Mityba / Papildai / BALTYMINIAI/ENERGETINIAI BATONĖLIAI: nuomonė ar verta juos naudoti? jei taip, kodėl ir kokius?
2014-12-20 16:01:26
Na taip, gal ir padariau klaidą aną dieną. Bet iš to mokausi, daugiau nebedarysiu to, reiks įsigyti čia esančių batonėlių ekstra atvejams :)
2015-02-10 12:20:15
galima pasigaminti gan nesudėtinga ir zinosit ka valgot :

2015-07-20 18:59:55
O kada geriau tuos batonelius vartoti : pries sportuojant ar po treniruotes atsistatymui ? :-)
2015-07-20 19:00:43
Kalbu apie baltyminius batonelius jau parduodamus vartojimui sporto prekiu parduotuvese :-)
2015-08-26 11:59:29
Grose, aš valgydavau batonėlius pries sportą! Gaudavau labai daug energijos, žymiai daugiau nei bučiau pasirinkus bananus, o kalorijų skaičius beveik tas pats. Tad sportas buvo tikrai produktyvus! Bet pradejus laikytis dietos - nebevalgau (apie tai nekalbėjau su dietologe, bet manau kad nelabai sveika) :)
2015-08-26 15:04:59
Jie mano silpnybe :p
2015-10-15 15:28:54
Neradau temos apie baltymų kokteilius, tad prisišliesiu čia :) Kas naudojate ir kokių skonių? Kokių firmų? Aš nusipirkau dvejų rūšių išrūgų baltymų miltelių, bet man klaikiai neskanu ir nežmoniškai saldu... Turiu šokoladinį ir baltojo šokolado su laimu. Gal kas užmatę esat ką nors natūralesnio ir be saldiklių? Nes visgi tie saldikliai tai tikrai ne į naudą...
2015-10-16 15:16:10
As naudoju "the protein works" diet whey complex (weight loss formula) Caramel Macchiato skonio! Saldus kavos skonis! Bet man patinka, nes mėgstu kava :) geriu po puse nurodytos porcijos.
2015-10-18 14:08:59
Ech... saldžios kavos išvis nemėgstu. Visada gėriau be cukraus. Na, nebent tas su pienu ir visokiais pribumbasais, bet tokias išvis labai retai gerdavau, o dabar išvis nebegeriu...
2016-01-24 10:54:56
o aš kadangi nepernešu tų cheminių skonių, darausi iš pasukų, avižų pieno šlakelio, kanapių baltymų miltelių, jei po vakarinės tren., dedu varškės. Jei dieną - bananą, chia sėklų. Nėr saldumo nereikalingo, užkemša, o ir baltymų, manau, pakankamai.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS