Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Nevalgau emocijų
2014-12-04 21:06:18
Labas, likimo draugai,

žiauuuuriai neturiu laiko. Šiuo metu išgyvenu visų moterų mėnesio siaubą, tai svertis šią sav. net nežadu, nes jaučiuosi kaip branduolinis ginklas, kuris bet kurią akimirką gali sprogti :-D Nuo rytojaus turėčiau grįžt į gyvenimą ir vėl džiugint save (ir gal jus :-D ) dienoraščiais :-)

Kol kas viskas viename taške, viltis iki Naujųjų svert 65 kg išlieka :-)
2014-12-14 15:07:00
Labas, o as kazkokiam kosmare, negana to vaikai vienas paskui kita serga, savaite praktiskai be miego...... siandien numigau 3 val pietu, intikas streikavo, per telefona neprijunge manes :( na bet igavau biski jegu, einu sportuot :) motyvuoju save tuom, kad aplinkai neleisiu isardyt mano planu, spiriu sau i sikna :D ir varau toliau iki tikslo netiek jau daug :) dar 7 kg.....
2014-12-31 13:40:21
OMG, aš visą mėn. čia nebuvau. Praėjau atsiskaitymų, naujų mokslų, skubėjimo, bemiegių naktų ir visokį košmarą. Per tą laiką nė karto nelipau ant svarstyklių! Jaučiu, kad mano numesti kg sugrįžo...:-( Bet kaip nesugrįš, jei vos pradėjus iškart apleidau viską.

Bet svarbiausia savęs nekaltinti! Gyvenimas yra visoks, aš šįkart susimoviau, reikėjo rasti kažkaip laiko toms kcal skaičiuoti.. Dabar jau būčiau pasiekus pusę savo tikslo!

Bet aprimus audroms gyvenime vėl pradedu iš naujo. Šiandien jau valgau labai gražiai ir tvarkingai tik, jaučiu, Naujųjų Naktis reikalą pagadins, bet.. numesti nereikalingus kg aš dar turiu visą gyvenimą laiko :-D

Pernai per Naujuosius aš svėriau 58 kg, šiandien turbūt sveriu kokius 72 kg. Taigi, viskas įmanoma. Atrodau proporcingai, taigi gražiai apsirengsiu, nekaltindama savęs dėl jokių lašinių, atšvęsiu Naujuosius ir po jų imsiuosi savęs vėl. Man pavyks, nes yra pavykę anksčiau, nes aš noriu ir galiu!

Gražių Naujųjų Metų, visi lieknėjantys ir jau sulieknėję lašiako broliai! :-D Paverskim 2015-uosius nutirpusių riebalų metais!!!! :-D
2014-12-31 18:55:27
Na ką, sėkmės tada 2015-aisiais pradedant iš naujo :) Tikiuosi, kad 2 bandymas bus labiau pavykęs :)
2015-01-01 19:14:40
Gazele, kas gi nutiko? Šitiek perskaičiau tavo komentarų, šitiek pasikroviau motyvacijų iš tavęs..... Nors kita vertus smagu, kad vėl atsiradai. O tai forumas šventiniu laikotarpiu apmiręs... Mane tai traukia kiekvieną dieną prisijungti:-)
2015-01-02 10:05:28
Labas, likimo draugai! :-)

Ligita - ačiū už palinkėjimą, taip ir bus! Sausio gale važiuoju atostogų į šiltus kraštuuuuus, dar labiau motyvuoja :-)

Irike - ačiū už komentarą! :-) Aš esu gyvas įrodymas, kad nepakanka kelias sav. maitintis teisingai, nes per tiek laiko neįmanoma įsisąmoninti, koks maisto kiekis yra geras lieknėjimui. Man atrodė, kad visko daugmaž laikausi pagal kcal normą, bent jau stengiausi kuo mažesniais kiekiais valgyti, bet beveik visą gruodį ištisai nemiegoti teko - atsiskaitymai, naujos studijos, tada pasiruošimas šventėms ir tona kavos ir t.t. Rėžimas yra labai svarbu! Sporto klubo abonemento gruodį išnaudojau daugiausiai 5 dienas ir tikrai ne dėl noro stokos :-) Tai šį tą pasako :-) Sausis žada ramybę, tad viskas susitvarkys pagaliau. :-)

Na, pagrindiniai mano kontrolės įrankiai ir toliau išliks
> kasdienis valgiaraščių ir kcal registravimas
> kasdienis svėrimasis (kai nesisveri, tai atrodo, kad viskas geryn :-D)
> sportas sporto klube 3-4 k/sav.

Cukraus kavoje iš 3jų šaukštelių beliko 0,5-1 a.š. Kol kas tegul taip ir būna :-)

Kadangi jau papusryčiavau, tai svertis ir matuotis beprasmiška, rytoj pasisversiu, išsimatuosiu ir bus aišku, kaip kas :-) O vakare šiandien parašysiu ką valgiau B-)

Geros dienos visiems lašiakų destroyer'iams! :-DD

2015-01-03 16:13:21
Here I am :-D

Vakar išgyvenau kažkokią dieną-kosmosą.

Radau išpardavime sexy-shmeksy apatinių komplektą - valio!
Beieškodama po pardes pamečiau vieną pirštinę, kurią dovanojo mylimasis - o ne!
Prie mašinos ją aikštelėj radau - valio!
Važiuojant namo į galą įvažiavo girtas diedas - o ne!
Grįžus namo radau išdraskytas šiukšles - šuns darbelis, o ne!
Atvažiavo į svečius mama - valio!
Vakarą užbaigėm nedietiškai, su alkoholiu - o ne!

So, dar kartą patvirtinimas, kad gyvenimas yra visoks. :-D

Aš jaučiuosi kažkokia labai murzina iš vidaus po šių švenčių :-( Jaučiu, kad reikia kažkokio stimulo lieknėjimui. Tai nusprendžiau rytoj pasidaryti lucky day iškrovą su grikiais :-D

Nusipirkau užrašafkę į kurią desperatiškai rašysiu, ką valgau ir skaičiuosiu ten kcal - žiauriai nepatogu, kad šitas forumas per tel.nematomas ir kad neįmanoma redaguoti savo įrašų. Tai, kai turėsiu daugiau laiko, parašysiu kokį valgiaraštį, bet šiaip čia daugiau gal rezultatus ir visokius poleminius dalykus postint nusprendžiau :-D

Tai rytoj valgau grikius per pagrindinius valgymus ir geriu 2l skysčių. Gal kas norit prisijungt?

Gero likusio savaitgalio!!! :-)))
2015-01-03 18:46:14
Sveiki :)
na ka pas mane perversmu metas :) pradejau dirbt, susitvarkiau sveikata, ne pabaiga, bet :d sventes, aukles ieskojimai, mokymai darbe.... neturejau kada prie kilo.lt prieiti...nuo maisto nenukrypau, neskaitant 3 dienu, per sventes..... del kuriu baigiu save sugrauzti, bet po vakarykscio pasisverimo as tiek punktualiai stojau i ritma, nes supratau pati, kad jei as taip nuklysiu "retsykiais" atsilieps, tai arba as ismokstu gyvent su savo meniu arba kapstysiuos ilgai ir nuobodziai su tais paciais kg...juoolab, kad vyras, tooks patenkintas dabartiniais rezultatais, kad mane tai veikia.... nepriekaistauja, kad liekneju, bet...kazkaip keistai juaciuos..... sporta apleidau, minimaliai pasistaipau, nepavadinciau tai sportu....blogiausia tai, kad as saves nekenciu uz tai, kad per sventes simuliavau....uz tai, kad i veidrodi ziuret negaliu, kai pagalvoju, kad jau galejau atrodyt graziau...numetus but pvz 4 kg..... ech, ir sako save turi mylet, kad ir su lasiniais, bet....taip S... jauciuos, kad sverdama 86kg taip nesijauciau..,.
bet va issiliejau gal palengves ir kaip nors save padrasinsiu.
Ar kas nors jauciasi panasiai? ar yra nekencianciu saves?

gazele, atgal is ten nuo kur pradejai ;) as tau i kompanija :)
2015-01-03 22:04:50
Mitus, kad "mylėk save toks, koks esi" sugalvojo nevykėliai, kurie nežinojo, kaip kitaip pasiteisinti ;) Bent aš taip manau, nes lygiai kaip ir spulytė nei nutukusi, nei suvargusi, nei tuščiomis kišenėmis savęs mylėti nemoku... Meilė sau yra gerai, bet ji neturi trukdyti matyti savo trūkumų ir juos taisyti :) Aišku, kai matai trūkumus, tai tai kažkaip kerta ir per meilę, ir per savigarbą...Bet jei tik džiaugsies, kad "aš sau fainas, koks esu", tai gali visai vienas ir likti ;) Mielos moterys, į naują kovą už gražią išvaizdą ;) Aš kątik atsisakiau vaisinio kokteilio kavinėje (pasiėmiau juodos kavos su pienu), tai jaučiuosi žiauriai motyvuota ir žiauriai gera :)))) O dar 2 val. pasivaikščiojimas ir 45 min. ledo arenoje... Mano organizmas šiandien tiesiog "blaivėja" po Naujųjų metų pyrago ir viso kito :)))
2015-01-03 22:38:21
Ligita, tu teisi :) nes jei sversu 100 ir busiu sau afigienai grazus... bent cia rasi likimo draugu :) :) siandien va geriu vel vandeni, idomu kaip vakare pvz, jei kokia 22 val tiek norisi valgyt :D as tada geriu vandeni, bet ar butu galima ka nors perkast, kad tas skrandis alermo nekeltu? As paskutini karta 18 val valgau... nu ka varaus vakarines arbatos su vyru :) patapo ritualu, kai as pradejau naryste su kilo :)
Ligita, dar daug iki tikslo kg?
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS