Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Valios išbandymas
2014-12-12 08:45:13
Gal galite pasidalinti kaip Jums sekasi susilaikyti šventiniu laikotarpiu nuo bereikalingų užkandžiavimų kai būna visokie renginiai ...

Vakar buvo dukrai vaikų kalėdinė šventė darbe. Stalai nukrauti visko ko tik nori, o pagal mitybos planą nei tuo metu užkandžiauti gali nei ten buvo kas tinka ... visą vakarą su savim kovojau ir gėriau vandenį.

Įdomu kaip kitiems, bet man tai žiauriai sunku susilaikyti :D
2014-12-12 19:01:24
Gal ir nemetodiška, bet tokiu išskirtiniu atveju tą savaitę persikelčiau "Lucky day" į tą dieną. Esu ir aš kadaise laikydamasi dietos taip "aukojusis". Iš šalies žmonėms juokingai atrodo. Nieko baisaus nenutiktų. Kitą savaitę visas tvarkaraštis vėl stotų į savo vietas.
Manau taip geriau nei gerti vandenį vien todėl, kad negali. Kitas reikalas, jei nenori.
2014-12-13 13:45:06
Dėl vieno karto manau tikrai gera mintis perkelti Lucky day.
Bet kaip žadate elgtis per didžiąsias metų šventes, kada lucky day teks daryti tris, o gal net daugiau dienų iš eilės
2014-12-13 18:21:47
Na manau per sventes svarbiausia bent jau porciju dydi riboti ir valgyti kiek imanoma maziau kaloringo maisto, juk po svenciu vel visi grisime i savo rezima :)
2014-12-15 14:43:06
Tobula tema :) Mano gimtadienis gruodžio 5, draugo - gruodžio 13, po to - Kūčios, Kalėdos, Nauji metai, o kas baisiausia - dar krūva visokių planų, renginių, susitikimų... Taip ir "sekasi", kad nuo gruodžio 5 d. numečiau vos 700 gr., kai iki tol krisdavo maždaug po 1 kg/sav. Esu baisiai pikta ir nusivylusi, nes šiuo laiku jau turėjau būt pasiekusi užsibrėžtą svorį, o per tas šventes iki jo dar 3 kg. Deja, nieko patarti negaliu - visiškai nieko neparagauti aš nemoku (gal tiksliau nenoriu), persiėdimų nebuvo... Manau, kad man svorio nebekritimą labiausiai įtakojo saldumynai (kad ir nedaug jų buvo, bet nežinau, ką dar kaltint) ir kavinių maistas, nes visgi paprastai tie visi pašventimai ne namie vyksta.. Ką galėčiau pasiūlyt - minimalizuoti tikslus ir bandyti per šventes bent jau nepriaugti :))) Arba... Rinktis visokius aiškius ir nekaltus produktus. Bėgti nuo visokių tortukų ir pan. P.S. Man lengviausia atsisakyti alkoholio :))) Kai jo nevartoji, ir nevalgai labai daug.
2014-12-15 18:09:41
Man irgi baisu, kad per šventes nukrautas mamos stalas gardumynais taikysis suvilioti nekartą. Tikiuosi, kad sugebėsiu bent jau nuo saldumynų atsilaikyt...
Sutinku su waidulytes nuomone. Stengsiuosi riboti savo maistą kiek įmanoma, nors tikiu, kad bus sunkokia :) Stiprybės visiems! :))
2014-12-16 11:13:44
Pasirodo ne vienas sprendžiu šituos klausimus :))). Bandysiu vis tik maksimaliai laikytis, o jei bus sunku šiek tiek paragausiu, aišku nepersivalgant ir atitinkamai daugiau laiko skirsiu cardio ;)
2014-12-16 12:42:10
O taip, tikrai manau, ne vienas ir ne du žmonės mąsto kaip seksis per šventes laikytis mitybos :))
Būtinai papasakok kaip sekėsi! :)
2014-12-18 12:12:56
O gal per šventes sugriešykim nu nors truputį,o po švenčių padirbėsim.
Teko dalyvauti vakarėlyje,kur viena ponia-vargšė-dietininkė išsitraukė savo jogurtuką ir valgė. Turbūt toks buvo valgiaraštis
2014-12-18 14:01:31
Aš čia naujokė ir mąstydama apie šventes galvojau vis atidėti registraciją, bet vis tik nusprendžiau, kad nieko neatsitiks, jei per Kūčias ar pirmą Kalėdų dieną truputį nusidėsiu, antrą Kalėdų dieną jau galėsiu grįžti prie savo maisto, o po to gal ir kokią iškrovos dieną pasidaryti, atitinkamai daugiau ir su cardio padirbant. Nesinori būti tokia vargše, kuri per šventę valgė savo jogurtuką. Žinoma valia ir užsispyrimu galima žavėtis, bet kokia emocinė būsena turėtų būti, aš tai jausčiausi nesmagiai, jei per tas vienetines šventes metuose jogurtą ar mandarinus tik valgyčiau. Saiką tiesiog jausti, porcijas mažesnes ir tiek, po švenčių nevienas mėnuo iki Velykų (sekančio nusidėjimo) :))
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS