Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Loretos dienoraštis
2015-04-12 23:38:40
sveiki gyvi, jau seniai rašiau, kažkur buvau dingusi. O gal gėda rašyti. Nes visai apsileidau. Ir kas sakė, kad išėjus į darbą lengviau kontroliuoti mitybą. Tiesiog visa dieną gyvenu procese : ranka -burna. Kas saldainiu pavaišina, kas tortu, kas kokią skanią mišrainėlę sugalvoja, taip ir ryju ištisai. O dar ir savo pietus atsinešu....
Vienu žodžiu sunkiai gyvenu. Esu užstrigusi ties 92(jau antras mėnuo) , bet tikiuosi, kad pavyks pralaužti tuos kilus ir sėkmingai judėti lengvyn.
Jau esu pametusi 16 kg. Negalvokit, kadesu beviltiška.:-):-):-):-):-):-)1
2015-04-13 08:52:38
Loreta,

man regis daug kas yra susidures su problema, kuomet pridaro klaidu :) ir jokia cia ne geda. 16 - puikus rezultatas. Taip kad saldainius ir tortus i sona, saves negrauzk, galva aukstyn ir stiprybes ! :) Dar minus 16 skamba skaniau uz betkoki saldaini :))) Nepamirsk to !
2015-04-13 09:47:03
Na jau iš Čihitos paguodos negausi:-). Visų pirmą ką tau reikia padaryti tai nuimti užrašą "Mažos dovanėlės stiprina draugystę" ir nunešti staliuką (gali tas gėrybes perleisti kolegei).
Šiaip jau buvau tąvęs pasiilgusi, maniau, kad pabėgai. Kadangi nepabėgai, tai tikrai nesi beviltiška :-).
Na laikas susiimti, o kaip lenktynės su kolegėmis?
2015-04-13 11:04:18
Manau, kad reikia sau gerai išaiškinti, ko gi vis dėlto tu nori. Aš visą rudenį ir žiemą valgiau ką norėjau ir kiek norėjau, nes tada sau sakiau, kad noriu gyventi ramiai ir nesukti sau galvos. Iš 8 numestų kg, 4 sugrįžo, bet vieną dieną susiėmiau iš naujo ir jų vėl nebėr. Nes dabar mano prioritetas nekompleksuoti vasarą, leisti sau mėgautis šiltu oru, lengvai judėt, gerai jaustis.

Apturėjau pirmą tokią TIIIKRĄ lucky day (šiaip jų metu tik padidinu porcijas ar išgeriu vyno ar alaus). Ir norėjo jau sąžinė pradėt priekaištaut, bet jai sakiau "užsičiaupk, net nepradėjus", nes dabar aš noriu to pyrago ir aš jį valgysiu, o rytoj vėl grįšiu į ritmą. Taip ir padariau.

Žinau tiek, kad nusikratyt tų kg ir cm (kad ir kiek jų būtų) iki vasaros aš noriu trisdešimt kartų labiau nei tų pyragų ar mišrainių kasdien. O dėl vienos dienos nieks dar nemirė ir nesustorėjo.

Linkiu atrasti tą suvokimą, labai griežtai savęs paklausti, tai ko gi aš labiau noriu, kad dabar minutę būtų saldu burnoj, ar praleisti vasarą klausantis komplimentų ir mėgaujantis atvaizdu veidrodyje :)

O net jei šiuo metu nesijaučiate galinti, neprievartaukit savęs. Ateis tas laikas, kai suvoksit, kad viskas, ne rytoj ir ne kitą savaitę, o dabar. Tik tiek, kad dirbti reiks ilgiau ir sunkiau :) Sėkmės!
2015-04-13 11:48:40
Ačiū visoms už palaikymą, pamokas ir supratimą.
Įdomu, ką jūs veikiat darbe, kad turit laiko patarimams:-):-):-):-)-
2015-04-13 18:30:16
Kadangi manęs niekas nevaišina, tik oficialios kavos pertraukėlės suvalgyti priešpiečius ir pavakarius, tai kartais darbo metu įlendu į forumą pasikrauti motyvacijos:-)))))))
2015-04-13 19:12:59
Aš mokytoja, tai atrandu laiko pachaltūrint :))
2015-04-14 11:14:29
Aš taip ir maniau kad čihita pavydi man to saldaus staliuko. Bet aš jau žengiau vieną žingsnelį ir jau save suvaldžiau nuo saldumynų, jau antra diena.
Kita problema yra sportas vis niekaip nerandu laiko ir vietos mankštai.
O viena kolegė sukūdo daug bet ji ten laikėsi baisios dietos. Bet aš stebėsiu:) ar ji atgal nesugrįš:).
2015-04-14 11:19:23
M.M. žiūriu jau seniai priklausote šiai "kilo .lt sektai":):):). Įdomu kodėl?

Aš taip pat čia būsiu visus metus, nes žinojau, kad ateis ta diena, kaip šiandien, kad tiesiog pavargsiu nuo visko, kad reikės kažkokio spyrio ir palaikymo.
2015-04-14 13:24:00
Taip tik atrodo :) Pirmąkart prisiregistravau, išbuvau apie 2 mėn, tada susilaužiau kojos pirštą ir iškart pamečiau motyvaciją, nebegalėdama sportuot ir nueit į parduotuvę. Tuomet 8 mėn "atostogavau", o dabar jau virš mėn. vėl esu čia.

Tiesiog rodo, kad esu čia nuo pradžios, o reliai ~3 mėn.

Žadu būti, kol atrodys, kad reikės. Gerai motyvuoja penktadieniai svėrimaisi ir suvedinėjimai čia, nors žinau, kad viską galiu daryti pati. Tik tas jausmas, kad čia visgi mato ir analizuoja, labiau motyvuoja.
Be to, norint gyventi be kilo.lt visą maisto planavimą reiktų daryti pačiai, o planuoti vis tik reikia ir nemažai ir aš tą žiauuuuriai tingiu daryti.
Tai kai jausiu, kad jau man čia būti nebereikia, nebesitęsiu, bet kol kas dar pabūsiu, pabūsiu :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS