Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Loretos dienoraštis
2015-02-13 17:47:44
Kaip seksis suderinti darbą-mitybą- sportą-šeimą Loretukai? Kur dingai?
2015-02-17 22:13:05
Baisu, siaubas. Prasidėjo daugiadienės. :-):-):-). Kaip pavadinti ligą, kai negali nustoti valgyti tortukų???
Aš tikrai nekalta!!! Kalta aplinka!!!
Visas vasaris yra viena ilga " lucky day". Šeimoje šeši gimtadieniai, o kur dar Valentinkė, Vasario 16, sugrąžtai į darbą ir t.t.
Lirmus gimtadienius atsilaikiau puikiai, oties Valentinuprasidėjo lomkės siaubingai norėjau Napaleono pyrago ir .....dabar nežinau kiek sversiu.
Aš nekalta!!!!
2015-02-17 22:13:42
Baisu, siaubas. Prasidėjo daugiadienės. :-):-):-). Kaip pavadinti ligą, kai negali nustoti valgyti tortukų???
Visas vasaris yra viena ilga " lucky day". Šeimoje šeši gimtadieniai, o kur dar Valentinkė, Vasario 16, sugrąžtai į darbą ir t.t.
Pirmus gimtadienius atsilaikiau puikiai, oties Valentinuprasidėjo lomkės siaubingai norėjau Napaleono pyrago ir .....dabar nežinau kiek sversiu.
Aš nekalta!!!!
2015-02-17 22:13:58
Pirmus gimtadienius atsilaikiau puikiai, oties Valentinuprasidėjo lomkės siaubingai norėjau Napaleono pyrago ir .....dabar nežinau kiek sversiu.
Aš nekalta!!!!
2015-02-17 22:15:59
Nu gražu, parašiau tiek žinučių, tarsi ne tortų būčiau persivalgiusi.:-):-):-)
2015-02-17 22:27:10
Irike, viską suderinti pavyksta.
Valgymo režimas išliko, nes dirbu nuo 8 iki 5., ir stengiuosi valgyti kas priklauso, jei nesugadina aplinka.:-)
tai tik sportą dalinu su šeima, einu palakstyti į salę tik kartą savaitėje, pratimams kaip ir nelabai lieka laiko. Bet gal pavyks įsivažiuoti.
2015-02-21 21:15:07
pasirodo, kad tik dabar 8 mėn kaip aš čia . Jau pamečiau 16 kg.
Ir svarstau tai daug ar mažai. Viena mano pusė galvoja, kad mažai, reikia dar stengtis.
Kita kad užteks. Ir tam yra rimta priežastis --- džinsai. Jau pasidėjau maišą drabužių su užrašu " kai svėriau 100". Taip gėda prisipažinti aš jų neišmečiau- o jeigu.......
Tai ką aš ir vėl turiu nusimauti visas kelnes, mesti į maišą, pirkti kitas????Tai gal aš dar panešiosiu, patrinsiu:-):-):-):-):-)
2015-02-21 22:07:50
O tu nusipirk dzinsus daug mazesnio dydzio, idek juos i maisa ir uzrasyk ant jo "kai sversiu xx kg" . Vietoj xx irasyk savo idealu svori :)
2015-02-21 22:09:23
As asmeniskai turiu is senu laiku kai dar sveriau 64 kg uzsilikusi vasarini kostiumeli, tai tikiuosi kada nors vel i ji ilisiu :)
2015-03-05 22:21:13
Oi Loretukai, maukis visas kelnes, mesk į maišus ir........užsivilk suknelę iki kelių, liemenuotą, paryškinančią Tavo figūrą ir parodančią, kad iš tikrųjų daug, daug liesesnė:-))))))))))))))))))
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS