Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Loretos dienoraštis
2015-08-06 16:50:32
Oi gera ideja, jei mano bose taps kudesne uz mane, as jau zinosiu kaip jai atkersyti :D
2015-08-06 17:06:05
Loreta, tu grįžai, aš taip džiaugiuosi :-)))))))))))))).Na pagal tavo meniu atrodo nesilaikai nieko. Negerai, oi negerai vogti iš kolegų saldainius :-))). Aš gal galėčiau vogti vaisius, bet dabar pas mane sode yra, tai ir nereikia daryti nuodėmės.
Aš rimtai susiėmiau, kitą sav,. išlyginsiu ką buvau pasiekusi ir tikrai pralenksiu. Pavydas neima? :-)))), susitarimo nesilaikysi? Jeigu nesilaikysi atvyksiu pas tave į darbą ir tavo darbuotojams pranešiu, kad tu laužai sutartis ir dar pasakysiu, kad nuo tavęs slėptų saldainius ir kad naujajam kabinete nebūtų jokių staliukų, jokių užrašų "Skanios dovanėlės stiprina draugystę" tik užrašas "RIMTAI LIESĖJANTI VIRŠININKĖ" :-)
2015-08-06 20:00:56
viskas aisku Loretuk, tu nekalta, kalta aplinka. Kita karta suvalgyk tuos 2 sokoladinius saladainius, 2 gaidelio sausainius, ledu ir vezliuko saldainius, visa kita ismesk. Sulieknesi, nes gausi tik mazdaug 300 kaloriju.
2015-08-07 09:58:31
Ot ir dar pasigirsiu : Šiandien sulaukiau komplimento ( iš vyriškio, svetimo): Tau bulkutės eina ne į svorį, o į grožį... :):):):):):). Nu ir kaip po tokių žodžių gali atsisakyti kvapnių bandelių. Einu valgyti.
2015-08-07 10:45:15
Nu ne, tu beviltiška :-) Ar gali kas nors ją sustabdyti??????
2015-08-07 11:48:57
Loretuk, tu dirbi tikrai LAAAAAAAAABAI kenksmingoje aplinkoje. Negi is tikruju tavo darbe vieni baliai? cia rimtai? o kada jus dirbat? kadangi esi smagi virsininke turiu tau ideja del staliuko, labai rimtai apsvarstyk!
Vienu zodziu, staliukas stovi, virs jo sukis- po euriuka po truputi eisim svesti jau netrukus! Ant staliuko pastatai didele kiaule taupykle su kaspinu.tuomet visi kas nesa torta/saldaini/sausaini greitai paskaiciuoja kiek tai kainuoja ir vietoj to, jau supratai, teimeta kas eura, kas du o su stazu gali ir desimties nepagaileti.Darot tai iskilmingai ir su tostais! Po metu susirenkate draugiskas kolektyvas iskilmingai sudauzote ta kiaulaite(fotografo nepamirstat) ir is surinktu lesu darot baliu festivali su sokiais dainom barbekiu tortais, sampanu triubom ir fanfarom! Visiems lucky day ! Ir iskilmingai pastatote nauja kiaulaite naujiems metams!Tuomet tu pasisveri ir pamatai,kad tu dar vienu 14kg nebera ir mes tave taip pat su triubom ir fanfarom graziai pasveikinam su kilo diplomu ir islydim i nauja gyvenima!
2015-08-07 14:14:09
Piešiny, pas tave laki vaizduotė, tikrai :-). Lauksim kokį variantą pasirinks Loretukas :-)
2015-08-07 14:39:42
Piešiny, tikrai labai šauni idėja!!! Būtinai pasiūlysiu kolegėms, nes pas mus įprasta popietės kava su "kuo nors skaniu", tai aš su viena bendradarbe atsilaikau + -, bet į naudą ir kitoms būtų :)
2015-08-10 09:21:55
Oi ne čihita manęs tikriausiai jau niekas nesustabdys.:):):) Aš ir pati kartais savęs paklausiu, ką aš čia veikiu, nes myliu aš save labai labai labai tokią kokia esu:):):) Turbūt sverčiau 120- mylėčiau, sverčiau -80 dar labiau mylėčiau. Tikrai su savo replikom nepadedu naujokėm, bet aš jau tokia.
Vidinis aš labiau nori fiziškai sustiprėti, o kadangi šiuo metu niekaip nerandu galimybės tam, tai kažkaip rankos nusvyra ir laikytis maisto režimo, bet manau, kad kada nors tam rasiu laiko ir tikrai duosiu žinoti apie save.
2015-08-10 09:29:53
Piešinuk, pas tave tikrai laki vaizduotė.
Nu nėra pas mane įmonėje taip kenksminga, čia tik aš pasireiškiu, kai gaunu ką nors skanaus, o tai atsitinka....:):):):)
Bobikės( o jų apie 50) neneša specialiai man, jos pačios turi tradicijas pasisaldinti sau gyvenimą, tai nuo to nubyra ir man.

Nu siaubas gana apie mano darbuką, įdomu ko pačios čia susirinkot turbūt ir prisišveitusios tortukų esat:):):):)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS