Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / daili sportiška mamytė - PIRMYN!
2014-11-15 13:52:03
Aš irgi š pradžių dažnai nespėdavau viso programos vienu ypu įveikt. klausiau trenerio, tai sakė, nieko tokio, jei programą įvykdai per kelis kartus, bet geriausia - visą iškart :) Tai dabar kažkaip pavyksta taip pasiplanuoti, kad vienu metu atlikčiau. Maniškis miega 1-2 val, tai spėju. Jei ne, darau, kai vyras grįžta po darbo, o blogiausias dienas nusikeliu į savaitgalį :)
2014-11-15 15:33:15
O sakykit mamytės, jūs be įrankių sportuojat? Aš turiu tik kamuolį. Ir galvoju, ar čia efektyvu nors truputį :)
2014-11-17 10:43:53
Kaip smagu matyti kiek čia mamyčių yra:)) Jungiuosi ir aš prie jūsų. Per nėštumą priaugau 22 kg., bet jie nukryto ganetinai lengvai, tiesiog pačioje pradžioje bijojau, kad mažiukui ne skaudėtų pilvo ar alergijos nebūtų, tai valgiau labai paprastą maistą ir nedaug. Bet prieš nėštumą turėjau antsvorio 10 kg., jų dabar ir bandau atsikratyti ir pagražinti fugurą:) Esu čia jau mėn. , minus 4 kg., bet paskutinių metų žiauriai sunkiai laikytis dietos. Atrodo iš ryto viskas gerai, bet po to nueinu kur nors ir vis tiek į rankas papuola kas nors iš kaloringo maisto.. nustojau sportuoti, vos priverčių save nors vieną kartą pasportuoti per sav. Reikia kažkaip susiimti..
Merginos, o jus gavote vieną apsilankimą Impuls sporto klube? Gal kas nors norėtų kartu eiti? Gal drąsiau bus:))
2014-11-18 21:54:40
Alesia2014, aš turėjau gauti, nes ėmiau pusmečiui :) tai galim derintis ;) buvau net pamiršus... o kur jo ieškoti? gal į e-mail turėjo atsiųsti?

Laima119, aš turėjau prisipirkus ir kilimėlį, ir kamuolį, hanteliai vyro, dar ratuką su rankenom tokį ir diską sukiotis į šonus atsistojus turiu. Vaje, visas aerobikos klubas mažiausiai :D bet va sakau gal nors panaudosiu dabar, kai programą gavau su puse iš jų.

O jūs dar žindot krūtine? Nes aš anądien pasportavau iš paskutiniųjų, tai šakės, norėjau tik miegot, nei pienas nebėgo...
2014-11-19 11:05:16
Labas rytas Mamytės.

Perskaičiau visų Jūsų gyvenimėlius. Noriu išsilieti ir aš.
Labai patiko Interjeritos žodžiai "aplink pasaulį vežimėliu". Tai būtent taip aš ir gyvenu jau 10 men.
Leliukas nuo mažens buvo neramus, tai kad susitvarkytų jo maitinimo režimas po 2-3val sukdavau ratus lauke (džiaugiuosi, kad turime sodybą, tai nors grynu oru kvėpuodavom).
Kai paaugo, jam jau pačiam pradėjo darytis ankšta bute, tai ir vėl lekiam į sodybą.
Bet visas tas išėjo tik į naudą, nes pasirinkau pratimukų, kuriuos galima daryti lauke ir sėkmingai sportuodavau, kol vaikiukas miegodavo vežime.

O dėl naktinių kėlimosi noriu nudžiuginti mamytes.:):):) Dabar keliatės tik maitinti. Kai bus 7-9 mėn reikės dar naktį ir pažaisti arba paropoti, pastoveti( o jeigu pamiršiu kaip tas daroma-čia mano vaikiuko mintys, aš taip jaučiu).
Ir kiekvieną naktį galvoju, kad nu jau dabar tai tikrai eisiu pamiegoti pietų, bet niekada nepavyko.

Ir tikriausiai turiu ačiū sakyti kilo.lt programai, nes jaučiuosi puikiai, nors pamiegu tik 5- 6 val.( o gal pripratau nemiegoti!!!).

Svarbiausia tureti kantrybes ir su leliukais ir su savo lašinukais.

2014-11-20 19:58:36
Šaunuolės mamos jūs! Labai palaikau :-) Kaip sekasi kg tirpdyti? :-)
2014-11-21 06:45:45
Impuls vienos dienos apsilankymą tau turėjo išsiųsti į tavo paštą, aš jo iš pradžių taip pat neradau, nes nuėjo į šiukšles. Tiesiog įvesk paieškoje kilo ir išmes jį tau. Be to, pažiūrėk iki kada galioja, nes aš savo pražiopsojau, tai teko prašyti, kad atnaujintų. Gaila, "gerą daiktą" prarasti:)) Parašyk, man į skypą jeigu gali, mano nickas: alesiuncik ir susitarsime. Drauge vis linksmiau.
2014-11-21 13:22:17
Sveikos mamytes :) smagu, kad nesu viena :) po gimdymo tuoj bus 3 men :) maitinu... svoris 68kg, visada sveriau 60 kg, taigi tikslas numesti 8 kg :) Manau mums visoms pavyks! :)
2014-11-30 22:01:02
nagi, kas ko pasiekė? :) kas kiek, mielosios, laiko fiksuojate savo apimtis, svorį diagramose? Rytais sakyčiau netgi labai matosi, kad esu daug lieknesnė, bet į vakarą jau būnu valgius ir vėl išsipučiu rodos :/
2014-12-01 14:50:29
Tai ryte visi mes gražesni, plokštesni, stangresni. Todėl reikia iš ryto apžiūrėt save veidrodyje, pasidžiaugti ir pagirti. O vakarai dabar tamsūs, nėr ten ko žiūrėt, kas kur išsipūtė :-D
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS