Mityba / Papildai / BALTYMINIAI/ENERGETINIAI BATONĖLIAI: nuomonė ar verta juos naudoti? jei taip, kodėl ir kokius?
2014-12-17 18:44:53
Sveiki, visad gundo sporto klubuose ar sporto papildų parduotuvėse esantys batonėliai. Ar verta juos valgyti? Ypač smalsu dėl jų valgymo norintiems sulieknėti :)
Lauksiu minčių!
2014-12-17 22:24:26
Aš taip pat norėčiau išgirsti atsakymą apie visus tuos sveikus gardumynus :) vienas portalas prekiauja ir sveikais sirupais, baltyminiais mišiniais blyneliams ir t.t... Netgi "saldainiais be cukraus".. Įdomu, ar tie produktai vertingi, ar geriau ignoruoti tokias pagundas :)
2014-12-18 10:17:32
Sveiki. Turiu ir aš tų batonėlių atsisiuntusi iš amway. Kiek laikiausi kitų dienų, tai batonėlis turėtų pakeisti vieną valgymą, aišku reikia žiūrėti kiek tas batonėlis turi kcal. O čia nežinau ar galima. Parašysiu mitybos ekspertei, nes klausiau ar galiu pietus sukeisti su vakariene, parašė "ne".
2014-12-18 11:00:41
Lauksim atsakymų iš žinančių :) pagrinde ir aš manau kad tokie batonėliai pakeičia valgymą, tačiau man asmeniškai nepatinka, kad juose daug cukraus ;/
2014-12-18 11:39:05
Tai va. Gavau atsakymą iš mitybos ekspertės. Batonėlius galima valgyti vietoj priešpiečių. Tai galvoju, kai nebus galimybės valgyti priešpiečius pagal valgiaraštį, suvalgysiu batonėlį. Pvz. vairuojant...
2014-12-18 20:58:19
Būtent šiandien taip ir padariau, neturėjau galimybės pavakarių valgyt pagal valgiaraštį, todėl parduotuvėje nusipirkau neva ekologišką batonėlį ''Bio'' , pažiūrėjau, kad pavakariams rekomenduojama 200kcal. To batonėlio 100gr yra 368kcal, o jis pats tik 30gr. Nežinau ar labai teisingai padariau, bet pora valandų jaučiausi soti ir iki vakarienės puikiai ištempiau, nekainavo nei 2lt.
2014-12-19 19:46:39
Na pagal kaloriju kieki gal ir nedaug,bet,kaip sako dietologe Egle-ziurint koks tikslas bunant cia. O uzkandziaujant darzovemis(pavakariai) darome sau gera darba-kaloriju deficita. Kaip suprantu,kuo daugiau darzoviu,pvz agurku,salieru...,tuo daugiau sudeginam kaloriju. Kas liecia tuos batonelius,tai abejoju ar bus kazkas panasaus.
2014-12-20 14:03:45
Manau, kad mūsų visų čia būnančių tikslas yra vienas, kitaip čia ir nebūtume:-). Retkarčiais suvalgytas batonėlis, tikrai nepadarys didelės žalos mitybai. Jeigu jis būtų valgomas kievieną dieną, tada kitas reikalas. Jų parduotuvėje taip pat yra batonėlių:-). kai man įkyrės daržovės, aš tikrai pasimėgausiu batonėliu:-), svarbu, kad svoris kristų, o ne augtų.
2014-12-20 14:11:31
Atkreipkite dėmesį į tai kokius batonėlius renkatės yra išties baltyminiai kur baltymų kiekis ir 30 g. būna, bet būna ir visokie sėklyčių, grūdelių su sirupais ir pan. angliavandenių juose pagrindinė dalis, taip pat tokių, kuriuose angliavandeniai ir baltymai panašiomis dalimis. Jei renkatės vietoj priešpiečių ar pavakarių, tai verčiau baltyminiai. Minusas dažnai atsispindi kainoje. Jei nėra galimybių mokėt, geriau rinktis kažkokį pigesnį ir tuo pat natūralesnį analogą, varškę, jogurtą, daržovę, vaisių
2014-12-20 14:30:27
Sutinku su Raassa :-). Aš nusipirkau iš amway, Iš prekybos centrų neperku. Jais prekiauja sporto klubai, vaistinės. Mačiau kilo.lt el.parduotuvėje taip pat yra:-).
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS