Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Nevalgau emocijų
2015-01-03 23:59:53
spulyte, formaliai - ne :) Esu 166 cm, pradėjau 77 kg. Paskutinio svėrimosi metu buvo 69 kg. (95-74-100, šlaunys - 58), o tikslas, kurį kėliaus ateidama čia buvo 68 kg. Tikiuos jo pasiekti per likusias... na, apie 10 narystės dienų :) Bet... Jau būdama čia "pakėliau" kartelę ir dabar tikslas 65 kg. Tai net nežinau, kaip elgtis - tęstis narystę ar siekti toliau savarankiškai :) Vienam seminare šio puslapio vadas sakė, kad galima valgyti net prieš gulant į lovą, bet ne angliavandenius, o baltymus, t.y. galima liesą mėsą, varškę, daržoves. Negalima košių, vaisių ir pan. Apskritai, manau, kad ši mintis teisinga, nes esmė ne kada, o kiek ir ko valgai ;) Taigi, jei jaučiate, kad labai norite ir nenorit nusidėti, tai vietoje banano ar persimono imkite pvz. liesą mėsą arba varškę :) Nors aš vis tiek vakarais, jei labai noriu, dažniausiai renkuosi vaisius :))) O Jūsų koks galutinis tikslas? :)
2015-01-04 17:54:07
Ligita, mano tikslas 70-69 kg:) as pradejau su 83, vel 79 :( bet nu gal kaip nors...tai as vaisius stengiuosi iki pietu dazniausiai, nes as salotas dievinu, be darzoviu neisgyvenciau :D :D va jau 3 diena su maistu viskas ok :) laaabai dziaugiuos, lucky day dabar sau leisiu tik kita sestad.nu reiktu jau ir sporta grieztinti.....nes bambejimas koju nesustangrins :)
o del narystes pratesimo, Ligita...ir as galvoju ka darysiu ir t.t. maista derinti as ismokau, bet va sporto programu man reiktu...na nebent isidemesiu ir prisisminsiu visus pratimus :)
2015-01-04 18:43:40
Sveikos, merginos :-)

Įdomiai čia padiskutavot apie tą meilę sau. Aš nustoju save mylėti ne tada, kai -3kg sugrįžta pvz, o kai padedu save pjaut, kad kaip būtų buvę, jeigu kažkaip kitaip būčiau elgusis. Gyvenimas yra visoks, laiko atgal neatsuksiu. Myliu save, gerbiu, savo kūną taip pat, nesvarbu, kad jis sveria daugiau nei noriu. To linkiu ir jums :-) Tačiau svarbu, kad ta meilė sau ir savo bet kokiam kūnui netrukdytų siekti rezultato.

Šiandien buvau nusiteikusi padaryti iškrovą, tačiau visai nenorėjau jos atsikėlusi, tad tiesiog įprastai šiandien valgiau :-)

Gal rytoj bus noro pasidaryti kokią mažo kaloringumo dietą. Ir jau ruošiuosi eiti pasportuoti, tiesiog ryt egzas, tai visą savaitgalį prie knygų praleidau.. :-)

Dar išsirinkau džinsus, su kuriais fotkinsiuos, kol pasieksiu tikslą - dabar jie vargiai susisega :-)

Spulyte - gi viskas priešaky. Laikykis rėžimo ir viskas bus ok. :-) Linkiu tau sėkmės, tęsk tą narystę. Nes jei galėtum be jos, jau būtum viską numetusi liekna gazelė :-) Tai mano nuomonė.
2015-01-04 19:59:07
Dėl narystės... Esmė tokia, kad aš pvz. nepasakyčiau, kad man lb padėjo būtent narystė... Padėjo valia vėl kontroliuoti save :) Kažkada esu per porą mėn. numetusi apie 16 kg. Taigi, teoriškai svorį mesti moku :) Be to, aš čia daug kuo nesinaudoju - nei sporto programom, nei valgiaraščiais... Naudoju tik visus tuos grafikus svoriams - apimtims suvesti ir forumą... Vat ir kyla klausimas, ar verta už tai mokėti, ypač, kai gali gi tą daryt ir už dyką, tik kitur... Man matyt labiausiai tos narystės dėl likimo draugų norisi - tie visi pokalbiai ir pan. tikrai motyvuoja ir padeda :) Be to, patogumas - viskas vienoje vietoje. O draugas tai juokiasi ir tiek - sako, exelyje veskis, pinigų nemėčius... Pamąstai - lyg ir logiškai žmogus kalba... Taip ir mąstai visas pasimetęs, ką daryti... :)
2015-01-04 21:24:31
Ligita, sutinku su Tavimi :-) tikrai, viskas lyg ir logiška, kad pati gali tai daryti... na, bet tas narystės pratęsimas kainavo man bent jau 40 Lt gal 3 mėn, tai, lyg numatydama koks gruodis laukia, prasitęsiau :-)

Kaip tuos 16 kg numetei papasakok, jaučiu, drastiškai...
2015-01-04 22:10:52
Na, tada man buvo mažiau metų :) 23 gal... Tai visų pirma medžiagų apykaita buvo greitesnė :) O metimas taip... Gal ir nebuvo labai teisingas, bet efektyvus - daugiausia valgydavau skystas sriubytes be grietinės... Jokių saldainių, jokių cepelinų, apskritai jokio maisto. Iš esmės tik skystos sriubytės, retai duonos riekelė prie jų. Kartais, kai labai užknisdavo skystos sriubytės, košės (grikių ir pan.), makaronai. gardindavau prieskoniais, svogūnais, paprika, bet ne spirgučiais. Numečiau tada nuo 74 iki 58 lygtais. Bet greitai ataugau iki 68 kg, nes... Kad išlaikyčiau tokį svorį, man reikėjo ir toliau valgyti tik skystas sriubytes :))) Bet 68 kg mane tenkino ir viskas buvo gerai, kol svoris buvo toks. Deja, po kažkiek laiko pamečiau vadžias ir praėjus dar porai metų rezultatas jau buvo 77 kg., su kuriais ir užsiregistravau čia :) 40 Lt tiktų ir man, bet iš manęs prašo 99 Lt už 3 mėn. :)))) Tai kaip ir gaunasi masažo seansas ar dar kas įdomesnio už tokią sumą...
2015-01-05 15:28:28
Oho, Tu matyt esi pelningesnė klientė, kad tiek nulupt nori :-D Man atrodo, kad baigiantis laikui vis mažėja ta kaina, tai neskubėk tęstis :-))))
2015-01-05 17:30:51
Jo, aš ir laukiu su ta mintim, kad gal dar pamažins kainą :)))) Kaip sekasi grįžti į mitybines vėžes? :)
2015-01-05 20:30:44
siandien apeme silpnumo akimirka :D bet suvalgiau 2 saldainius.... bet praleidau pavakarius, gal nebus labai blogai, idomu kaip chalva? ar daug kazin kaloriju ? nes as ja megstu :)
2015-01-05 20:44:34
chalvą valgyk per Lucky day ir viskas bus gerai:-)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS