Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Birutes pradzia
2014-12-19 17:14:48
Sveiki, na ką pradedu ir aš turėjau narystę tris mėnesius pasiekiau nedaug -3 kg priežastis žinau pati nevykdžiau visų nurodymų užtat nieko gero ir nepasiekiau, šiandien prasitęsiau narystę ir pasakiau sau arba dabar arba niekada, nes kitaip nieko nebus.. tikiuosi jūsų visų palaikymo ir kartu supratau niekas man nepadės jei aš pati sau nepadėsiu.. :) na aš sveriu DAUG 103 kg. ūgis 180cm svajonė atrodyti kaip prieš nėštumą, o tada svėriau vos 70 kg, tikiuosi pavyks man judėti tinkama linkme..:)
2014-12-19 22:29:53
sveika,mamuliuke, smagu matyti panašių duomenų kolegių. Mano ūgis 180, sveriu jau 94, o prieš ateidama svėriau 108. Tai vykis mane :-):-):-)
Taip pat turėjau prasitęsti narystę, nes reikėjo pagalbos iš šono, viena būdama bijojau, kad galiu paklysti.
Tad palaikau tave, sėkmės.
2014-12-19 23:44:01
labai didelis ačiū, o kaip jums sekėsi pasiekti tokių rezultatų?
2014-12-20 13:54:43
Birute, manau, kad rezultatų pasiekti sekėsi paprastai - sumažinus kcal kiekį iki tokio, kad organizmas turėjo deginti riebalus ;) Nėra stebuklingų produktų ar stebuklingų valgymo valandų :) Yra tik tinkama mityba, o konkrečiai - pagrindinių mitybos principų laikymasis. Dažnai skaitau, kad žmonėms sunku įprasti dažnai valgyti ar kad porcijos per didelės, o man buvo atvirkščiai... Aš iš tų, kur dieną pradėdavo ir baigdavo su kąsniu gerklėje. Taigi, 1500 kcal./d. iš pradžių buvo beveik badas. O dabar kartais net ir su 1000 kcal./d. apsisuku :) Svarbiausia nugalėti potraukį daug valgyti ;) Rasti kitų malonumų. O tai, ką suvalgysit ar kokiu laiku, manau, antraeiliai dalykai :) Bent jau mano atveju (ir, manau, ne tik mano) nutukimą lemia nemeilė ir nepagarba sau, kai pagrindinis tavo gyvenimo malonumas - sočiai priryti... Juk kiek yra tikrai sėkmingų žmonių, tai mažuma jų storuliai. Sėkmės ;)
2014-12-20 14:34:33
Sėkmės mamuliukei, loretukui, Ligitai ir visiems kitiems siekiantiems savo tikslo (taip pat ir sau:-)). Mums tikrai pavyks, kitaip ir būti negali:-)
2014-12-20 22:08:27
man tai labiausiai padėjo tvarkinga mityba. Valgyti 5kartus nėra daug (bent jau man).
Dar ir dabar pagaunu save kažką kišant į burną tarp valgymų, nors valgyti nesinori --reikia lėkštę ištuštinti, stalą nuvalyti, sutvarkyti lentyną šaldytuve, vaikai kažko nesuvalgė ir t.t. Dabar jau susivaldau.:-):-)
Ir atrodydavo, kad pagrindinius valgymus lyg ir nedaug suvalgydavau, bet tas likučių siurbimas ir pridėjo kg.

2014-12-21 10:30:14
Sėkmės, Birute! Svarbiausia - teisinga motyvaciją ir realūs tikslai :) Pasidalinsiu istorija iš savo darbo aplinkos: Klausimas - kaip suvalgyti dramblį? Atsakymas - po mažą kasnelį ;) Taip siūlau ir tau: smulkesni tikslai, bet pasiekiami. Pavyzdžiui - nueiti po 7000 žingsnių per dieną ir išgerti 1,5 l vandens :)
2014-12-21 13:25:45
didelis aciuJums, na istiesu as ir megstu istisai uzkandziauti.. po truputi zengiu mazais zingsniais bet tikiu kad man pavyks su tokiu palaikymu. kas man sunkiausia tai yra valgyti salotas as neesu megeja ju :D
2014-12-21 18:18:13
Birute, dėl salotų... Per beveik 2 mėn. numečiau 6,7 kg. (ne įspūdinga, bet tame tarpe buvo atšvęsti mano ir draugo gimtadieniai (kalta šypsena) :) Salotas pradėjau valgyt tik šią sav. Jei jų nemėgstate, valgykite pomidorus, agurkus, cukinijas, baklažanus, obuolius, apelsinus, mandarinus... Eilė naudingų produktų be jų yra ;) Kita vertus, salotas reikia išmokti skaniai pagaminti. 2 variantai, kurie pakeitė mano nuomonę apie salotas:
1) Salotos su tunu
Įvairios salotos (yra rinkinukų prekybcentriuose)
Slyviniai pomidoriukai
Tuno skardinė
Kiaušinis (2 kiaušiniai)
Alyvuogių aliejus su citrinos žievelėmis
Druska
Pipirai

2) Salotos su riešutais
Įvairios salotos
Slyviniai pomidoriukai
Graikiški riešutai
Moliūgų sėklos
Agurkas (nebūtina, bet galima)
Druska
Pipirai
Alyvuogių aliejus su citrinos gabaliukais

3) Salotos su krevetėmis ir keptomis daržovėmis (sunkesnis variantas)
Įvairios salotos
Slyviniai pomidoriukai
Kepta cukinija (pamarinuota su druska, pipirais, prieskonių mišiniu)
Keptas baklažanas (marinuotas kaip ir cukinija)
Česnakas
Krevetės (žalios, kur parduodamos sūryme)
Agurkai
Moliūgų ir sezamo sėklos (kepintos keptuvėje)
Druska
Pipirai
Alyvuogių aliejus su citrinos gabaliukais

Šiaip aš niekad negaminu pagal receptus, tai kaskart gaunasi šiek tiek kitaip :) Galima tas proporcijas ir produktus visaip kaitalioti. Esmė, kad kai atrandi sau skanų variantą su salotomis, tai tos salotos visai kitą skonį įgyja :) Nes pačios salotos tai ir man žolė. Kol neatradau, kaip jas skaniai pagaminti, taip pat atkakliai jų vengiau (bet svoris vis tiek krito) :)
Kaip aš sakau, mūsų virtuvė labai nedėkinga. Mes iš mažens įpratę, kad skanu tai, kas riebu arba saldu :) Nemokam skaniai gaminti iš sveikų produktų. Bet kai to išmoksti, tai svorio metimas nebeatrodo toks sunkus dalykas :)
2014-12-21 18:20:59
P.S. Kenčia keptuvė, bet sėklas (ir šiaip praktiškai viską) kepinu be aliejaus :) O pačias cukinijas ir baklažanus kepu grilyje (taip pat be aliejaus). Apskritai, visiems metantiems svorį labai rekomenduoju dažniau naudotis griliu ;) Daugiau vargo, bet skanu ir mažai kalorijų :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS