Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Pradedu su nerimu
2014-12-06 23:35:30
Sveiki. Nuo šiol pradėsiu rimtai žiūrėti į savo išvaizdą. Dabar mano ūgis yra 189cm. o svoris 117kg. Esu tikrai užkietėjęs valgytojas :D Nusibodo taip gyventi ir tikrai nežadu pasiduoti. Kai pamačiau sau gresiantį pavojų kai turiu tokį antsvorį, iškart sunerimau. Ir galų gale atsibodo būti taukų statine.
2014-12-07 23:33:11
Sveikas atvykęs, pataikei ten kur reikia, kantrybės ir ištvermės!
2014-12-08 09:55:22
Norėjau pasiteirauti Ramtamtam, kas jus pastumėjo tokiam žingsniui? Ar jūs pats susimąstėt, kad jau "viskas-reikia", ar kažkas pastūmėjo iš šalies. Jei nenorite pasakoti, suprasiu, o klausiu vedina asmeninių paskatų. Panaši siuacija su mano draugu (ūgis-svoris), bet užuominos apie maisto reguliavimą ir sportą, jį tik supykdo. Gal turite kokių patarimų ir kiti forumiečiai? Būsiu labai dėkinga ir Ramtamtam - didžiausios sėkmės siekian užsibrėžtų tikslų!
2014-12-08 12:30:42
Pradedu ir aš:) Tik mano situacija liudnesnė - 181 cm ir 110 kg. Tikslas - "minus" 20 kg. Tikiuosi, kad iki 2015.06.01 pavyks ;) Fiksuosim pokyčius.
2014-12-08 13:16:45
Sėkmės :) Jei bus valios - rezultatai ateis labai greitai.Mano situacija buvo gana panaši - 193 cm 112 kg, per, per beveik 3 mėnesius pavyko numesti 14kg ir dabar su 98kg jausmas visiškai kitoks, pačiam liko dar 5-6 kg, kas atrodo jau kaip juokas :D

Sėkmės!
2014-12-08 15:17:32
Dėkui už palaikymą! Problema žinoma - valgyti reikia mažiau :) Dabar lieka tik siekti užsibrėžtų tikslų.
2014-12-08 15:47:30
Labai dėkui už palaikymą. hmh... EuropA neižinau ką tau pasakyti :/ Aš susimasčiau apie svorio metimą vien dėl to, kad atsibodo būti taukų statine ir atsibodo kai visi bado į tave pirštais :) Žinot kaip Lietuvoje yra.. Daugumai vis kasnors užkliūna išvaizdoje. Betto čia įsikiše ir priešingos lyties atstovės. Visi gi suprantat, kad jei esi storas niekas į tave nežiūrės (aišku yra išskirtinių atvėjų) Man atrodo EuropA, kad draugui ateis į protą viskas ką dabar pasakiau ir jis tiesiog susijims :)
2014-12-08 19:52:30
Ramtamtam, svarbu,kad pats panorai,o dabar belieka "užkibti"ant savo mesto kabliuko, o kai išvysi laisvėjančius marškinukus, moterų dažnesnius žvilgsnius ,kolegų pavydą, o tada sau tarsi yessss!!!!!Žaviuosi visais, kurie bando save keisti.Mes su Tavim :)
2014-12-08 20:11:46
Ačiūūū :)
2014-12-09 18:43:55
Sveiki, o man tai sekasi sunkiai. Šeimyna valgo daug, sočiai ir riebiai. Viena savaite laikausi mitybos, paskui palūžtu ir vėl svoris sugrįžta. Kaip Jūs visi maistą reguliuojatės?
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS