Sportas / Svorio metimas, riebalų deginimas / Svorio metimo MITAI
2014-12-01 10:07:19
Sveiki, forumiečiai,

Aš naiviai tikiu, kad daugelis žmonių svorio priaugo ne tiek dėl to, kad yra besočiai, bet dėl to, kad klaidingai vertino maisto porcijas, kaloringumą ir pan. Iš tiesų apie svorio metimą/nepriaugimą yra nemažai mitų, dalis kurių jau paneigti, o dalis toliau karaliauja topuose :) Taigi, palengvinant sau kelią į lieknesnį gyvenimą, pasidalinkim jais :) P.S. Mitas nebūtinai turi būti oficialiai paneigtas. Tai gali būti Jūsų "atradimas" ;)
2014-12-01 10:12:05
Mano pvz atradimas - bulvės visiškai netrukdo mesti svorio :)))) Aš, mesdama svorį, dažnai valgau kugelį, keptas bulvytes... Greičiausiai bulvės buvo nepagrįstai nuteistos dėl įvairių aliejų, spirgučių, grietinių ir kt. priedų, kurie su jomis įprastai vartojami :) Aš pvz. kugelį gaminu visiškai be taukų, valgau jį be grietinės ir jokių spirgučių... Ir skanu, ir nekaloringa. O bulves kepu orkaitėje gausiai apibarstytas prieskoniais, minimaliai aliejumi išteptame inde :) Norėčiau pasakyti, kad tai yra grynai mano atradimas, bet... Jau kelis kartus radau straipsnių, kad iš tiesų bulvės yra labai dietiškas maistas (vos 100 kcal/100 gr.) ir kad žmonės visiškai be reikalo jų atsisako, kai nori numesti svorio :)
2014-12-01 12:22:23
Na turbut vienas is populiaresniu mitu tai "nevalgau po sesiu",kai tuo tarpu rekomenduojama pavalgyti vakariene 2-3 h iki miego, aisku,jeiguzmogs eina miegoti 8-9 vakare,tada logiskas teiginys :)
2014-12-04 23:25:10
Na, aš, pavyzdžiui, maniau, kad jei sportuoji, galima valgyti viską. Kai pradėjau laikytis sudarytos dietos, pasižiūrėjau kelis Andriaus videoseminarus supratau, kad svoris nukrito tik sutvarkius mitybą. Svarbus ne tik kalorijų kiekis, bet ir maisto sudėtis - baltymų, angliavandenių, riebalų kiekis. Šis mitas ilgai mane kankino, vis mąsčiau"nu kodėl svoris nekrenta, tiek sportuoju!". O dėl bulvių, tai taip, jos nekaloringos, bet sudarytos iš krakmolo, kuris yra angliavandenis, todėl ir piktnaudžiauti nereikėtų. Bet būna lucky day! Aš jei kepu kugelį, tai kepu silikoninėj formoj. Aliejaus nenaudoju visai ir neprikempa ;)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS