Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Loretos dienoraštis
2015-06-15 11:46:25
Sorriukas sportavau visą savaitgalį:):):):). juk langų plovimas irgi sportas.
Sveriu 92,5.
Neina.
Sudariau statistiką. Įmonėje 52 darbuotojai, kurie pavaldūs tiesiogiai man.
tai reiškia:
***kiekvieną savaitę po gimtadienį( saldumynų kiekis priklauso nuo amžiaus);
***52atostoginiai vasaros metu(saldumynų kiekis priklauso nuo stažo);
***deklaruoju, kad saldumynų neperku( bet klausimas ar aš jų navalgau);
***4 "lucky day" per savaitę;
***Pažadu sverti 92 savaitės gale.
2015-06-15 15:11:41
Geras :D savotiškai neblogai pas tave įmonėje ;D sėkmės ! ;)
2015-06-15 16:18:17
Loretukai ateik į FB grupę "Greipfruktai pavakariams". Ten truputį pakalbėsime apie saldumynų valgymą darbo metu:-). Labai lauksim, ateik, gerai?
2015-06-20 22:44:43
Sveiki visi bendrakeleiviai. Šiandien sukako metukai kai aš čia.
Atvykau čia sverdama 108, dabar 92,3. Per tuos metus buvo visko, geriausiai svoris krito pusmetį, kitą pusmetį kovojau kad tik atgal nesugrįžtų prarasti kg.
2015-06-20 22:48:34
Sveiki visi bendrakeleiviai. Šiandien sukako metukai kai aš čia.
Atvykau čia sverdama 108, dabar 92,3. Per tuos metus buvo visko, geriausiai svoris krito pusmetį, kitą pusmetį kovojau kad tik atgal nesugrįžtų prarasti kg. Ir drasiai galiu pripažinti, kad kalta buvau pati, neužteko vienos lucky day , pasidarydavau gana dažnai lucky evening. Ir per tuos metus supratau, kad man užkandžiavimai vakare yra papildomi kg ant kaulų.
2015-06-21 08:25:53
Labas Loretukai ir Co. Supratimas, sau prisipažinimas, kad ne aplinka, riebus vanduo (skaitydama apie tai pasijuokiau smagiai :D) ir pan, o mūsų pačių įpročiai, silpnybės, dažni leidimai (lyg apsidovanojimai) sau valgyti tai ko nereiktų ir tiek, kiek tikrai nereiktų, uždeda papildomus riebalų ratus, jau yra didelis žingsnis pirmyn. Po žingsnį, po žingsnį į priekį ir tų nereikalingų sankaupų mažės! Linkiu ir tau, ir sau, ir visiems, kantrybės, pasiryžimo ir ištvermės, po truputį pertvarkant savo mitybą!
2015-06-22 19:34:20
Beveik minus 18kg - puikus rezultatas! Gebėjimas jį išlaikyti negrįžtant atgal - didelis pasiekimas. Linkiu atrasti savyje stiprią motyvaciją, kad nueiti iki tikslo užtikrintai ir nesustojant :)
2015-06-23 11:03:16
Smagus jūsų palaikymas. Stengiuosi ir pati. Deja, leliumai. tik -16kg, o tikslas mano būtų 88kg:):):). Nors gal galėčiau ir labiau pasistengti. Nes kiek save pamenu sverdavau 80-85kg.
2015-06-23 12:26:09
loretuk, bet gi čia finišo tiesioji! Iki pirmojo tikslo, 88kg, liko tiek nebedaug! Metas "antrajam kvėpavimui" ;)
2015-06-23 13:59:20
Dar vieni metukai čia ir būsi 80, o gal ir dar mažiau, jei per metus mesi po 16 kg.:-)))))))
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS