet taisyklės tam ir kuriamos, kad jas galėtumėm laužyti. Ar ne????
Džiaugiuosi tik tuo, kad svoris negrįžta į pliusą. Vieną savaitę plius, kitą minus. Taip ir gyvenu.
Taip staliukas vis dar yra, bet dabar susimasčiau, įmonėje vyksta statybos, skirstys naujus kabinetus..... Siaubas, o jei į naują kabinetą niekas neužsuks ....
2015-08-06 16:46:18
Šiandieninis mano meniu, manau, kad reikėtų taip rašyti kiekvieną dieną tik tada suprasiu, ką reiškia aš nieko nevalgau, bet storėju:
7-00 avižinių kruopų košė su bananu;
7-50 du saldainiai šokoladiniai;
8-00 naminis sūris su uogiene( tik pakaštavojau)
9-00obuolys; 1, naminis-alyvinis
10-00 kava-juoda + du sausainiai gaidelis
10-30 susirinkimas[ nieko nevalgiau]
12-00 šventa pietų pertrauka -lašiša sūdyta su agurkėliu, kažkokia džiūsna{ atsiprašau} sugalvojo nupirkti ledų, tipo karšta.
13-00 slyvos skanios daug
13-30 radau pas kažką ant stalo saldainiukų vėžliukai, siaubas pasidarė silpna kaip užsimaniau, pavogiau ir suvalgiau
15-00 kavos metas, bet gėriau tik vandenėlį, labai lengvai puslitris tilpo ir riešutai tilpo.
16-00 vėl gavau obuolį bet jau nebetelpa, parnešiu vaikams,
16-45 darbą baigiau, iki
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS