Mityba / Sveika mityba / Man sunku laikytis mitybos rezimo
2015-07-19 12:19:43
Man nepatinka tokie valgiarastyje bajeriai :13vnt kiausiniu su tryniais per savaite , grikiai pusryciams ir pietums ta pacia diena , dvi dienas iseiles lasisa ar 2 kart per diena zuvis .... jums paitaike tokiu bajeriuku ? :-)
2015-08-13 10:46:24
labas, o man sunkiausia laikytis režimo, kai tenka leisti laiką su kitais žmonėmis. realiai tai niekas nepataiko tokio mitybos suistvarkymo - priešingai, kalba, kad tai nesąmonė, bando bet kokia kaina įsiūlyti kokią spurgą ar picą ir t.t. ar susiduriat su tokiais dalykais? kaip sprendžiate?
2015-08-13 10:53:45
Grose, jei nepatinka meniu, gali ji keisti :) Kiausiniu toks didelis kiekis normalus, juk tu augini raumenis ir reikia daug baltymu. Man nors ir nera tu paciu petiekalu per diena mano meniu, bet as daznai taip valgau. Verdu kose grikiu pusryciams, issiverdu daugiau ir valgau pietums su mesa. Jei pietums kepta vistiena, perku jos daugiau ir valgau virta vakare. Manau tai labai individualu ir reikia paciam atsirinkti kas patinka ir kaip patogiau :)

HH, tavo draugai greiciausiai pavyduoliai, nenori, kad tu graziau uz juos atrodytum :)
2015-08-13 11:50:31
Nora, pritariu tavo nuomonei. Mano valgiaraštyje pvz pusryčiams sumuštiniai su avokadu, tiksliau pusė jo, todėl tą pačią dieną arba kitam rytui aš vėl valgau sumuštinius su avokadu, nes kitaip reiktų kitą puselę išmesti. Taip pat su kiaušiniais, išsiverdu vienu kartu daugiau ir vienus valgau pusryčiams, o su likusiais darausi salotas su tunu ir kiaušiniu ir pan. Taip taupau laiką skirtą gaminimui. Man taip planas ir sudarytas, kad produktą galiu dalinti per kelis kartus ir nereikia galvoti kur kitur jį padėti, kad nereiktų laukti kitos savaitės tos pačios dienos.
hh, oi sunku kartais su tais draugais, manieji tai iš pradžių nesuprasdavo mano begalinio noro saldumynams :) o kai pradėjau sveikai valgyti domėjosi kokia čia "nesamone" užsiimu. Tiesiog paaiškinau kad bandau keisti mitybą, papasakojau kaip viskas vyksta. Ir dabar jau nebekyla jiems pagundų man siūlyti picas, kebabus ir pan. :)
2015-08-13 19:10:54
Taip, o kiek pagundų šiais laikais ... :P
2015-09-11 10:20:47
Sveiki,

Pats geriausias patarimas kovojant su silpnybėmis, kai aplinkiniai jas Jums siūlo, tai atviras ir nuoširdus pokalbis, kad šiuo metu keičiate savo gyvenimo būdą. Tam, kad pasiektumėte savo tikslo, paprašykite, kad aplinkiniai Jus palaikytu ir suprastu, kad maistą, kurio nevalgote šiuo metu galite valgyti tik per sėkmingą dieną, tuomet savęs galite nevaržyti ir paragauti picos, spurgų ir kt. Nepraraskite savo svajonių ir tikslų, dėl picos gabaliuko. Mes tikime Jūsų valia, ryžtu ir noru pasikeisti!

Pagarbiai,
Kilo.lt
2015-10-31 08:14:51
Va butent del aplinkos labiausiai ir kenciam :)
2015-10-31 10:46:40
Man vakar pratrūko kantrybė, aprėkiau savo uošvį, kai jis man žūtbūt bandė įbrukti riebų kiaulienos kepsnį :D Kartojau diena iš dienos, ką aš padariau su savo mityba, ir prašiau palaikymo, bet neee... Kai tik išsiverdu brokolių, girdžiu: "Ir vėl tas nesąmones valgai..." Bet mane tai tik dar labiau uždega laikytis savo :)
2015-11-04 11:56:16
GiedreM, labai palaikau. mane irgi visą laiką vadina sektante ir sako, kad susirgsiu "nuo tų daržovių". bet čia tų spaudimą darančių žmonių problema. Tai jie nenori keistis ir tai jiems nuo to blogiau.
2016-01-08 20:01:43
Man tik pirma diena sioje sistemoje bet va ziuriu i savo mitybos plana ir jis grieztas... as vis uzkandziaudavau vaisiu ir pan toks alkio jausmas mane kamuoja... Ka darete? :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS