Mityba / Sveika mityba / Šventinis laikotarpis
2014-12-20 14:31:06
Sveiki, norėčiau sužinoti , kaip maitinatės švenčių metu. Tarkim Per Kūčias valgote tik tai pagal nustatytą Kilo.lt valgiaraštį ar valgote viską ir jokių taisyklių nesilaikot švenčių metu ?
2014-12-20 14:45:42
Sveiki. Per kučias valgysiu žuvį su daržovėm, o pirma Kalėdų diena bus mano Lucky day :-).
2014-12-21 20:39:47
As irgi galvoju, kad bent viena sventine diena bus lucky day :)
2014-12-22 08:42:16
Na, o aš stengsiuos neryti visko iš eilės, bet valgysiu tai, ką ir visi svečiai :) Manau, svarbu per daug neprimaišyti, vengti beverčio maisto ir svarbiausia - valgyti su saiku (tiek, kiek ir paprastai) :) Aišku, aš ir šiaip nevalgau pagal Kilo.lt valgiaraštį, tai gal man lengviau... Bet tikslas juk ir turėtų būti išmokti maitintis, o ne maitintis visa gyvenimą pagal programą :)
2014-12-22 11:33:42
O man matyt reikalinga griežta tvarka, nes pusę metų laisvai maitinausi ir.... svoris pradėjo augti. Aišku ir tada nerijau visko, kas papuola, bet bulvytė, saldainukas, pyragėlis ir aš čia. Dabar griežta tvarka ir vėl po truputį važiuoju žemyn:-). Esu svarstyklės, o svarstyklės reikalingas stabilumas, tvarka, pasitikėjimo jausmas ir žinojimas konkrečiai ką valgysi ryt ir poryt.
2014-12-22 14:23:38
Aš greičiausiai saikingai valgysiu tai kas bus paruošta. Visgi šventės kartą metuose ir reik giminaičių vargą įvertint ;).
2014-12-22 15:21:42
Buvau psihologinėje paskaitoje, kur pasakojo, kad į klausimą "Kaip gyveni?" reikia atsakyti "Vis geriau ir geriau". Taip save užprogramuoji gyventi geriau. Todėl nesakau, stengsiuosi, greičiausiai, nes tai skamba neryžtingai. Visada sakau valgysiu, nevalgysiu, mesiu, noriu, tikrai numesiu ir t.t. Iš dukros gavau patarimą, kad net slaptažodžius reikia vesti, sakykim "sversiu60". Taip save programuoji ir apie svorį pagalvoji:-)
2014-12-22 17:14:51
O taip, mintys yra galingas ginklas :)
Reikia, žinoma, ir tikėti tuo kuo sakai. Kiekvieną kartą eidama sportuoti ir šiaip vis prisiminusi dienos eigoje kartoju sau : Sportuoti yra smagu. Ir tas sportas man nebėra kažkokia tragedija :)
Dabar bandau sau įteikti kai ką panašaus susijusio ir su mityba :)
O slaptažodis po vienos paskaitos iškart buvo pakeistas į motyvuojantį :)
Beje ir būdama čia aš nesakau, kad laikausi dietos, nes tai skamba nejaukiai ir įdeda į rėmus, tarsi sau negali daug ko leisti. Tiek sau ir kitiems, jei kas klausia sakau, kad pratinuosi prie svieko maitinimosi/ sveiko gyvenimo būdo, ir tada iš visų girdžiu tik palaikymą, o kai kažkada sakydavau, kad laikausi dietos, tai girdėdavau tik, ''Nu Nu ir kokios gi'', arba ''Eik tu dieta''.
O šventinį laikotarpį tas pora dienų neribosiu savęs, ragausiu visko ko norisi, bet po nedaug.
2014-12-23 17:20:40
Aš jai pasidarau Lucky Day , tai po to labai sunku man grįžti prie įprastos mitybos.
2014-12-25 16:01:54
Sveiki mano bendraminčiai .Visus, visus sveikinu su šventėmis ir linkiu Jums ir sau pašvęsti ,o paskui sugrįžti su nauja energija pratęsti savo užsibrėžtų tikslų.Gražių Kalėdų :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS