Mityba / Sveika mityba / Ar galima sumažinti dietos porcijas per puse?
2014-01-09 17:38:05
Jaučiuosi ne itin gerai,dar niekada ne esu tiek daug valgius per viena diena.Manau kad nurodytos porcijos dietoje šiek tiek didokos mano skrandžiui.
2014-01-09 17:40:01
Pabandyk parašyti treneriui, man buvo panašios bėdos, tai šiek tiek pamažino normą dienos ir dabar viskas ok.
2014-01-12 22:58:31
Pagal sudarita dietos plana valgau jau 4 dienas kaip :) Zinau nedaug bet buvo 78 kg dr 79 o_0
2014-01-14 13:25:51
As irgi manau kad pietus man per didele porcija nes vos sugrudau i skrandi ir po dvieju valandu net nenorejau pagalvoti apie maista,nes valgau kas 2 val.Gal reiktu kas 3 val valgyti???
2014-01-16 10:49:46
Pirmiausiai duodamas didesnis kaloringumas tam, kad suaktyvintumėte medžiagų apykaitą. Tam reikia +- 2 savaičių, po to valgiaraštis yra koreguojamas. Rašykite į skiltį "rašykite treneriui", ten yra mūsų visų skiltis, nurodykite klausimus kaip dietologei ir aš užsiimsiu valgiaraščių korekcija kam jau bus laikas :)) Ingvarai, Jums meniu sudariau bei koregavau taip pat aš, džiaugiuosi, kad dabar viskas puiku :)
2014-02-02 20:00:18
na kazkaip idomiai cia del to kaloringumo rasot, kad pradzioj duodat didiesni kieki kaloriju, bet kazkaip pas mane pradejot nuo 1500 kaloriju, tai cia reiskia kad po 2 savaiciau ji sumazinsit????
2014-02-04 18:53:46
Aš irgi pradžiai gavau iš kart mažo kaloringumo valgiaraštį :) 1200 kcal :) Pietų taip pat neįveikiu :) Dažniausiai suvalgau apie pusę ar 2/3 maisto. Bet paskui vargstu su vakariene :)))) Kadangi sportuoju vakarais, o vakarienė tik 200 kcal, vakare jaučiuosi labai alkana :) Ar jums taip nebūna? :)
Galvoju gal vertėtų prašytis, kad pietums sumažintų kiekį, o vakarienei padidintų?
2014-02-05 17:33:05
Kiekvienas žmogus skirtingas, negalime visiems duoti to paties kaloringumo :) jeigu gavote didesnį kaloringumą, vadinasi toks atitikmuo antropometrinių duomenų. Neanalizuokite, nelaukite, rašykite tiesiai mums, koreguosim, konsultuosim, priimsim optimaliausią variantą pagal kiekvieno gyvenimo būdą, juk pastarieji irgi negali būti identiški.. :)
2014-02-05 18:30:33
Man buvo lygiai taip pat, neįveikdavau pietų porcijos, bet dabar jau trečia savaitė ir aš ją įveikiu :) jaučiuosi soti, bet ne sunki :D prie visko organizmas pripranta :)
2014-02-05 22:26:03
antra diena kaip ant dietos :). pietu porcijos man irgi atrodo milziniskos. nors siandien pagalvojau, kad per pietus galima isimesti i skrandi koki cheeseburgeri is mcdonaldo, o galima kilograma darzoviu ir gabala vistos- kaloriju kiekis bus toks pat, o skrandis pirmu atveju vis dar tuscias, o antru uzpildytas iki virsaus.. automatiskai ir valgyt paskui maziau norisi, vakare neprisikerti nesamoniu. as irgi jauciuosi soti ir lengva, nera to baisaus sunkaus jausmo po pietu, kai norisi tik eit pamiegoti. tuo paciu labai dziaugiuosi, kad visa diena bunu tikrai soti ir visiskai nejauciu jokio alkio- sito tikrai nesitikejau :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS