Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Loretos dienoraštis
2015-01-01 20:41:08
Su Naujais! Visus.
"tru už vadžių, vėl išpradžių",
kad savęs nekaltinti, parėjusi iš vakarėlio pasisvėriau su kailiniais, tai visą viršsvorį nurašiau ant aprangos:-):-):-):-)
tad nuo rytojaus tiesiog pulsiu į sąžiningą režimą. Ir pasistengsiu nesinervoti dėl priaugtų gramų
Tikiuosi kad atėjusiais ožkos metais visos būsim, tapsim lieknos, strainos, greitos kaip ožkytės.
2015-01-02 09:37:07
Su Naujais ir Tave! Kad taip Tavo žodžiai dievui į ausį :-)))))))))!
2015-01-03 16:27:03
Sėkmės, Loretuk! :-)
2015-01-05 10:46:50
ačiū už linkėjimus, jau įšokau į doros kelią.
2015-01-05 12:26:20
Mano kelias į Kilo.lt
Pirmoji pažintis su svarstyklėmis buvo prieš 18metų. nėštumo pradžioje svėriau 70 pagimdžiusi 95. Ir apie svarstykles buvau pamiršusi gal 10 met. Bet pagal nuotraukas sprendžiu svėriau apie80.
Tai gal prieš 8 metus kolegės pasiūlė pasikūdinti,tada nusipirkau savo pirmasias !!!!!!svarstykles. Svėriau 88 per tris mėn ( tiek laikovyko varžybos )numečiau 8kg. Tuometu laikėmės tos garsiosio latvio dietos, kai valgai viską, tik po truputį.
Paskui dėl svorio buvau rami, kai pasisverdavau ,galvojau svarbiausia nesverti 100, taip tesėsi 6metus,kol svarstykl4s pradėjo baksnoti link šimto, tai ir vėl susiėmiau per pusę metų vėl svėriau 88...
Ir staiga,o džiaugsmeli, aš laukiuosi....O man 39. Tai prasidėjo valgymas iš laimės,iš baimės ir aišku už du. Ir išvažiavau gimdyti sverdama 120.

Tai sėdedama su leliuku ,nusprendžiau paieškoti sau draugų-bendraminčių. Taip aš sėkmingai čia jau esu pusę metų, irdar prasitesiau.
Kad 88 sversiu ,tai tikrai, bet dar pasvajoju ir apie 80.
Stiprybės tau mamyte:):):):):)
į
2015-01-12 17:53:29
Tai va kodėl sakai nesigėdyti rašyti metus:-), mes vaikelių susilaukėme to paties mažiaus:-). Sveikinu ir tikrai džiaugiuosi! Na dabar tikrai turi būti motyvas atrodyti neprastai:-)
2015-01-14 23:09:17
geriausias sportas kūnui ir sielai- rankinis.
Pasportuoju tikrai iš širdies, kartą į savaitę nueinu pažaisti su piemenkom (nu joms apie 17). Pusę valandos dirbu pratimus pagal savo programą , o valandą laiko vyksta nuožmi kova aikštelėje. Dirbu tikrai nuodūšios ir dė savęs , ir gėda prieš piemenkas pasirodyti silpnai. Tai pareinu , tiksliau vos kojas parvelku, bet laiminga.
Kitomis dienomis sportuoju namuose, pagal sudarytą priogramą, arba Ilkos aerobiką. Taipriklauso nuo nuotaikos ir laiko.
Visada galvojau, kad man reikia pratimų tik pilvo presui, nes ten daugiausia riebaliukų. Bet labai džiaugiuosi pratimais nugarai, pečių linijai, rankom. Tiesiog nuėmė visus maudimus, atsiradusius gal nuo miegojimo pozos, nuo vaikiuko nešiojimo.
Savaitgaliais sportuoju " aplink pasaulį su vežimėliu" , po 2 val. Išlakstom miške su šunim ir vežimėliu.
Tad linkiu visoms susirasti sau patinkančią sporto šaką, ar šiaip kokį judėjimo būdą ir sėkmingai lieknėti. Nes tai padeda.
2015-01-18 22:48:43
Jau 8mėn. kai rimtai einu lieknėjimo keliu:-):-):-)
Svoris -15 kg, apimtys daug maž nuo visur po 10 cm.(krūtinė-liemuo-klubai).
ko išmokau per tą laiką. ?
Pusryčiams valgyti košes!!!!! Ryžių,avižų kruopų ir dribsnių, 5 grūdų dribsnių košės. Košės su bananais, obuoliais, razinom, slyvom, miško uogom. Mhm mhm kaip skanu!!!
Tikiuosi kad tai jau bus 100% pasikeitimas. Man tiesiog labai skanu.!!!! Anksčiau valgydavau pusryčiams bandeles, sūrelius, sumuštinius. O dabar pavyko pasikeisti visiškai.
Apie kitą programos dalį dar nesu tokia tikra, tai gal dar čia begyvendama galėsiu džiaugtis ir kitais sveikais įpročiais.
2015-02-04 22:34:32
baigėsi mano "katino dienos". Po metų laiko grįžtu į darbuką. Valio!!!!!
Laukia vėl nauji išbandymai. Kaip seksis suderinti darbą-mitybą- sportą-šeimą. Bet kaip nors. Mes moterys viską galim!!!!!!
2015-02-05 07:05:56
Loretuk, viskas bus gerai, pamatysi!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS