Sportas / Svorio metimas, riebalų deginimas / Ieskau drauges, juk kartu smagiau mesti svori :)
2014-11-27 10:37:00
Sveiki, esu jau cia dvi savaites, bet dar ne vienos dienos nesugebejau laikytis valgiarascio :( ... vis nukrypstu i sona ... bevale... sakau gal atsiras kokia drauge kuriai viena kitai galetume padeti, pakontroliuoti, pasikalbeti, ir kartu gal bus lengviau :) esu 173cm ir startavau su 103 kg. per dvi savaites nukrito 2kg, bet tie nukrypimai nuo valgymo, jau atsibodo, kiekviena karta jauciuosi kalta... noreciau numesti nemazai bent tiek kiek sveriau iki gimdymu, bet pirmiausiai uzteks ir iki 90 kg :) turiu du mazus sunelius pametinukus, tad gal atsiras ir mamyciu palaikanciu viena kita :)
2014-11-27 15:11:25
Labukas. Nu pilnai galiu tave palaikyti:)Mitybos plano laikymasis yra sunkus darbas. Pati puikiai žinau, kaip sudėtinga nenukrypti nuo valgiaraščio. Esu čia nuo vasaros, ir nukrito tik 1kg. Todėl kad nepilnai laikausi valgiaraščio, nuolat nagrinėju valgiaraščius, nestresuoju, adaptuojuosi, nagrinėjuosi kalorijas. Prieš gereus metus svėriau 75kg.Siandien jau visi 86 kg. Todėl ryžausi dalyvauti šiame projekte. Labai nestresuok greitai numestas svoris nieko daug neduoda.
2014-11-27 16:00:13
Sveiki.
O man valgiaraščio laikytis nesunku.Gal,kad neturiu namuose vaikų .Ko gero man sunkiau grįžti į normalias vėžes sporto salėje, nes po pirmos dienos maloniai gelia raumenis .Bet rytoj vistiek save įveiksiu :)
2014-11-27 16:20:46
na taip, kai mazu vaikuciu nera, manau zymiai lengviau save prisiziureti :) o dabar reikia daryti tyreles atskirai mazajam...vyrui su vyresneliu sunum vel kazka kito ir sau atskirai :) dazniausiai persivalgymai ir nukrypimai pas mane buna vakarais, tad laukiu sio vakaro ir paziuresim kas bus :) o jus daznai pacios kaitaliojates valgiarascius? nes as keiciu ir keiciu...is vakaro atrodo susistatau kitai dienai, bet ateina valgymas ir atrodo as to visai nenoriu, kas atrode vakar skanu...ir prasideda valgiarascio kaitaliojimas...
2014-11-27 20:19:38
Sveika, jurgensija, labai malonu pasišnekėti su žmogumi panašių gabaritų esu180ūgio ir čia atėjau 108. dabar jau sveriu 94. Tad ištvermės pavyks ir tau.
Sunku ir man su mitybos planu . Iš Pradžių šeimą maitinau dalinai pagal savo planą, nes pietūs tikrai skanūs. Paskui jau likau viena prie savo dietų. Dabar tai tik pietus valgau kokius nori šeima, o mano pusryčiai ir vakarienė yra pagal planą.

O dar padariau išvadą, kad mano mitybos planas tiesiog puikiai tinka mano leliukui: pusryčiams kruopų košės, pietums - daržovės su kalakutiena, žuvimi, vakarienei - vėl kokia košytė, užkandžams bananai, varškytė. Jokių grietinių, pomidorų padažo ar majonezo.
Tiesiog lengva viską suderinti :-):-):-)
sėkmės
2014-11-27 21:36:39
As yrgi pradejau laikitis 23 dienos man kaip ir su maistu viskas gerai bet va su sportavimu tai nelabai,ar visos sportuojat
2014-11-30 09:12:00
Laba, sportuoju tris kartus per savaite, su KILO jau penkios savaites ir numeciau 6 kg. labai laikausi mitybos plano, taciau lucky day pasidarau sau :)
2014-11-30 19:24:36
Man ir kaip maisto kaip raso perdauk sportuoju du kartus bet siandien pasisveriau tik kilogramo tiktai nera ar cia normalu
2014-12-01 15:09:26
Džiaukis, o ne klausk, ar normalu! Tai aišku, kad normalu! SVEIKINIMAI :-D
2014-12-01 16:21:51
Labas, skaitau Tavo posta r galvju, kad apie mane parasyta :) as gal kiek mazesne 168 ir dabar 83 kg :) pradejau su 85, nukrito 2 ir kaip sakant ta pati problema pritrukau valios :) Tad butu faina su Tavimi ir asmeniskai susirasineti :) gal taip pavyktu viena kita palaikyti :) o pati is Vilniaus esi?
As irgi 2 sunelius turiu, tik ne pametinukai, o vienas 3 metuku kitas 1 metuku :) bet poreikiai kaip pametinuku :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS