Mityba / Sveika mityba / Man sunku laikytis mitybos rezimo
2014-12-11 10:45:36
aš čia jau du mėnesius, pirmomis dienomis buvo be galo sunku, nes teko atsisakyti saldumynų, bet po kokios savaitėlės pripratau ir organizmas aprimo..deja artėjant šventėms poreikis saldumynų padidėjo ir vėl atsispirti sunku, aišku stengiuosi valgyti pirmoje dienos pusėje ir minimaliai, kelios šokolado plytelės ar koks sausainiukas:) Aišku baisiai mesti svorio man nereikia, tik kokį kg, (bet vistiek save pagraužiu, kad nepakentėjau), aišku gerai, kad pagal programą sportuoju 3 kart/sav, plius vieną dieną valandą bėgimas ant takelio:) Bet tai grynai valios reikalas išmokti reguliuoti savo mitybą, žinoti kas kada ir su kuo valgoma ir palaikyti raumenų tonusą...deja nukrypstant nuo sveikos mitybos svoris pradeda augti kaip ant mielių:)
2014-12-20 14:23:55
Tai gal geriau saldumynų poreikį malšinti baltyminiu batonėliu, nei šokoladu ar sausainiais? Aš taip darau, kai beprotiškai noriu ko kors saldaus. Jį galima valgyti priešpiečiams. Prekiauja ir kilo.lt el/parduotuvė. Pasidarau kavos ir...... save apdovanoju batonėliu :-). Tiesa taip dariau, kai dar nebuvau čia. Tikrai taip darysiu, kai norėsiu ko nors saldaus, ar kai įkyrės vaisiai ir daržovės, pvz. vieną kartą į sav.
2015-01-02 09:37:36
o taip,kas megtsa saldziai yra ziauriai sunku atsisakyt savo megtsamu iprociu:)
2015-01-02 09:51:27
Per šventinį laikotarpį nė karto nesuvalgiau batonėlio :-(. Tai saldainiukas, tai sausainiukas, ai šventės.... Šiandien kilo.lt paprašė įvesti svorį. Rašydama svorį dėjau kablelį, o ne tašką. Tai suapvalino į mažąją pusę :-). Tai dabar 900 gr. reik numesti, kad pasiekčiau ką užrašė. Juk nėra redagavimo funkcijos. Ką gi aš taip padarysiu!
2015-06-11 00:15:04
sveiki, man tik pirma sav cia, o jau pajutau kokia silpna esu atsispirti kazkam, nors tvirtai laikausi..vakar paslydau suvalgiau sureli, ir tik tada nurimau, jauciau kad skrandis gavo ko norejo ir gerai buvo, be siandien tai buvo labai neblogai, bet vistiek pagal mityba sunku gyvent nes visiskai skiriasi nuo mano iprastos.
nors ir yra valgomu mano maisto produktu.
2015-06-11 07:24:21
Sveiki, mano taip pat kaip tik pirma savaite praėjo, bijojau pasisvert, nes galvojau priaugsiu svorio. Pas mane labai didelis dienos kalorijų skaičius ir maisto man per akis, vos suvalgau.. Bet šiandien akis nušvito pamačius minusą svarstyklėse ;D
2015-06-11 08:48:22
Sveiki, aš irgi savaitę įveikiau. buvo žiauriai sunku, aš metusi rūkyti prieš 3 savaitęs, kad pakeist duma, visada burnoj kažką kramčiau (morką, obuolį, uogos prasidėjo (valio!) bet šis mitybos planas- supergriežtas! arba išdėliotas kitaip, nei įpratęs esi- man 400 kalorijų pusryčiams- tai dvigubai nei aš kada esu valgiusi. O pietums- 400kcal yra per mažai, nes aš dievina sriubas, plius antras patiekalas? tai savaitę esu be sriubų, tik per lucky day išsiviriau.. nemanau kad toks mitybos planas yra tinkamas kiekvienam. dar antra savaitė be sriubų ir mano virškinimo sistema pradės streikuoti... žodžiu pamastymų įvairių yra, kol kas tęsiu, nes yra daug ko ir išmokti :) sėkmės visiems!
2015-06-11 09:43:12
as irgi megstu trintas sriubas, visokias, bet ne kasdin, o kas 2-3dienas, man truksta uzkandziu sotumo, o su kitais valgiais viskas gerai :) as dar nelipsiu ant svarstykliu, galvoju palalukt kitos sav pradzios ir tada, nors kad esu lengvsne, kad pilvas savaime isitraukia, kad raumenukai nuo sporto siektiek sutvirtejo nors ir nedarau pilnos normos, tikrai jauciasi, kai salia 2 mazylaii nevisad paprasta istaikyt daryt pratimus is eiles visus, dziaugiuos jei bent 1serija 10k padarau kiekvienai pusei :D
2015-06-15 10:00:24
Jurgita, gerai, kad bent kažkiek išeina daryt. Aš kol maitinau mažę apie jokį sportą kalbos nebuvo, iškart lipdavo,kad ją maitinčiau :( tad dabar man rojus...visos trys pasportuojame :) sėkmės dideliausios.
2015-06-15 11:31:31
as bandziau sportuot per piet , bet tada sunus kartu lenda daryt visokius pratimus arba ''miegoti'' ant kilimelio, tai darau vakare kai abu uzmiega, tada ramu buna, o kaip manot ar verta ar ne vartot baltymini kokteili? as vis neapsisprendziu
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS