Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Loretos dienoraštis
2015-04-20 09:19:45
Atšvenčiau savo 40. Sau pasidovanojau +1kg.:-):-):-).
Gal kas norit, galiu visus 12 padovanoti.:-):-):-).
Visos vaišės sunaikintos, pyragai išdalinti, pradedu NAUJĄ GYVENIMĄ.
2015-04-20 09:59:00
Sveikinu su jubiliejumi! Linkiu, kad tau nepritrūktų energijos, ryžto ir užsispyrimo dalyvaujant šiame projekte, kad gyvenime viskas tau sektųsi ir viskas eitųsi lengvai ir sklandžiai.
Kad, kai eis tavo mažylis į pirmą klasę būtum tikrai neprasčiausia, nors gal ir vyriausia iš klasės mamų :-).
Ir dar linkiu, kad tu tikrai mane pavytum. Šito linkiu labiausiai :-))))))
2015-04-20 16:18:58
Kaip sakė filme " Maskva ašaromis netiki" - 40 metų gyvenimas tik prasideda. O nuo savęs galiu pridurti, kad jis prasideda ir nuo 50, ir nuo 55 . Viskas nuo mūsų priklauso. Taigi, brangioji, krūtinę pirmyn - uodegą pabruki ir visu greičiu pirmyn į savo tikslą... Kuo didžiausios sėkmės.
2015-04-21 14:01:50
Dėkui už sveikinimus, ir linkėjimus.
Bandau pati save nuteikti: " turi metų, turėk ir proto", daugiau neryk.
tai su visų palaikymu grįžtu į doros kelią.
2015-04-30 11:47:37
Pasisvėriau anksčiau laiko ir džiaugiuosi -200, tai kaip nors dasirisiu iki 90.
2015-04-30 12:35:51
tai nė abejonės nėra, kad dasirisit :)
šaunuolė :)
2015-04-30 15:14:56
Jei negersi vandens, kur teka pro kapines :-)))))))))))
Beje ar patraukei staliuką? Aš jo tikrai pavydžiu :-), šiandien ir aš gavau šokolado nuo klijento, tai paslėpiau giliai stalčiuje.... iki sekmadienio.
2015-05-03 00:05:37
O taip staliukas tebėra, jis tiesiog labai puikiai įsilieja į mūsų interjerą:-):-):-):-). ir aš stengiuosi susivaldyti nepagriebusi saldainio.
O dėl kapinių...
Tai rimtas bajeris skraidantis mūsų įmonėje, ypač, kai moterytės mėgsta pasakoti, kad niekl nevalgo, o vistiek storėja, tai lieka tukti tik nuo riebaus įmonės vandens, nes netoli mūsų yra kapinės, ošalia vandentiekio įmonė.
Na čia tik šiaip bajeriukas, bet skaitau forumą ir matau, kad kai kuriom mergikėm išbtikrųjų nuo oro svoris didėja.
2015-05-14 22:17:30
Loretukai, kaip sekasi? Kažkur dingai, ar dar esi?
2015-05-15 11:50:12
Aš čia gyva...
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS