Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Loretos dienoraštis
2015-03-06 23:16:34
sveika,Irike, sugrįžusi. Siaubingai nekenčiu suknelių. O šiaip tai aš tau palaikiau draugiją:-):-):-) . Žinojau, kad tu nepamesi svorio, tai ir aš nesikūdinau.
2015-03-07 20:08:50
Na Loretukai svorį aš išlaikiau :-). Keistas dalykas dabar su manimi dedasi, kai tik ko nors riebiau pavalgau, po pusvalandžio maunu į tualetą. Na ir gyvenimas: alkoholio gert negaliu, česnakų, svogūnų, porų, riebesnio maisto, aštrių patiekalų valgyt nebegaliu, tai negi reiks misti tik salotų lapais????????
2015-03-07 22:14:36
Tikriausiai kažkas tave nužiūrėjo, su tokiu lakstymu sulysi (sukūsi) visai.
2015-03-09 16:29:01
Dirbu kenksmingomis sąlygomis. Kabinete kabo lenta su užrašu :
" Mažos dovanėlės stiprina draugystę". Ir aišku stovi šalia staliukas. Tai tas dovanėles neša visi darbuotojai( apie 100), o naikiname jas tik penkiese. Tai šiandien pati save pagavau, kad pasiimu saldainį, apsuku ratą vėl padedu, atsistoju - noriu pasiimti ir vėl atsisėdu. Taip ugdau savo valią. Tik nežinau ar ilgai tempsiu.
2015-03-10 11:53:08
Prisipažinsiu, vandens neišgerdavau 3 ltr, bet dabar vandenį pakeičiau klevų sula, tai dabar geriu kaip veršiukas drąsiai po 3ltr gal ir daugiau.
2015-03-10 14:33:53
Oi, Loretukai, neveltui sakiau, kad reiks misti tik salotų lapais :-(. Pasirodo aš netoleruoju karvės pieno, tai reiškia jokių varškyčių, jogurtukų, sūrelių ir t.t. Dar turiu atsisakyti kiaušinių, gaminių iš kviečių, kukurūzų, ryžių....Tai kaip reiks gyventi??????
2015-03-13 16:00:14
Einu ieškoti klevų, kad padėtų išgerti vandenį :-), O jei nepavyks, tai suvalgysiu batonėlį ir užsigersiu šampano taure. AAA tiesa, dar suvalgysiu rafaeo :-))))))))).
2015-03-14 23:21:53
baisu, esu savimi nusivylusi, jau antras mėnuo, kaip svoris nekrenta. Ir vargstu kaip musė į taukus įkritusi, vieną savaitę nukrenta, kitą -priauga, kitą - 0.
net nežinau kaip save nubausti, ar ką sau pažadėti, kad pralausčiau tą 90 kg
:-( :-( :-(

2015-03-23 16:27:18
Valio. Pagaliau atsikračiau tų bjaurių skaičiukų 92-93, taip ir vargau du mėnesius . jau smagu rašyti 91.su +....
Supratau, kad aš save myliu tokią kokia esu. Su visais lašinukais, riebaliukais ir raukšlytėm:):):)
Esu garbėtroška.
Svoris pradėjo kristi, kai į kovą pasikviečiau kelias koleges, O aš turiu nugalėti !!!!!!!
Tiesa, jos laikosi kitokios dietos, tai čia net kova vyksta tarp Dietų:):):):)
2015-03-23 21:01:03
Loretukai, kaip gerai, kad supratai, kad myli save ( aš tai dar ne:-)))) ir stojai į kovą su kolegėmis. Bet kokiu atveju nugalės numesti kilogramai :-). Linkiu pamesti kibirą taukų (brrr, kaip baisiai skamba), bet man taip palinkėjo. To linkiu ir Tau:-))))))

Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS