Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / waidulytia jungiasi prie jūsų :)
2014-12-07 22:53:52
Sveiki,

na ką laikas ir man pasirūpinti savo svoriu ir sveikata. Tai ne pirmas mano bandymas numesti svorio. Pirmiausia gal reiktų paminėti, kad mano ūgis 169 cm, o svoris 68 kg. Taip pradėsiu savo kelionę čia. Prieš keletą metų buvau pasiekusi šį savo svorio rekordą, pradėjau eiti į impulsą susidariusi buvau sporto programą, eidavau į individualias treniruotes su asmeniniu treneriu. Jis man patarė ir dėl mitybos, metus sportavau pakankamai intensyviai 3-4 kartus per savaitę ne mažiau. Tik su mityba nebūdavo labai jau griežtai, buvau numetusi 5kg. Dabar mitybos nebėra ir aš vėl baisiai nepatenkinta savo kūnu. Tikiuosi šį kartą man pakaks motyvacijos ir atsikratysiu aš svorio greičiau ir visam laikui! :)
2014-12-07 23:30:43
Sveika atvykusi! Kantrybės ir ištvermės!
2014-12-08 22:58:38
Ačiū man jos prireiks :)
2014-12-09 07:02:35
Svarbu noras ir bendraminčių pulkas.Čia lyg maratone nesinori atsilikti :)
Mes su Tavim !!!
2014-12-09 15:07:19
Sveika, tai kag Jusu svoris labai normalus ?:) ka cia mest dar?;)
2014-12-09 20:01:49
Uoj ne jei sverciau kokius 63-62 kg butu pats tas, o dabar pati jau jauciuosi stamboka. Nereikia man labai daug svorio mesti, bet -5 kg butu tikrai pats tas :)
2014-12-09 20:03:34
Jau siandien gavau ne tik sporto, bet ir mitybos programas. Taigi nuo ryt prasideda ir mityba ir sportai :) smagu, kad cia daug palaikanciu ir siekianciu rezultatu :)
2014-12-10 13:05:48
Rezultatu tikrai galima pasiekti, as numeciau beveik 6kg per du menesius. Mano ugis 173, o sveriu dabar 63.5. Mano tikslas sverti 62. Tai jau labai mazai liko. Tik sventciu laikotarpis, tai nezinia kaip bus..:)
2014-12-10 14:32:09
Nu pasigirsiu ir aš :) Per nepilnai savaitę numečiau 1 kg :) Tokių skaičių svarstyklėse senai bemačiau. Dabar sveriu 64, iki vasaros noriu atsikratyti 9 kg. Man tikrai pavyks, esu tuo tikra, nes nebenoriu vaikščioti su plačiais rūbais :) Sėkmės visiems :)
2014-12-10 15:34:09
Kaip smagu matyti patenkintus ir savo tikslo siekiancius bendramincius :) as siandien pirma diena valgau pagal man sudaryta valgiarasti, beda tik ta, kad sventes arteja. Tikiuosi, kad atsilaikysim siam svenciu maratonui ir nebus per daug nukrypta nuo savo tikslu :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS