Mityba / Sveika mityba / Man sunku laikytis mitybos rezimo
2015-06-15 12:17:33
aš vartoju kilo.lt kokteilį vietoj priešpiečių ar pavakarių :) ne kasdien, bet kai nespėju ar neturiu to,ką turėčiau suvalgyt,o reikia būtinai, tai suvartoju kokteilį. Man labai gerai. Pradžioj buvo per saldus ir gert labai norėdavosi, o dabar tai pripratau :) labai gera išeitis :) o po treniruotės man geriausia vanduo ir dar kartą vanduo :)
2015-06-15 12:21:27
jusgitta, apie kilo kokteili kalbi? Aš turiu nusipirkus, bet kol maitinu negaliu jų gerti, klausiau mentoriaus ;)
2015-06-15 13:04:40
ne ne apie kilo, man jie siektiek per brangus,nes imciau iskart 3, ir su naryste iskart 3men,, tad galvoju apie paprasta baltymini kokteili, tik nezinau ar galima ar verta.
2015-06-15 13:06:25
Konsultuokis dietologės :)
2015-06-15 15:06:03
Ir aš taip pat sakau, geriau pasiklausk dietologės ;)
2015-06-15 21:23:02
kai pasikonsultuosi, duok žinot. Man ir įdomu kaip ten su tuo baltyminiu kokteiliu. Ar verta, ar tiesiog vandens užtenka :)
2015-06-21 01:16:32
dietologe sake kad maitinanciom tinka gert ir kilo, lt kokteiliai ir kiti, tik kad tarp ju skirtumas yra tas kad su kilo gali pakeisti bet kuri valgi- jame pakanka visu medziagu, o va kitoks baltyminis kokteilis, tai tiesiog tinkamas po sporto ir nera joks maisto pakaitalas, ir gerti ji vietoj pietu arvakarienes butu klaida :)
2015-06-21 17:56:02
oooo geras tai naujiena pasakei ! Pradėsiu geri kilo.lt nes turiu ;)
2015-07-18 23:51:52
Sakykite, tas kil kokteilis tai tinka gerti tik metancioms svori? :)
2015-07-19 10:41:19
Kilo koteilis kaip tik ir skirtas metantiemss svorį. Tai nėra baltyminis kokteilis (kaip sportininkai vartoja, kur tik kaip papildas). Jis puikus būdas pakeisti vakarienę, pusryčius ar kokį užkandį. Bent jau kaip sako, jame yra ten tų visų reikalingų naudingų medžiagų, nekaloringas. Bet reikia priprasti ir prie jo :) Aš geriu, ir kol kas džiaugiuosi tuo, kad nereikia sukti galvos dėl vakarienės....
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS