Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Aukštyn- žemyn. Dienoraštis.
2014-11-27 23:57:23
Vat kaip tik skaitau viską, ir kol nepamačiau paskutinio komentaro norėjau rašyti, kad:

Bėda tame, kad neteisingai save išreiškiau. Kaip ten sako, raumuo sveria žymiai daugiau nei riebaliukas, taip?

Kuo toliau galvoju, tuo labiau suprantu, kad man dzin tie skaičiukai, kurie rodo svorį.

Aš galiu sverti ir tuos pačius 65 kg, bet tegu tiek sveria ne riebaliukai mano, o raumenys, standus kūnas, galų gale- standus užpakaliukas ir tebūnie kad ir ne tas "idealus" plokščias pilvukas, bet ben kažkiek mažesnis.:) :)

Klubai: 101 cm
Liemuo: 75 cm
Krūtinė: 91cm (ė. Galėtų ir nemažėt! :D)
Šlaunys: 59 cm
Ir dėl įdomumo matuotas- pilvukas: 94 cm
2014-11-28 09:18:24
Vivi, o koks tavo ūgis? :) Nes jei esi aukštesnė, tai viskas kaip ir normaliai :) Be to, kaip tu tą pilvuką pamatavai? :) Pačią apatinę pilvo dalį, ar kaip? Nes aš visados tik liemenį matuoju :)
2014-11-28 09:29:35
Aš palaikau Vivi, mano situacija panaši, ir svoris atitinka ūgį ir KMI normalus, ir niekas nesupranta, jeigu apie "kūdinimąsi" užsimenu, nes juk kam, viskas gerai! Bet mūsų amžiuje juk natūralu norėti kuo gražesnio kūno, be lašinukų ir kažkokių maskuojančių rūbų. Mano tikslas sutvirtinti save, tebūnie tų Kg daugiau ar formos apvalesnės, tiesiog noriu sveikai atrodančio, tvirto kūno, kuris teiktų malonumą žiūrint į veidrodį. O dar viena nauda būnant čia mano manymu gal netgi ir svarbesnė, bent jau mano atveju ir manau daugumos, jog mes išmokstam kitaip mąstyti apie pačią mitybą. Prieš tai tikrai nesivargindavau skaičiuoti kalorijų valgant pvz vaisius, o kam? Juk tai tik vaisiai ir t.t. :) O valgymas 5 kart per dieną, na jau ne, o kam tiek daug, užtenka pusryčių ir pietų, plius kokių nesąmoningų užkandžiavimų ir dar nevalgymo po 6 val. Kitaip tariant, čia išmokau maitintis sveikai ir protingai, kas mano manymu yra vienas svarbiausių dalykų, ką mes galėsim iš čia išsinešti, pasibaigus narystei ir kas turėtų padėti išlaikyti tą taip sunkiai iškovotą norimą svorį ;) Gražios dienos visiems! :)
2014-11-30 20:52:05
Mano ūgis 169 cm.
Sakau, mano KMI yra tas toks "idealus". Nei per daug, nei per mažai.

O pilvuką pamatavau per pačią "didžiausią" jo vietą, nu pilvo apačią. :)
2014-11-30 22:43:59
Na tai tik patvirtina, kad visi turi labai skirtingus kriterijus sau :))) Mano ūgis 166, svoris 71 kg. (tikslas - maždaug 68 kg.). Dabartinių apimčių tiksliai nebepamenu, nes kai svėriaus paskutinį kartą nesimatavau, bet apie 97-76-103. Siekiamybe 97 (bet bus greičiausiai 94)-74-98. Šlaunys mano labai svyruoja - 60 - 61 - 59. Norėtųsi, kad neviršytų 59. Taigi... Tai, kas Jums kelia stresą, man yra siekiamybė :))) Bet kokiu atveju linkiu sėkmės :)
2014-12-01 09:53:15
Pasimatavau šiandien: 97,5 - 73,5 - 101 (šlaunys 58). Ir aš sau beveik tobulai graži :))) (iki visiško tobulumo reikia kažkaip užpakalį sumažinti)
2014-12-01 14:48:33
O aš nebūsiu ta, kuri bandys įtikinti, kad atrodai gražiai. 94 Pilvas, aš žinau ką tai reiškia! :-D Teoriškai, tokį skaičių turėtų duot brindutė-rinkutė po liemeniu iškart prasidedanti.

Linkiu sėkmės siekiant savo tikslo! :-)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS