Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / daili sportiška mamytė - PIRMYN!
2014-11-13 22:13:13
Nėštumas, gimdymas ir likę kilogramai - tik galutinė stotelė, kurioje įstrigau dabar.
Pats sporto kelias prasidėjo daug anksčiau:
1. Svėriau 47 kg., valios pastangos, darbas su svoriais, baltyminiai kokteiliai ir +10 kg. Jaučiausi super, pati sau labai patikau.
2. Laiko stoka, STOP sporto klubui... Ilgainiui - netenkinantis riebaliukas ant pilvuko.
3. Bėgiojimas, dviratis... Riebaliuko nebeliko. Tik, deja, ir svoris nukrito.
4. Nėštumas. Naktiniai valgymai. Nėštumo metu +20 kg. Susilaukus vaikelio sveriu 66 kg. Lakstymo namų ruošoje, tiesiog pamiršimo pavalgyt nepakanka, kad vėl mylėčiau savo kūną.

Taigi - aš čia ♥ jaučiuosi aptingusi ir tai manę gąsdina. Tuo pačiu - noriu atgauti pasitikėjimą savimi, kuris išblėsta pamačius save nuotraukose, nors neretai neįsivaizduoju, jog atrodau taip prastai :) HELP! Nes esant įkalintai namų rate su vaikiuku, sunku laikytis dienotvarkės, mitybos, sporto grafiko pačiai vienai, kai viską diktuoja mažiukas, pamiršti save. O taip negerai. GANA.

Kas jungiasi??
2014-11-13 23:45:16
Pritariu ir prisijungiu. :) Kartais per įsivyravusią rutiną: namai, vaikai, šeima pamirštame save, kažkodėl atrodome sau geriau nei ištikrųjų esame. Mano atveju, nėštumo laikotarpiu priaugau 16 kg, kurie labai lėtai tirpo, kol galiausiai sustojo kritę. Ilgaainiui su nepageidaujamais kilogramais apsiprantau, tiksliau namų ruoša ir rūpinimasis vaiku nukreipė nuo jų dėmesį, kol galiausiai nepamačiau savęs iš šono - pamačiusi save nuotraukose pradėjau jausti diskomfortą, kompleksuoti savo išvaizda, labai nepatikau sau.. Pradėjau lankyti aerobiką sporto klube, bandžiau taisyti mitybą, bet nebuvo taip paprasta. Galiausiai rimtai apsisprendžiau - noriu numesti tuos nereikalingus kilogramus, kad vėl jausčiausi gerai ir savimi patenkinta. Svarbiausia motyvacija - jaunystė, grožis, sveikata, bet svarbiausia - dėl savęs!
2014-11-14 11:08:03
Interjerita - sveikinu prisijungus ir radus laiko sau net tokiu įtemptu metu, kai reikia pasirūpinti ne tik savimi, bet ir savo maža Meile :-)

Visų pirma, man atrodo, kad reikia atsikratyti to stereotipo, kad esate įkalinta namuose su vaiku. Tai ne įkalinimas. Tai didžiulė Laimė, kad galite matyti, kaip auga Jūsų vaikas. Yra daugybė žmonių, kurie jo išvis negali susilaukti. Priimkite tai kaip džiaugsmą. :-) Iš to seka antras dalykas - namai nėra kalėjimas. Taip, vaikas turi savo rėžimą, kuris nebūtinai derinasi su Jūsų :-) jis dažnai išsimurzina, tai miega, tai valgo, greit pavargsta ir pan. Tačiau Jūs galite tai paversti malonumu! Juk niekas netrukdo šokti į sportinę aprangą, laisvą, nevaržančią ir šiaušti kiek akys mato su vežimėliu - vaikas gali pamiegoti, pasidairyti, grynas oras visada labai sveika ir Jums ir vaikui. Čia tik pavyzdys. Manau, kiekviena mama gali pati atrasti tarpelius, kuriuose gali su vaiku sportuoti. Dėl valgymo - namie labai didelė pagunda užkandžiauti man atrodo - sprendžiu pagal save. Stenkitės gaudyti save, kai nesilaikot mitybos rėžimo ir pagavusi tokią akimirką įtikinkite save, kad nuklysti neverta! Juk tai darote dėl savęs, ne dėl kitų.

Linkiu Jums didžiausios sėkmės ir jaukaus laiko auginant Stebuklą :-)
2014-11-14 13:10:23
Sveikos KXAgirl ir Gazele, labai smagu rasti bendraminčių laiškučių :)

KXAgirl, jau šiandien gavau programą ir padariau pusę to, kas numatyta, nes... Nubudo mano Gėrybė :)) - miega max. 30 min. kartais nespėju nė indų išsiplaut kitam gaminimui... Taigi, kitą dalį atidėjau įtariu, kai grįš po darbų vyras.

Gazele, taip! Visiškai sutinku, tos gražios motinystės pasakos tikrai yra! Iš tikrųjų sakyčiau ankščiau palyginti turėdama begalę laiko sau ir nereikšmingiem dalykam netgi mažiau šypsojausi ir tikrai rečiau jaučiausi iš tiesų laiminga, nei dabar. O gal ir apskritai tokia nebuvau :)

Vaikas man nauja prasmė ir kartais susimąstau, kiek ankščiau, atrodydama žymiai geriau vis tik rasdavau dėl ko kompleksuot... O dabar, netgi su nemenku lašinuku ant pilvo, bet laikydama savo turtą jaučiuosi tokia graži! Įdomu ar ne? :) kol... nelieku pati tik su savimi.

Suprantu, Gazele, ką norite pasakyti, bet sportas su vaiku ant rankų, važiavimas vežimuku aplink pasaulį iš tiesų buvo planuose kol mažiukė negimė. Buvau nepaskaičiavusi tokių dalykų, kaip žindymo ir sauskelnių keitimo nepatogumai viešumoj, vežimo nešimas iš ketvirto aukšto... Žodžiu realybė tokia, kad kai turiu tą pusvalandį sau, galiu rinktis: ar nusnūsti kartu (po trijų naktinių maitinimų), ar papietauti, ar pasportuoti, ar nubėgt po dušu, ar pažiūrėti į vieną tašką atsijungus. Bet tada vistiek per dieną nespėji visko :)

2014-11-14 13:26:18
Na taip, kiekvienas vaikas labai individualus ir kiekviena mama - taip pat :-) Bet Jūsų puiki nuotaika, matau, kad esat nusiteikusi pasiekti savo tikslą, tai nė neabejoju, kad pavyks. Tik pati savimi tikėkit ir mylėkit save :-)

Sėkmės!!!
2014-11-14 14:45:22
O, kaip faina žinoti, kad yra mano antrininkių :) Kaip man gerai suvokiami ir pažįstami visi tie procesai, ypač, kai nieko nespėji, kai ir be proto gera, ir be proto stogas važiuoja :) Och, tie vaikai. Aš jau turiu du, tai dabar atrodo, kad su vienu vaiku - absoliučios atostogos :) Kaip sakoma, vienas - mėgėjams, du - profesionalams :) Beje, prieš pirmą nėštumą (6 years ago) svėriau 46 kg, priaugau 20, nukrito apie 15 kg (ilgai ir sunkiai). Prieš antrą nėštumą svėriau 50 kg, priaugau 10, po gimdymo priaugtų nebeliko. O bet tačiau tos moterys amžiais nepatenkintos :))))))))) Su kg viskas man ok, bet tas užsilikęs "nėštuminis" pilvelis neduoda ramybės! Būtent dėl jo aš čia. Ir dar dėl vilties įgyti sveikesnės mitybos įpročių, geriau jaustis. Tad jungiuosi prie jūsų, mergaitės! Ir bandau susigrąžinti taliją bei galimybę apsivilkti aptemptą suknelę ar aplaidinę!
2014-11-14 14:48:04
Sveikos, man irgi ta pati problema, su kilogramais viskas gerai, bet tas pilvelis likes po nestumo
2014-11-14 17:24:22
Sveikos,

Na as priaugau 33 kg - va tai ir turek beda tiek numesti;)) bet liko tik 10 kg ir cia prisiregistravau - tiksliai zinau kad imanoma ir numesiu, sunkokoka atsisakyti grindu plovimo ir skalbiniu lyginimo ir geriau apsikuitus eit sportuot - bet einu:))) kol kas gal krenta ;))) tikiuosi vel taip gerai jaustis kaip pries nestuma ;)))) sekmes visom, esme kad jei darysim tai padarysim ;))))
2014-11-14 18:39:25
Aš irgi jungiuosi. Sveikos. Man po nėštumo liko +13kg. Ir šiaip visas kūnas minkštas. Noriu sustiprėti, sukųsti ir būti laiminga ir patenkinta savimi :)
2014-11-14 21:40:39
Sveikos naujai prisijungusios :)

Gazele, stengsiuos, nors jaučiuosi sutrikus, kai šiandien spėjau 6 iš 12 pratimus tik padaryt, nes vaikas nubudo ir tada jau viskas keičiasi. Tai tenka „damušt“, kai vyras grįžta jau visai vėlai... Bet tikrai esu kupina geriausių norų, sėkmės ir pačiai!

Merginos, kiek jūsų mažuliam laiko? :) PS kur čia apimtis savo pradinius įvest, kažkaip nerandu :>
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS